IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 29th August 2009, 14:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

basilika, сигурно си права за меда, но аз я правих без мед. Идеята е, че бързите въглехидрати от плодовете/меда не позволяват на организма да чувства глад. Яде се през 2 часа защото горе-долу на толкова се огладнява. На едно хранене се ядат плодове от 1 тип и за деня общото количество не трябва да бъде повече от 1кг (или 2 , не се сещам, по-просветените да кажат).
Аз бях писала, но пак ще разкажа - понеже нямах много килограми за сваляне, а по-скоро го направих за пречистване на организма, не ми беше проблем. На третия ден ми беше много лошо, болеше ме глава и чувствах слабост. Бях решила да съм на този режим 7 дни. Вечерта на седмия ден вече не издържах на сладкия вкус от плодовете и си направих една хубаво овкусена зелева салата После прекарах нощта в тоалетната
Захранване става с включване на по един зеленчук на ден и постепенно сол, мазнини и т.н., иначе ефектът ще бъде като моят. Мисля, че схемите на хранене и захранване ги има в нета
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th August 2009, 15:01
Аватара на basilika
basilika basilika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Greenland.....
Мнения: 46
По подразбиране

Учудвам се, че си издържала без мед Никога преди това не си бях представяла, че чая с мед може да бъде такъв еликсир!!!
Аз и ти знаем как организма понася това и какво се очаква при последващ такъв глад. Съвета ми към момичетата, на които ще им е за първи път, първия опит да не е вкъщи
Отговори с цитат
  #63  
Стар 6th September 2009, 20:03
irka88 irka88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Преди една година опитах лечебното гладуване за първи път, идеята ми беше да се пречистя, не толкова да отслабна. Спазвах режима стриктно 20 дни, чувствах се отлично след 3 ден, бях бодра, заредена с много енергия. Дори имах усещането, че мога да продължа още, но реших да започна със захранването. Хранех се под час. Редувах чай+мед и плод през 2 часа, като сутрин в 8 започвах с чай+мед, в 10ч. беше плода, на ден изяждах не повече от 1 кг плодове и всеки ден бяха различни. След захранването, което беше 10 дни, пак се хранех здравословно и не съм качила много кг.
Тези от вас, които искат не само да се пречистят, но и да останат здрави и слаби, да не чакат Чудото с тази диета, а да си направят режим, който да се превърне в нов начин на живот, да изградят лична по-висока култура на хранене. Препоръчвам книгата на д-р Лидия Ковачева - "Гладът - приятел и лекарство", цялата истина събрана на едно място, според мен! Всеки сам преценя кое е добро за самия него, радвам се, ако съм помогнала с мнението ми на някого!
__________________
отдавна спрях да вярвам на думите...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th September 2009, 13:20
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Захранване става с включване на по един зеленчук на ден и постепенно сол, мазнини и т.н., иначе ефектът ще бъде като моят. Мисля, че схемите на хранене и захранване ги има в нета
Да захранването е може би най-трудната част от диетата. Трябва постепенно да прибавяш нови неща, а това ми е непосилно.

irka88 поздравления,че си успяла да я изпълниш толкова стриктно.
Ще ме предизвикаш да се пробвам пак. Само да не пукна,този път
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 7th September 2009, 15:14
irka88 irka88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря, MILI! Наистина първите 3 дни ми беше най-трудно, но след това свикнах.
Захранването е може би по-трудно дори от самото гладуване, защото след толкова дни на глад започва да ти се яде от всичко по много и ако не можеш да си сложиш граница, все едно нищо не си правил
Аз от днес започнах отново с гладуването и мисля да бъде отново за 20 дни.
__________________
отдавна спрях да вярвам на думите...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:16.