IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 5th November 2007, 09:57
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

Ставам винаги с десния крак от леглото, обувам си първо десен чорап, дясна обувка и т.н. Много се дразня, ако видя, че някой е разместил неща, които аз съм подредила и веднага ги връщам на "тяхното си" място. Мразя някой да използва моя козметика. И... много други неща, за които в момента не се сещам....
А, да...нося сребърна верижка на левия глезен и никога не я свалям, 'щото си вярвам, че ми носи късмет
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #202  
Стар 5th November 2007, 11:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivet
Ставам винаги с десния крак от леглото, обувам си първо десен чорап, дясна обувка и т.н. Много се дразня, ако видя, че някой е разместил неща, които аз съм подредила и веднага ги връщам на "тяхното си" място. Мразя някой да използва моя козметика. И... много други неща, за които в момента не се сещам....
Все едно аз го казвам това И аз мразя някой да ми размества нещата и мойте хора са ми свикнали вече.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 5th November 2007, 11:59
THE FENIX THE FENIX не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Варна
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Velikiq MAO
Общо взето номера няма значение при мен, защото съм един нагъл прахосник. Е можеби тия по-едричките повече време ги държа, но в момента който си разваля парите веднага се изпаряват.
Еха ние с тебе сме си лика-прилика и аз съм съштия.
Много обичам паричките.И колкото повече са, толкова
повече си ги обичам.Но почна ли да харча........
Пък една моя голяма странност е че.......
много хора не ми вярват.......никога не съм ял месо.За 16 години.Тва като го кажа на някого и ляга на пода от смях.Незнам к'во толкова има?
Отговори с цитат
  #204  
Стар 18th November 2007, 11:31
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

всички сме еднакви
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #205  
Стар 18th November 2007, 12:54
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
всички сме еднакви
един дол дренки
Отговори с цитат
  #206  
Стар 18th November 2007, 15:45
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Аз пък не обръщам голямо внимание с кой крак ставам, но ако някой ми пипа нещата ставам зла и то не само за козметика, а за всичко, например имам една блуза която не нося, и когато сестера ми я вземе полудявам. А колкото за въпроса с харченето, в момента в които си взема заплатата, вече имам да връщам на някой, или веднага почва шопинг тур по магазините... след това естествено съм останала без пари за седмицата и взимам назаем, и кръгът се затваря.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #207  
Стар 12th January 2008, 00:09
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adyonas
ако някой ми пипа нещата ставам зла
И аз съм така... просто като съм само дете и съм свикнала да си имам някакво лично пространство и много се дразня, когато някои се опитва да го наруши. На моменти се старая да не го показвам, защото изглежда, че съм някаква вманиачена по вещите си лигла, но наистина държа на такива неща. Другото странно е, че мога да превъзмогна някои големи недостатъци на хората, но не мога да преодолея малките дразнители. Например, всякакви шумове и звуци, издавани от хората покрай мен като почнем от хъркане и стигнем до мляскане по време на хранене.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 12th January 2008, 00:45
Аватара на Sun_Shine
Sun_Shine Sun_Shine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Изключително много мразя някой да сърба! Ужас! А иначе странности... докато мисля си мириша ръцете, целите китки... Не го бях забелязвала, но се усетих по някое време. Също си роша и веждите, но това по-рядко. Тези неща ги правя само докато мисля много внимателно върху нещо. Когато простирам гледам да слагам щипки с цвета на дрехата... Май това се сещам за сега...
__________________
Живеят само влюбените, другите просто съществуват...
Отговори с цитат
  #209  
Стар 12th January 2008, 00:49
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз обичам докато се къпя да си измивам шишето на шампоана, душ гела и т.н. Също, когато съм нервна, замислена или просто отегчена си късам краищата на косата. Забелязах, че на повечето снимки с едната ръка (най-често лявата) се хващам за косата. Имам мания към книжарски стоки (дори това лято работих в книжарница) и обичам да си украсявам добре тетрадките и други училищни помагала.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 12th January 2008, 01:07
eLE eLE не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 54
По подразбиране

Не знам дали е странност , но обичам да седя цял ден по пижама и винаги спя с лява ръка над главата, а когато се събудя все едно не е част от тялото ми.Приятелите ми казват ,че съм много разсеяна и понякога заради това правя куп странни неща като например ако си обуя два различни чорапа неволно ... след извесно време те вече все така се носят.
__________________
Лека нощ си казват хората след труден ден. Лека нощ е най- умореният лозунг на Земята.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашитемалкистранности
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.