IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 1st December 2009, 17:16
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota

Снимки ще има за всички.
Знам че нахалствам докъто ти е притеснено, но ако можеш щракни и някоя снимка на изходното положение...все пак така най-добре се вижда какво е постигнал хирурга

P.S.: Еба си цицомана изглеждам вече, но толкова не се понасям плоска, че нямам търпение да се видя в друг вид, а в същото време много ме е страх.
Отговори с цитат
  #892  
Стар 1st December 2009, 17:57
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Как ще го убедиш за по-голям кубик , като след 10 мин. ще бъдеш на операционната маса Ако го няма в наличност ? Успех и в убеждаването , и на операционната маса , леко излизане от упойка , бързо възстановяване и голямо удоволствие от новата гледка .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #893  
Стар 1st December 2009, 18:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Как ще го убедиш за по-голям кубик , като след 10 мин. ще бъдеш на операционната маса Ако го няма в наличност ?
Всеки уважаващ най-вече себе си доктор ги има Онли,и ти знаеш,че е така.В кабинетите на Стоянов,Н.Георгиев и още да не изброявам едно,две имена има пълната гама с размери и форми
Но когато един док. работи предимно само с няколко размера транзакцията е доста по-трудна.
................
Моя приятелка от провинцията си прави преди близо месец операция при него.Бяха уговорили естествено тези кб.(350), и за мое голямо учудване тя чака 4 час защото ,видиш ли станала грешка и ги сложили на друга пациентка,в смисъл изчерпал количеството просто.Та тя чака да докарат от Сф. нейният чифт.Това в една добра клиника не би трябвало да се случва НИКОГА
Отговори с цитат
  #894  
Стар 1st December 2009, 19:03
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Благодаря на всички за подкрепата.
Снимки "преди' съм направила, така че ще видите разликата.

Днес говорих със секретарката, каза, че имат налични всички импланти, така че ако доктора се навие на 390, няма проблеми, имат го
.
Така, утре е денят. Ако успея ще пиша още от там, ако не като се прибера вече.
Отговори с цитат
  #895  
Стар 1st December 2009, 20:31
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

всички знаем какво е притеснението и нетърпението преди операцията,но всичко е за добро все пак...така че не се притеснявай и успех....дано да успееш да го убедиш за желаните кубици....
Отговори с цитат
  #896  
Стар 2nd December 2009, 10:48
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Успех и от мен,mdacota. Не е за пренепрегвани факта, че преди да ти каже кубиците докторът те разчертава и ти взима мерките. т.е. всичко е съобразено според телосложението ти. Ако си с малък гръден кош и ти сложи по-голям кубик после ще се вайкаш, че имплантите са ти под мишниците ( нали основата е по-голяма при по-големия кубик)
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #897  
Стар 3rd December 2009, 19:55
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Здравейте, момичета! Ето ме и мен вече с нов бюст и съвсем друго самочувствие.
Искам да ви споделя, че нито ме боли, нито ме болеше. Чувствам се прекрасно и дори д-р Тонев се чудеше защо не ме боли...

В крайна сметка си сложих 350 сс. Докторът беше абсолютно готов да ми сложи и 390, но като ме измери и разчерта, стана ясно, че тези кубици ще ми отидат под мишниците заради широката им основа, а аз нямах достатъчно площ, така да се каже.
Супер много си ги харесвам и изобщо не съжалявам, че го послушах в крайна сметка. Днес по обяд ме изписаха и дори ми сложиха експериментално някакви магнитни пластини, които спомагали за по-бързо намаляване на отока и болката. Ще ги нося известно време залепени за бюста ми, и ако има ефект, д-р Тонев каза, че ще ги поръчат да ги имат в наличност за други пациентки. Аз се оказах късметлийка и ми ги дадоха безплатно, но докторът каза, че струват много пари.
Благодаря на всички, които ме подкрепяха преди операцията. Чудесни сте.
Направила съм си снимка няколко часа след операцията и днес също - вече със сутиена, така че съвсем скоро ще ви покажа придобивките си да си кажете и вие мнението.
Аз съм доволна от резултата. Бих препоръчала д-р Тонев на всяка, която пожелае да си направи някаква интервенция. Екипът му също е страхотен, нямам думи да опиша как ме обгрижваха.
Отговори с цитат
  #898  
Стар 3rd December 2009, 20:02
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Честито!С здраве да си носиш новите придобивки
Радвам се ,че всичко е минало добре и се чувстваш добре!
Отговори с цитат
  #899  
Стар 3rd December 2009, 20:06
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81
Честито!С здраве да си носиш новите придобивки
Радвам се ,че всичко е минало добре и се чувстваш добре!
Благодаря ти, мила!
Отговори с цитат
  #900  
Стар 3rd December 2009, 20:46
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Честито и от мен!!!
С кеф да си ги носиш!!!
Леко и безпроблемно възстановяване!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.