IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2008, 12:16
sladkotoive sladkotoive не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Да споделя и аз опита на една приятелка от този лечебен уж глад. Ами

гладува тя първите дни беше много доволна, че се сдържа и успява, но

след 3-тия беше толкова нервна, че по телефона не се говореше с нея

камо ли да се видим. И от всичко това имаше определен резултат, но след

това запази само два от всичките свалени кг. Уж не се нахвърли на

храната, ама каквото и да хапнеше й се лепеше.....после такава

депресия....аз няма да го опитвам, 6ти ден съм на Аткинс и съм с 3.5кг.

по малко и 14см от тялото и то видимо всички дрехи ми се

отпуснаха.....това ако не е резултат! Поздрави на всички отслабващи аз

намерих своятя диета и пожелавам на всики, които не са да им се случи по скоро
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2008, 12:35
kozata kozata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIA
Мнения: 15
По подразбиране

Точно така - след третия ден ставаш нервен и се чувстваш изглупял!!!Наоколо мирише на тъга. Аз плувах всеки ден по 1 км в басейна за да не полудея. И непрестанно ти искат пари за нещо. А плодовете в стола са с цени на хотел 4 звезди! Хайде да не досаждам повече - това е място за фолк певици и разни политици.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd March 2008, 21:47
nanci nanci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6
По подразбиране

много ме отчайвате като пишете така.
аз за втори път правя лечебния глад в домашни условия,и се чувствам добре,ама първия път не се захраних правилно.
днес ми е 13-фатален ,но се чувствам супер и ще се захраня правилно каквото ще да става.
чела съм книгата на лидия ковачева и имам приятелка дето е постигнала големи резултати с глада и за това съм с двете ръце за него,а иначе това с дебелариумите е голяма измама.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd March 2008, 22:08
Lollipop Lollipop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Ами аз искам да кажа, че два пъти съм била при д-р Емилова и фактически не постигнах отслабващия ефект, който исках, но тя пък много помогна на мой близък болен от диабет. Така, че аз съм на мнение, че тя помага по - скоро за лечение, отколкото за отслабване.
Все пак и това, на което се подлагате се нарича "лечебен глад", а не "отслабващ глад", нали така? Аз лично втория път за 20 дена свалих около 6 килограма, от които само 200 гр. мазнини... правете си сметка.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th March 2008, 11:12
kozata kozata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIA
Мнения: 15
По подразбиране

Относно доктор Емилова и нейната система: Наистина гладът е лечебен - това са го доказали и нашите предци, когато са постели по 45 дни преди Коледа и Великден. Но тук става въпрос за друго - всеки организъм е строго индивидуален и доказателство за това са различните резултати които се постигат при Емилова - при едни хора са добри, при други не.... т.е. не бива универсално да се подхожда към хората, които ходят в дебелариумите А точно това се прави при нея! Освен това психиката на човек реагира различно при подлагане на глад, а това е много важно - това е водещото при едно такова начинание. Желая успех на всички, които са решили да се възползват от услугите й - аз лично няма да повторя вече
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th March 2008, 15:42
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Приятелят ми беше 2 пъти(през 1 година) при Емилова за по 2 седмици и после захранване в домашни условия. И двата пъти свали по 10 кила и и двата пъти после върна 15. Да не говорим, че по време на самото гладуване изглеждаше тооолкова нещастен и всичко му увисна, абе пълна глупост е това според мен. Да лишаваш за толкова време организма си от жизнено важни елементи, от протеини, аминокиселини, мазнини и да му даваш само чиста захар (фруктозата и медът) според мен е самоубийство.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th May 2008, 16:03
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

дайте ми на мен пари да ви кажа да карате на плодове и чай и да правите упражнения! при нея ходят хора без стимул и воля, които имат нужда някой да ги тласка. па и пари и се дават, божеееееееее! ужас!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2008, 17:43
ariet ariet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Ne znam kakvo to4no trqbva da spazva6 s tozi le4eben glad, no predi mnogo godini bqh deset dena na plodova dieta i 4ai.Otslabnah s nqkolko kg no posle mnogo vnimatelno se zahrani i mnogo bavno.Taka 4e nakraq da sym ka4ila obratno edin kg. Nqma zna4enie dietata vinagi trqbva da se zahranva6 pravilno ina4e se ka4va vsi4ko obratno!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st May 2008, 10:04
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Аз отслабнах с 15кг. само като го карах на разтоварващи дни два пъти в седмицата,в понеделник и вторник ям само плодове,а през останалите дни на седмицата си ям каквото поискам.Ходя също и на фитнес и от една година ги пазя и много се харесвам.Гладуването е за болни хора,които искат да си прочистят организма от токсини,а ако някои иска да отслабва здравословно,трабва да съчетае фитнес със здравословно хранене и всяка седмица да прави поне един ден глад,така е поносимо и има страхотен ефект.Казвам ви го от личен опит!И колкото до фруктовата захар,тя е много по-полезна от тази в сладкишите и няма как да навреди на никого.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th June 2008, 23:23
sisinka sisinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 25
По подразбиране

jonito е много прав. и аз се придаржам към това мнение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.