IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 20th October 2008, 11:27
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

При мен проблема с хемороидите възникна по време на бремрнността и продължи и след това! Аз си мазах кремче от аптеката и ми мина, но като цяло само с операция могат да се махнат изцяло!
Отговори с цитат
  #272  
Стар 20th October 2008, 15:30
AC/DC AC/DC не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: bulgaria
Мнения: 25
По подразбиране до liliata

Мехлемчето решава проблема само временно. Хемороидите, които създават проблеми трябва да се махнат, защото с течение на времето той се задълбочава.Много хора страдащи от тях си мислят, че след операция на същите ще се изпускат по голяма нужда, което изобщо не е вярно. При съвременните методи за отстраняването на хемороидите няма такава опасност, но трябва да се отиде навреме на лекар, иначе който страда мълчаливо само губи. Много често от кървящи хемороиди се стига до тежки анемии, което си е една излишна отрицателна емоция. Банд лигирането е много ефикасен метод за лечение, инфраред терапията - също, но за кого кой метод е подходящ това може да каже само специалист. За това моето мнение е - не се притеснявайте да отидете на проктолог и да попитате за това,което ви интересува.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 20th October 2008, 21:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Направо се подписвам под горното мнение!
Отговори с цитат
  #274  
Стар 21st October 2008, 10:32
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Абсолютно съм сигласна с горните две мнения, но понякога когато болката е много силна кремчетата са незаменим помощник!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 21st October 2008, 13:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

О, да - на мен кремче някакво ми е изписвал и лекаря. Нали за туй се правят - да помагат.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 21st October 2008, 22:16
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

ами на мен до сега нито един крем не ми помогна, въпреки че съм изкупила къде що има крем за хемороиди
сега провеждам едно лечение с билки - мой братовчед ми го препоръча, защото е бил много зле и със страшни болки - по неговите думи се е оправил напълно
Отговори с цитат
  #277  
Стар 22nd October 2008, 21:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е сега не мога да не попитам - какво е туй "лечение с билки"!?
За кремчетата имах предвид като помощно средство евентуално, не като единствено лечение. И не изключват преглед при лекар.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 22nd October 2008, 21:38
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Е сега не мога да не попитам - какво е туй "лечение с билки"!?
За кремчетата имах предвид като помощно средство евентуално, не като единствено лечение. И не изключват преглед при лекар.
по време на бременноста си аз също получих хемероиди даже не съм знаела че съществува такова нещо...
Някаква билка и на мен ми даваха да дъвча на гладно но идея си нямам каква беше а и дядоми почина и няма как да ви помогна ...
Дали от това или от крема със който също се мазах ми изчезнаха и сега да чукна на дърво 2 години нямам нищо ...
Крема ми го купиха от Германия ако някой се интересува ще го потърся и ще кажа как се казва..
Отговори с цитат
  #279  
Стар 23rd October 2008, 21:33
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

MariaVassileva Това са някакви хапчета, приготвени от растението змийска хурка.Помагат както при фисури, така и при кисти (кисти на гърди, яичници, венци) въобще чрез кръвта пречиствали . Сега съм сигурна, че поне двама човека от форума ще се опитат да ме опровергаят и да отречат народната медицина, но аз още нямам впечатления, защото едва от една седмица започнах да приемам тези хапчета, а те са 300 на брой и се пият по схема. Въпреки, че съм се оперирала от хемороиди това лято, а по ирония на съдбата преди две седмици си оперирах киста на гърдата - това не пречи да опитам и народна медицина. Ако не помогне, поне няма да ми навреди, но ако по някакъв начин почуствам облекчение ще споделя
Отговори с цитат
  #280  
Стар 23rd October 2008, 21:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

А точно това е билката която взимах и аз
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:34.