IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5431  
Стар 8th April 2010, 23:07
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Roxane, добре дошла в отбора
Според мен не се плаши и не се притеснявай предварително. Много е важна положителната нагласа, както и вярата, че се подлагаш на тази интервенция, заради самата теб, за да се чувстваш и изглеждаш по-добре и че всичко ще бъде наред.
А относно конкретни препоръки, най-добре отиди на консултация или няколко, чуй компетентно мнение, конкретно за твоя случай и после ще вземеш решение.

Относно хирурга, ами всеки избира на хирурга, който му вдъхва най-голямо доверие. Четем от форума, говорим с момичета, гледаме снимки, ходим на консултация избираме.

Болките и възстановяването при всеки са различни, според мен зависи от индивидуалния праг на болка. Аз лично имам две раждания със секцио, бях подготвена за болката и си я изтърпях. Много е важна и вътрешната нагласа и мотивация, но не се притеснявай, не е толкова страшно.

Риск от лекарска грешка винаги има, но не трябва да тръгваш с такава нагласа. Разбира се прочети и се информирай, все пак това е твоето тяло и решението е твое, но аз съм крайно позитивно настроена личност и мисля, че трябва да вярваме в успеха на всичко, с което се заемаме.
Желая ти успех

DoloreS, слънце, радвам се че си добре и че се завърна тук. Моите бамбини този месец правят 6 мес и ще ходя скоро на преглед
  #5432  
Стар 10th April 2010, 17:32
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Kristee, и аз се радвам да те видя отново. Надявам се при теб всичко да е наред и да се любуваш лятото на красавиците още повече.
  #5433  
Стар 10th April 2010, 17:41
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Roxane
Мерси за посрещането

Направо да питам конкретно...

Как се справихте със страха от възможни усложнения?
Как избрахте лекаря, който да направи операциата ?
Колко бързо се възстановихте ?
С какво бихте сравнили болката?

Раждала жена съм, държа много на болка, но това не си го представям.
А след снощното изчитане на темата с възможните поражения от имплантите се стегнах яко.
Има ли жени предразположение към усложнения или това си е божа работа ?
Има ли възможност от лекарска грешка да стане някой фал ?


Извинявам се за многото въпроси, но ми се иска да тръгна от някъде, за да стигна (надявам се) до твърдото решение за операция...
Здравей, Roxane....ето и моето участие по темата:
Страх от усложнения не съм имала, защото всяко позитивно нещо в живота има идентично негативно и ако подхождаш с притеснение или паника и недоверие към което и да било .... няма да склониш към действие или ще си навредиш на психиката. това е моето мнение поне!
Лекаря си го избрах вследствие на доста обстойни консултации с повечето специалисти в бранша, а и детайлно обмисляне и анализиране на това, което искам и очаквам да получа.
Възстановяване.... то не е станало кой знае какво, че да му се възстановявам, но.... първите 20 дни са доста особени, така, че .... ако броим тях като неразположение +- няколко дни, то значи до края на първия месец все има нещо, което да не ти е съвсем на 6, но проблеми и кой знае какви болки няма и не вярвам, че са нормално явление. Има придърпване на шевовете и лек сърбеж; странно осезание на зърната (доста чувствителни); неспокоен сън понякога, с оглед странната поза, в която спиш; чувала съм за гадене след анестезията- нещо, което при мен нямаше; странно и бих казала доста неприятно усещане в първите дни на къпането- струва ти се, че циците ще паднат на пода, ако махнеш сутиена и до тук.... няма драма, мъка, болешки за помнене, страдание и съжаление! само позитивно и уверено и това е! Кураж! След всичко, което си преживяла това не трябва да те плаши- няма защо!!!
  #5434  
Стар 10th April 2010, 17:46
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda

Колко бързо се възстановихте ?
С какво бихте сравнили болката?


това беше най-лесната част.. болката е първите 12-24 часа - силаната след оперативна, после е само дискомфорт- ограничени движения, не можеш да спиш като хората, боли те гърба и т.н..но не е толкова ужасно, колкото звучи написано..., но си чувстваш,че си отпаднал и имаш нужда от почивка..възстановяването при подмускулното е поне 20 дена , но е приятно изживяване - поне за мен беше такова и ако трябваше бих го изтърпяла още много пъти...
все едно аз го написах! 100% съгласна !!!
  #5435  
Стар 10th April 2010, 18:01
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Здравейте ,на 10.06 е и моят ден...сега в понеделник съм на консултация за избора на имплант..тук ми трябва помощ.Въпреки че изчетох почти всички теми и има обяснявано цветно за видовете импланти (профили диаметри и т.н) аз не мога да се ориентирам
Ще се опитам да обясня какво искам да се постигне, дано ме разберете и дадете някакъв съвет за твърдост профил и там каквото трябва
Бих искала да имам горен полюс но не супер изразен нещо средно може би..
Гърдите ми да са обемни но да имат и достатъчно издаденост(което незнам дали е възможно) А за твърдостта идея нямам ,може би пак не много твърди не и много меки като мекици..ох незнам дали се справих с тея описания..До понеделник обаче трябва да знам долу горе какво искам ,моля ви момичета .
Форумът е прекрасен и от него имам отговор на всичките си въпроси вкл.и изборът на хирург Прекрасни сте
  #5436  
Стар 10th April 2010, 18:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

А какво ти е положението в момента ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5437  
Стар 10th April 2010, 18:38
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

1 Раждане увиснали кожи,преди 75 B с подплънки сега пак 75 Б с много подплънки почти мисля че нямам жлеза или е минимална само кожички са останали..друго какво е нужно да кажа ..благодаря ти Теда
  #5438  
Стар 10th April 2010, 18:41
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Незнам кое е по добре кръгли или анатомични..спя главно по корем и това ме притеснява...искам чашка C.А съм при Тепавичарова и нали е малко особенна искам да съм подготвена с това което ще искам ,за да не и мрънкам на консултацията в понеделник.Мисля Макган да бъдат
  #5439  
Стар 10th April 2010, 19:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

тя работи основно с ментор... с макган незнам дали работи, но повярвай -има естетично око и преценка... и за размери и за модели...! Ако си много слаба с малко и тънка кожа в горния полюс на гърдите кръглите няма да ти стоят добре...анатомините на ментор дават добър горен полюс, защото са твърди и не се приплескват от мускула....стоят идентично на меки кръгли импланти, като тези на макган... ако имаш достатъчно тъкани кръглите също стоят добре, особено на гърди с птоза....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5440  
Стар 10th April 2010, 19:26
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Вече работи с всички видове ,да доста съм слаба а нещо за профил да ме посъветваш,аз ще се съобразя и с нейното мнение,но все пак(нали профил значи колко изпъкнала ще бъде гърдата )профил и проекция едно и също ли са? извинявам се за въпросите..има ли анатомични с по широка основа и висок профил
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:23.