IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th February 2008, 14:09
unknown_lady unknown_lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 33
По подразбиране Хранителни Добавки??

Преди няколко седмици започнах ускорено намаляване на теглото със фитнес и аеробика. Редувам ги всеки ден и уж поправям хранителния режим, но няма никакъв ефект Някой ми казват, че трябва да изчакам да мине време, но ми трябва поне малък стимул, да знам, че има смисъл да се потя, а за сега такъв липсва .. Други ми предлагат да пробвам с хранителни добавки.. отначало ги отричах, но сега реших да опитам.. Като за начало искам да питам.. запознатите с тва - как се приемат Express Diet и Fat Burners Plus AFP - колко пъти на ден, в какви дози, за колко време.. и въобще има ли ефект
__________________
If YoU WaNnA Be RiCh YoU'vE GoT To Be a BiTcH!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th April 2008, 17:10
bocucin bocucin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране Re: Хранителни Добавки??

Цитирай:
Първоначално написано от unknown_lady
Преди няколко седмици започнах ускорено намаляване на теглото със фитнес и аеробика. Редувам ги всеки ден и уж поправям хранителния режим, но няма никакъв ефект Някой ми казват, че трябва да изчакам да мине време, но ми трябва поне малък стимул, да знам, че има смисъл да се потя, а за сега такъв липсва .. Други ми предлагат да пробвам с хранителни добавки.. отначало ги отричах, но сега реших да опитам.. Като за начало искам да питам.. запознатите с тва - как се приемат Express Diet и Fat Burners Plus AFP - колко пъти на ден, в какви дози, за колко време.. и въобще има ли ефект
здравеи според мен тези не са добри бих те посаветвал да си вземеш на ест "EST" - ЗА СВАЛЯНЕ НА ТЕГЛО "SUPPRESSOR 60 caps" мн са добри приемат се по 2 капсули
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th April 2008, 17:50
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Как реши точно тези да си вземеш... някой ти ги е препоръчал или?? Строго съм против взимането на хранителни добавки безразборно. Каква ти е диетата... напиши ми я тук, кажи ми колко тежиш и колко си висока... Също ми опиши целите си... айде чакам!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th August 2008, 18:04
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Някой използвал ли е http://gnc.imageg.net/graphics/produ...-2331384dt.jpg при тренировки с цел отслабване ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th October 2008, 10:08
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

От известно време използвам като поддържащо средство при тренировки A. L. C. + ( MatsanSlim) и вече имам известни резултати, но ми е интересно дали се дължи само на тренировката или наистина действа! Моля, ако някой го е пробвал да сподели!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th December 2008, 18:13
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

http://www.visiansuplements.com/site...p?language=BG/ - Прегледайте тук
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХранителниДобавки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.