IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 13th November 2012, 08:52
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Често мъдреците създават проблеми при растежа си и в повечето случаи се налага тяхното изваждане. Със съвременните средства за анестезия, при извършване на манипулацията не се усеща никаква болка. Важно е след това да се приемат предписаните лекарства, за да не се допусне усложнение.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 13th November 2012, 11:19
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Никак не е приятно никненето и растежа на тези зъби. Аз дори вдигнах температура. Не са ми ги вадили, но те растат много бавно, поне при мен.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 15th November 2012, 12:17
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Трябва да ги наблюдавате докато растат, за да избегнете евентуални усложнения.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 8th December 2012, 01:20
Simona RUseva Simona RUseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране Mudrec

Molq vi daite mi nqkoi suvet,pisha ot Holandiq i sum na 16,imam ujasni bolki vgurloto,nemoga da si otvorq ustata,nito da qm,nito da piq.Mudrecat e savsem malak,ne e kato ostanalitemi zubi,ako go natisna leko,teche kapka gnoy.Chustvam,che vredi i na ostanalite zubi.Kakvo da napravq? Strah me e adski mnogo ;(
Отговори с цитат
  #555  
Стар 8th December 2012, 01:25
Simona RUseva Simona RUseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Molq vi daite mi nqkuv suvet,na 16 sum,pisha ot Holandiq i vadq mudrec,imam ujasni bolki v gurloto,nemoga da qm,nito puk da piq,nemoga da otvorq ustata si.Mudreca e suvsem maluk,spored men,ne ruste kakto trqbva.Ako go natisna,teche kapka gnoy,a i se podu. ;( molq vi kajete mi kakvo da napravq,strah me e adski mnogooo
Отговори с цитат
  #556  
Стар 9th December 2012, 11:14
linka82 linka82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
Angry ПУЛПИТ

Откриха ми пулпит на горен четвърти зъб...Отидох след 2 безсънни нощиТова добре,умъртвиха зъба,уж извади нервите,сложи някакво лекарство ,но болката продължава и вече втори ден полудявам.Обезболяващите не действат,само студено помага.Ако някой може да даде съвет ще съм безкрайно благодарна.Нормално ли е да боли след извадени нерви.болката почти не спира
Откачих вече.отшумява само ако даржа хладна вода на зъба,но за кратко
Отговори с цитат
  #557  
Стар 1st June 2015, 11:51
miloraddd miloraddd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен, преди седмица ми извадиха долен десен мъдрец,вече седмица след това не си чувствам езика ..половината ми език там където ми биха упойката е напълно изтръпнал и безчувствен.Тревожа се дали това ще се оправи и по какъв начин.Ако някои е преминал през този етап моля да ми сподели.Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растемимъдрецкакводагоправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.