IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th October 2007, 09:58
galaxy galaxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране д-р Виолин Петров

Здравейте.Аз съм нова ,но прегледах повечето теми и мнения тук.
Форумът е страхотен Не намерих обаче нищо за д-р Виолин Петров от мед. център "Виа Медика".Ако някой има някаква инфо за него (по-специално за ринопластика) нека да сподели.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th December 2008, 21:35
iskra iskra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране имам за авдоминорластиката

ЗА Д-р Вили Петров !!! МНОГО СЪМ ДОВОЛНА!!! .Много ми се иска да споделя за тази операция,,която не е от най-леките..но си струва цената/в буквален и преносен смисъл/..Та,,операцията мина бързо/след консултация с астролог-което за мен е много важно!!!/Вече съм на 16 дена -v понеделник ще ми свалят конците.След 7мя ден се движех все по-добре..от 4 дена излизам всеки ден,карам кола,,Ям разделно/кoетoе мн.важно..също!!!/Със стегнат колан съм,които поръчах в Клиниката-френски-150лв.-страхотен...Къпах се два пъти))...като гледам белега е добър...Имам Татоо на корема..ще я продължа и в-у този белег..)))Ако някоя от вас тука има въпроси-насреща съм...а на не-смелите-КУРАЖ...?има капки на Бах против страх)))-аз пих и от тях!!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th July 2012, 01:36
mean_girl mean_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Nqkoi nqkakvo mnenie za negovite rinoplastiki...az se vidqh s nego i mn golqmo doverie mi vduhna,kaza mi vsi4ko,koeto iskah da 4yq...no qvno ne e mnogo popylqren tyk...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th January 2014, 17:40
VaskaD VaskaD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Za rinoplastika tochno ne znam, no sum mnogo dovolna ot moite proceduri v Via Medica. Sushto taka i na men Dr. Petrov mi dvuhna doverie i sum mnogo dovolna ot moite proceduri! Pravila sum si fileri i procedurata ''Laser Genesis", s mnogo polujitelni vpechetlenie ostanah ot Dr Petrov i negovia ekip !!! za preporachvane!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th March 2014, 22:26
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Видях, че д-р Виолин Пертов работи в Александровска болница и цената на абдоминопластиката е 2500лв.Доц.Тепавичарова също работи в Александровска.
Кой от двамата хирурзи препоръчвате?Чувала съм за Тепавичарова много добри отзиви.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd April 2014, 17:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Не гледайте цените обявени в сайта на Александровска. Като отидеш на консулт се обявяват съвсем други цени. За квото и да било. Не знам защо но е така. Тоест в път и половина са в повече от колкото тези написани в сайта.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 7th April 2014 на 20:23
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th April 2014, 16:58
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Аз се мотая и не могада се реша от две години на абдоминопластика.Преди две години като писах на д-р Евстатиев, когато по това време беше в Александровска и той ми каза крайна цена 2500лв. с всичко.не знам вече какво да правя.Не мога да си позволя над 3500лв. да ми излезе операцията, защото ще е с кредит.А кредит се изплаща трудно и то при ниска заплата.Та така, ве мога да се реша главно поради тази причина.
Вариантите са ми д-р Рачев в Плевен, д-р Григоров в Търново, който не знам колко е пластичен хирург, но е правил такава операция, д-р Тонев.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th April 2014, 21:49
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от rosinauzunova Виж мнението
Аз се мотая и не могада се реша от две години на абдоминопластика.Преди две години като писах на д-р Евстатиев, когато по това време беше в Александровска и той ми каза крайна цена 2500лв. с всичко.не знам вече какво да правя.Не мога да си позволя над 3500лв. да ми излезе операцията, защото ще е с кредит.А кредит се изплаща трудно и то при ниска заплата.Та така, ве мога да се реша главно поради тази причина.
Вариантите са ми д-р Рачев в Плевен, д-р Григоров в Търново, който не знам колко е пластичен хирург, но е правил такава операция, д-р Тонев.
Не знам Евстатиев доколко се справя с абдоминопластики, но е доста КРИТИКУВАН пластичен хирург. Аз бих те посъветвала да се проучиш - д-р Людмил Пеев и д-р Даниел Янков - не са комерсиални, не залагат на рекламни трикове, а се оповават на множество доволни клиенти. Но това все пак си е лично мое мнение. Първият работи в Скин Систем, а вторият - Дивна, Варна. Нямат обявени цени. Аз съм контактувала и с двамата по мейл, за съвсем различна интервенция и ми отговориха бързо и изключително изчерпателно.
Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2014, 14:51
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Благодаря!
Нещо все отварям сайта и на д-р Тонев.Вдъхва ми доверие на пръв поглед, цените му са приемливи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВиолинПетров
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.