IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 17th November 2008, 22:10
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
, Мише, за пояснението. Това не го ли пише някъде на сайта, би трябвало с него да почват .
Историята е друга ,ама Dimitroff ако иска той да пояснява.Съжелявам ,ама не е моя работа
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #502  
Стар 17th November 2008, 22:35
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Аз за по принцип говоря, би трябвало според мен. Въпреки че са ми казвали други хора, които са искали да купуват от Германия коли, че чак като се обадят и поразпитат им стават ясни някои детайли и в крайна сметка се отказват.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
  #503  
Стар 17th November 2008, 22:55
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Не е ли "око да види, ръка да пипне" - не купувам. Че иначе стават подобни мизерии.
Обявите са с недостатъчна информация, ама чак такова ...
Димитроф, дано поне няма проблеми да ти върнат капарото.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #504  
Стар 18th November 2008, 07:39
tzunami tzunami не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 35
По подразбиране

В 2.00h. ми запалиха колата. От 10г. не съм ходила на врачка, но сега искам да посетя такава. Да ми препоръчате някоя.
  #505  
Стар 18th November 2008, 07:43
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

аууу много неприятно...цялата ли е изгоряла и с какво?????
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
  #506  
Стар 18th November 2008, 11:19
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzunami
В 2.00h. ми запалиха колата. От 10г. не съм ходила на врачка, но сега искам да посетя такава. Да ми препоръчате някоя.
Имам позната, която беше ходила при една добра. Ще я разпитам тия дни, дано даде положителен отговор и може заедно даходим ако искаш
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #507  
Стар 18th November 2008, 13:13
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Оплаквам се,че не мога да помогна на тези .........много се разстроих от повечето истории с фатален край........и сигурно цял ден ще
http://www.save-darina.org/content/view/372/110/
Колко е несправедливо.......
  #508  
Стар 18th November 2008, 13:38
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Не е ли "око да види, ръка да пипне" - не купувам. Че иначе стават подобни мизерии.
Обявите са с недостатъчна информация, ама чак такова ...
Димитроф, дано поне няма проблеми да ти върнат капарото.
Мотора беше уникално запазен, обслужен с чисто нови гуми, верига, пиньони, съединител и т.н. такъв ако си взема от магазина БУКВАЛНО разликата ще е само в километрите!!

Мотора беше видян от много добър мой приятел, на когото имам пълно доверие - капарирания мотор беше единствения такъв екземпляр в такова състояние на тези пари на който съм попадал!

За жалост обаче настоящия собственик решава да го изкара за послеееедно кръгче преди да се раздели с "малкия красавец" както той се изразяваше...и става белята - мотора е потрошен от всякъде!! (тоталка=тотална щета тоест не подлежи на ремонт/няма смисъл).

Капарото беше върнато, бяха дадени дори пари за гориво на моя приятел, защото не му беше по път като ходи до там...обаче крайния резултат е, че се връщам на стартова позиция в търсенето...ужасно много ме е яд..

На колегата/колежката с подпалената кола - имаше ли каско въпросната?
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
  #509  
Стар 18th November 2008, 13:58
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
...ужасно много ме е яд..
Е то как няма да те е яд, моторчето наистина беше кукла, ама ... явно не е бил твоя мотор.
Държиш ли да е от чужбина, все пак и тук има доста добри попадения.
Моя го купих от момче, което не познавам, просто засечка по форуми разни , той продава, аз търся ... и се оказа в доста добро състояние за годините си.



В тая връзка и на тема - искам и аз се оплача. Най-накрая постъпвам по "женски" и незнам какво искам - пистарка или ендуро. Напъследък ми влезе в акъла, че искам ендуро, ама наистина много ми харесват. Ама искам и пистов, те са си ми на сърце от край време. Мъка ... незнам какво да си взема в крайна сметка
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #510  
Стар 18th November 2008, 14:06
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
...ужасно много ме е яд..
Е то как няма да те е яд, моторчето наистина беше кукла, ама ... явно не е бил твоя мотор.
Държиш ли да е от чужбина, все пак и тук има доста добри попадения.
Моя го купих от момче, което не познавам, просто засечка по форуми разни , той продава, аз търся ... и се оказа в доста добро състояние за годините си.



В тая връзка и на тема - искам и аз се оплача. Най-накрая постъпвам по "женски" и незнам какво искам - пистарка или ендуро. Напъследък ми влезе в акъла, че искам ендуро, ама наистина много ми харесват. Ама искам и пистов, те са си ми на сърце от край време. Мъка ... незнам какво да си взема в крайна сметка
Благодаря за разбирането.
Не-не държа мотора да е от чужбина.Държа да е читав, пазен, добре гледан (разбирай като малко детенце!!) и редовно обслужван.Ако изпадне нещо повече от добро или поне много добро-свиркай.

Пистов или ендуро...хммм при моторите има един неписан закон, че в повечето случай те сами избират собствениците си - аз например бях навит и почти бях купил една Honda CBR 600F4 (2001), но 2 дни преди това ми се отдаде възможността да покарам GSXR (пак 2001) - и просто усетих, че мотора ми пасва много повече...позиция, ъгъл на тялото, усещане, "handling" ...абе всичко все едно беше претърпяло корекция и беше за мен!! Хондата също е много добра, но просто за моето телосложение и специфика на тялото ми създаваше едва доловим дискомфорт...който обаче при целодневна езда или дълъг преход прераства в нещо много по-сериозно!
Моят съвет - покарай 2та модела на който си се спряла (ако са смао 2 разбира се) виж кой ти пасва по-добре, кой е в по-добра кондиция и давай смело !!

И не забравяй! - "Смърт твоето име е Адреналин!" (карай със страх и ще караш до старост!)
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:45.