IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 6th December 2015, 15:33
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Мира Радева си направи носа малко след като излезе от къщата на Вип Брадър, когато участваше.Носа й е вече на доста време.И на мен не ми харесва.Беше ми любопитно и на мен кой й го е правил.
Отговори с цитат
  #582  
Стар 6th December 2015, 16:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Гледах в нета, доц. Цветков и го е правил, чудех се откъде ми е познат този почерк. Той ги прави така, залепени горе за челото, все едно започват от челото и с широк гръб. Макар че съм виждала негови изпълнения малко по-различни от това, но повечето са му такива. Явно не се научил все още.
Отговори с цитат
  #583  
Стар 5th April 2016, 14:38
nascox nascox не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране НЕ при Златанов

Здравейте, най-сетне и аз реших да се регистрирам. Направих си операция 2 в 1 - изправяне на девиация и корекция на вънщен нос (ринопластика) при Златанов на 13.10.2015, това ми е най-гоялмата грешка! Дълбоко съм огорчен и разочарован. Прибързах с решенето си след като се прибрах от чужбина и не се слушах в съветите на приятели да отида при д-р Недев във Варна или при д-р Дилбер в Истанбул, да си призная поблазних се и от цената при Златанов – 2500 лв, за същата операция при Цветков щеше да ми е 3500. Само да уточня, че записването и плащането е в кабинет 23 на -1 етаж във ВМА, а самата консултация и преглед при Златанов е в отделението – УНГ горе във ВМА на 16ти етаж. Преди операцията Златанов ми обясни как щяло да мине всичко, снима ме и ми показа поправените снимки на фотошоп как щял да ми изглежда носа след операцията. Бях доволен от видяното и от това, че за тази цена щях да имам здрав и хубав нос... Сутринта на 13ти окт. гладен и жаден ходих първо до кабинет 23 във ВМА да си платя операцията после потеглих към клиника Европа, където се състоя самата операция. Подписвах сума документи и платих някаква такса допълнително, около 10 лева, не помня вече за какво. Стана 10ч вече, настаниха ме в стая и ми драснаха ръката за проба за алергии и упойка, легнах на леглото и зачаках за операцията, толкова дълго чаках, че накрая си дремнах уморен и чак към 14 ч. и нещо ми казаха, че Златанов е дошъл да ме оперира, съблякох се и ме закараха в операционната. Помня, че треперех от студ и напрежение, завързаха ме за операционната маса, видях Златанов и поисках да го попитам нещо, но съм се унесъл от упойката за секунди, която сестрата над мен ме обдишваше с една маска. Събудх се към 17 и нещо и първото което помня е, че попитах сестрата кога най-сетне ще вляза за операция, тя се усмихна и каза, че вече всичко е минало, аз нищо не помнех кога съм влязъл ,че и приключило всичко, тогава рекацията ми бе веднага да хвана телефона и да се огледам на камерата. Видях се в шиниран нос с марли, но нямах никакви отоци, подутини и синини и бях приятно изненадан, тогава си мислех, че щом нямам такива значи всичко е минало повече от перфектно, ще ви дам снимка да видите как изглеждах веднага след операцията. Даже момчето, което беше в стаята не можа да повярва, че след операция на на нос нямам никакви синини и подутини, честно казано никой не вярваше, даже след като ми махнаха всичко че имам операция на нос тъй като изглеждах добре без разрези, синини и т.н. Изкарах нощта там, болеше ме само главата, но със системите които вливаха болката се търпеше и лека температура след операцията, на сутринта ме изписаха, но това което ме учуди е че Златанов изобщо не се появи, а дойде д-р Бановски или Банов не съм сигурен, та той ми каза какво да правя и да се мажа като след седмица да отида да ми махнат тампоните и да сменят шината. Как може д-ра след опрация да не дойде да види пациента си, наистина бях озадъчен тогава. Беше си наистина изпитание цала седмица да ядеш през сламка само пасирана храна и да не можеш да спиш и дишаш нормално, само през устата. Както и да е мина се седмицата и в понеделник отидох в кабинета на Златанов на 16ти етаж на ВМА. Махна ми тампоните, оглеах се, каза че всичко е перфектно и толкова бързаше, че не можах да си задам въпросите нормално, все бързаше и на следвашите прегледи „живи,здрави“ всичко добро“, е това нормалмно ли е кажете отношение на доктор към пациент, нямам думи! Каза ми да се мажа с „контрактубекс“ при условие,че аз нямах никакви белези, обясни за какво е, използвайки разбира се научна терминология, и следващите месеци като ходех на преглед все повтаряше , че всичко е ок и перфектно, като аз си усещах, че не е така. Не се лъжете да ходите при Златанов, първо няма никакво отношение към хората които оперира, т.е. към пациентите си, 2ро не се справя никак добре, ето ме мен, сега ми расте кост точно като носорог, ръбче ми израства по средата на основата, аз имах лека гърбица ,2 ръбчета отстарани на носа и се подложих на операцуята за да ми ги махне той, а какво стана сега ново расте, плюс това ми е отворил вътрешните канали толкова че костта е разширена и сега е като разчекната палатка носа ми, а не е нормално прибран от 2те страни, ще приложа снимки да видите. Днес ходих на консултация тук в моя си град при специалист УНГ и той си ми каза всичко, обясни че след такива манипулации нямало гаранция къде костта ще заздравее и ще започне да трупа наново, както при мене сега , ръб израства плюс разжирени кости. Препоръвам ви д-р Недев от Варна, клиника „Темелков“ или ходете в Истанбул, там са светилата на риноплатиката, и наистина работят качествено, от цял свят там ходят да се оперират, потърсете инфо за д-р Дилбер, питайте хубаво хора, интересувайте, задавайте много въпроси и не подхождайте лековерно и наивно! Мен ме е яд, но е късно вече, желая ви успех!
Attached Images
Тип файл: jpg 20151013_191857.jpg (95,7 КБ, 104 views)
Тип файл: jpg 20160405_151806.jpg (64,5 КБ, 87 views)
Тип файл: jpg 20160405_152633.jpg (92,8 КБ, 91 views)
Отговори с цитат
  #584  
Стар 21st April 2016, 09:11
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

[

Последно редактирано от Alena5 : 22nd July 2016 на 12:28
Отговори с цитат
  #585  
Стар 21st April 2016, 09:21
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
От друга стрната, бих искала да отбележа, че преди години си играех с едно малко детенце, което без да иска ме изрита много силно в носа. Тогава една костица ми щръкна от едната страна. Аз се паникьосах и веднага отдох в спешната при един УНГ и той каза, че това което стърчи не е никакъв проблем, натисна го силно и той се прибра на старото си място без абсолютно никакви последствия и проблемът (тогва си мислех, че съм обезобразена) се реши точно за 5 минути.
Какво зна

Последно редактирано от Alena5 : 22nd July 2016 на 12:30
Отговори с цитат
  #586  
Стар 25th April 2016, 21:26
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

За

Последно редактирано от Alena5 : 22nd July 2016 на 12:28
Отговори с цитат
  #587  
Стар 19th October 2016, 11:53
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте!Днес ми е 10 ден от операцията, но все още ми е изтръпнала горната устна и е леко напред, не мога да се усмихна нито да я помръдвам... това нормално ли е?
Отговори с цитат
  #588  
Стар 25th December 2016, 15:05
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

Mira и аз бях така с подута устна и тпудно се усмихвах но това до 6,7 ден и ми спадна.При всеки е индивидуално,не се притеснявай
Отговори с цитат
  #589  
Стар 15th November 2017, 09:55
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Мира Радева доколкото си спомням каза, че тя така си е искала носа, минимално обработен - явно само гърбицата са махнали, но като не е хармонизиран като цяло и ето ти ефекта - на Пинокио. Според нея така бил по-естествен с по-малко обработк, но очевидно е, че не изглежда никак естествен - напротив - по-скоро недовършен след отбиване на номер при ринопластика.
Аз вече 7 седмици post op имам остатъчно изтръпване на горна устна, удължена и двървена усмивка. Чудя се до кога това чудо. А вие кога спряхте да се събуждате с двоен нос?
nascox, и в Турция има "светила", които все бързат и не обясняват или ако го правят ползват терминология, която очевидно е с цел да не разбереш отговора както и повтарят Всичко е нормално и перфектно. Това явно са заучени фрази на пластичните хирурзи, дали в университета не ги учат така. За съжаление колкото и добър специалист да си, дори в Турция с оромен опит и дори да си направил перфектен нос, няма как да предвидиш след време дали няма да тръгнат издънки от незвестна в незивестна посока. Това е много рискова операция, но ние наивните пациенти не можем или май по-скоро не искаме да я осъзнаем, заслепени от желанието си за красота. Поне дишаш ли нормално, щото аз лично още не?
Отговори с цитат
  #590  
Стар 27th October 2018, 19:37
ivankamihova ivankamihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте
Моята операция мина преди 3 дни. След 2 седмици ще ми свалят гипса.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.