IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 7th November 2007, 21:40
hydrowoman hydrowoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 52
По подразбиране

да споделя и аз моя опит...открих идеалната формула за премахване на целулита: много тичане сутрин, лека диета (без да припадам от глад!) и антицелулитния гел на ROC. Мазане с него сутрин и вечер за около 5 седмици....и вече 3-ти месец нямам проблеми.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 12th November 2007, 11:57
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

и аз съм чувала добри отзиви за него,но още не съм го пробвала.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 16th November 2007, 13:32
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

Здравейте !

Аз ще си задам така въпроса. ЗА 3 седмици мога ли да премахна поне малка част от целулита ми ? За 3 седмици трябва да съм си поне изгладила кожата , и да не личи много целулита и как може да стане това за 3 седмици ... чета темата и ми се струва невъзможно , но все пак ... и да не е с програми ... ходя си редовно на спорт и не ям тесто , наблягам на зеленчуците и хапвам по малко сладко и пия много вода , но за 3 седмици как смятате ? Има ли или нема варианти ?
Отговори с цитат
  #134  
Стар 19th November 2007, 23:07
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, знаете ли къде в Пловдив има кабинет за електролиполиза? Благодаря!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 21st November 2007, 11:22
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

На мене от електролиполизата на единия крак ми се образуваха шест вдлъбнатини, точно там където са слагани иглите. Явно съм бодена на едно и също място. На другия крак не са така видими. Сега ходя на LPG, за да ги изгладя, обаче съчетавам процедурите с много движение, НВД и антицелулитен гел на Дева.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 9th June 2008, 02:46
yEf yEf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране Годината е 2008...


Здравейте!

Зачетох се в темата и трябва да призная, че прочетено ми хареса. Обнадеждих се. И се надъхах. Ама здраво.

Но, имам въпрос. Годината е 2008. София се движи ежесекундно. Инфлацията, да не говорим... Все още ли нещата са такива, каквито са били миналата година. Щото ми се струва малко вероятно...

Въпросната д-р Дойнова.. все още ли е на същото място (някъде около Руски паметник, ако не се лъжа) ?
Тя ли е най-добрият вариант? Как са паричките при нея?

Абе.. въобще.. има ли някаква по-добра оферта ДНЕС?

Благодаря предварително!
Усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 26th July 2008, 19:32
Даниela Даниela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета
аз в момента ходя на тези процедури, вече съм направила 7 и искам да ви кажа че ефекта е видим още след 5-тата. Не спазвам диета, понеже не искам да отслабвам, искам само да си загладя бедрата,защото моя целулит беше видим и без да си стискам бедрото, и въпреки това от процедурите свалих 3 кг. Наистина не е болезнено, дори е приятно. Единственото което е малко кофти е че си ходя със синки, но това може да се изтърпи заради ефекта след това. В крайна сметка в името на красотата сме готови на всичко .
само едно уточнение за цената - вече е 15лв, което не е много. Масажите с вакуум са от 35лв нагоре
Отговори с цитат
  #138  
Стар 26th July 2008, 20:15
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Здравейте, момичета! Аз съм редовен клиент на д-р Мими Дойнова! По-добро нещо от иглите няма според мен - и за отслабване и за целулит. Процедурите си заслужават. В момента цената на процедурата е 13 лв, а кабинетът все още е на Руски Паметник. Телефоните са същите. Не се колебайте за този метод!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 29th July 2008, 09:09
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Здравейте, момичета! Аз съм редовен клиент на д-р Мими Дойнова! По-добро нещо от иглите няма според мен - и за отслабване и за целулит. Процедурите си заслужават. В момента цената на процедурата е 13 лв, а кабинетът все още е на Руски Паметник. Телефоните са същите. Не се колебайте за този метод!
а посиняваш ли се от тия игли...майка ми ходеше известно време и беше на огрмони синини...много неприятно
Отговори с цитат
  #140  
Стар 1st August 2008, 12:50
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

ами аз не посинявах - само от време на време по някоя синчица но нищо страшно...то си зависи от кожата май - виждала съм жени там с доста големи синки..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:12.