IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th April 2009, 11:57
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

много полезна информация благодаря ти да знам че ако си дам направлението няма да изгоря че аз сега го пазя като очите си
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th April 2009, 13:33
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

[quote="fruitty"]много полезна информация благодаря ти да знам че ако си дам направлението няма да изгоря че аз сега го пазя като очите си[/quo

Споко, не се притеснявай, само да имаш в предвид че направленията с №9, се вземали през 45 дена.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th May 2009, 07:32
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

благодаря за инфото
сисони какво стана?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2009, 09:34
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
благодаря за инфото
сисони какво стана?
ами никъква промяна при мене,в смисъл ходя си при същата гинеколожка,казах си че аз повече от половината съм ходила вече при нея на консултации,май няма за кога да се прехвърлям при други гинеколози
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2009, 10:05
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
благодаря за инфото
сисони какво стана?
ами никъква промяна при мене,в смисъл ходя си при същата гинеколожка,казах си че аз повече от половината съм ходила вече при нея на консултации,май няма за кога да се прехвърлям при други гинеколози
sisoni, това че си ходила само при един АГ-споко, като си избереш друг и му обясниш как стоят нещата, той ще ти направи нов пълен картон, като ти ще кажеш за всички прегледи и изследвания през които си минала, и така ще се запишат в новия ти картон. Аз, така направих, ама бях минала само три прегледа при старата.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th May 2009, 12:54
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

сега на 21-рви в четвъртък съм си запазила час при друг да ме гледа на 4Д видеозон,ще го разпитам в точност как седят нещата и каква е процедурата да се прехвърля при него.................ще видим,ако не са големи разправийте ще се прехвърля,но ако трябва да се занимавам с разни листи от изследванията ми да ги взимам от старата че да ги нося при новия,няма да се занимавам сигурно.....
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2009, 13:22
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
сега на 21-рви в четвъртък съм си запазила час при друг да ме гледа на 4Д видеозон,ще го разпитам в точност как седят нещата и каква е процедурата да се прехвърля при него.................ще видим,ако не са големи разправийте ще се прехвърля,но ако трябва да се занимавам с разни листи от изследванията ми да ги взимам от старата че да ги нося при новия,няма да се занимавам сигурно.....
Ами аз нищо не съм вземала от старата, за да го нося на новата. Не знам при теб как ще стане, но ти препоръчвам от все сърце, ако има нещо в досегашния ти лекар, което те притеснява, дори и най-малкото - да го смениш, независимо от бюрокращината и документацията.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th May 2009, 14:20
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deriel
Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
сега на 21-рви в четвъртък съм си запазила час при друг да ме гледа на 4Д видеозон,ще го разпитам в точност как седят нещата и каква е процедурата да се прехвърля при него.................ще видим,ако не са големи разправийте ще се прехвърля,но ако трябва да се занимавам с разни листи от изследванията ми да ги взимам от старата че да ги нося при новия,няма да се занимавам сигурно.....
Ами аз нищо не съм вземала от старата, за да го нося на новата. Не знам при теб как ще стане, но ти препоръчвам от все сърце, ако има нещо в досегашния ти лекар, което те притеснява, дори и най-малкото - да го смениш, независимо от бюрокращината и документацията.
благодаря ти за съветите след консултацията която ми предстои на 21-рви,ще пиша какво е станало........!
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th May 2009, 07:44
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th May 2009, 00:35
titi888 titi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: varna
Мнения: 7
По подразбиране здр

Поздрави на бременните мами!Аз съм в 5 мес. нищо не плащам за консултацийте когато ходя да ме теглят мерят и да ми измерят кравното.Иначе за видеозон за снимки си платих. За изследвания се плаща мин такса от 2 лв.НО внимание не ти обращат така както на частно.Тези дни ми предстой да ходя на фетална морфология .Ако сама не си следя всичко което трябва да се провежда като изследвания и т.н. те нямат голям интерес.Разочарована съм от системата и отношението на някои лекари .
__________________
zdrasti na vsi4ki bade6ti mam4eta
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: женскаконсултация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.