IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th November 2009, 20:44
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране Евросиликон и голям кубик имплант

Здравейте, момичета!
Чета ви отдавна, но едва вчера се регистрирах, защото виждам светлина към постигането на най-силната ми мечта- поставянето на силиконови импланти.
За да не ви отегчавам с обяснения безкрайни, ще се опитам да се опиша с няколко изречения и след това да попитам неща, за които доста търсих, но не можах да намеря отговори.
На почти 26 години съм, с дете на почти 3 години. Планирам и второ но след още доста години.Мечтая за бюст още от ученичка, тъй като съм висока 176 см, 60 кг, а бюст е нещото при мен, което напълно липсва...И не преувеличавам въобще Единственото, което ме е спирало до сега естествено е липсата на средства. Те и сега не са достатъчни, за това съм се ориентирала към д-р който взема доста малко, в сравнение с другите. Работи с Евросиликон и преди месец постави на моя приятелка импланти, които за сега са перфектни (надявам се и за в бъдеще). Тъй като наистина от доста време чета и се интересувам, говорих с доктора по телефона и идната седмица ще отида на консултация. Това, което искам е минимум 500 кубика подмускулно и се спирам на кръгли импланти. Гърдите ми (ако могат да се нарекат така изобщо) са малки, гледащи настрани. При бременността порастнаха съвсем малко и нямам никакви изменения след това. Мечтатат ми е не просто нормален, а голям и красив бюст. Имам няколко въпроса:
Каква е разликата между Аптекс и Вертекс?
Възможно ли е уголемяване с 500-600 кубика още от първия път и какви са рисковете?
Приемама всякакви съвети за големина и форма на импланта спрямо моите данни, знам че хирургът ще определи, но все пак искам и вашите мнения.
Спрях се на кръгли импланти, от страх за завъртане на импланта.Но дали ще е подходящ за "лисичите ми муцунки"
Ще се радвам на всякакви мнения по темата ми, защото се чувствам много объркана.

П.П. Стана доста дълго, за което се извинявам.
[/b]
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th November 2009, 20:47
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

всички доктори се плашат да слагат повече от 350, дано извадиш късмет =)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2009, 22:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

На прима виста само ще ти кажа, че Аптекс и Вертекс са анатомичните импланти на Евросиликон, а ти пишеш, че искаш кръгли. Няколко пъти gwendoline е обяснявала разликата между двата (и с картинки даже ).По-нататък да се изкажат момичетата с повече знания.

При идея за следващо раждане, едва ли е разумно да стартираш с толкова голям кубик и то пък кръгли. Освен това лекарят, на който си се спряла ще те посъветва за размер.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th November 2009, 22:23
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Catwoman, и аз мисля. че 500сс за първи път, при условие, че нямаш много кожа и собствена жлеза са доста. Разбира се най-добре е размерът да определите съвместно с избрания от теб хирург. Има значение и гръдния ти коя и стартовото положение сега. Имай предвид, че по-големият кубик предполага и по-голям диаметър. Просто кажи на лекаря какво искаш и нека той ти предложи вариант, който най-много се доближава до твоето желание.
Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th November 2009, 22:48
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря за изказаните мнения. Знам, че кубикът е голям и точно това ми е идеята- или както мечтая от години, или нищо. Не искам средно положение Когато говорих с доктора по телефона (без да ме е виждал), му казах размерите си и желанието ми и каза, 4е е възможно, но иска да се видим. Тази седмица ще отида. Но искам да съм подготвена, да му обясня какво точно искам и как.
А по въпроса с формата на имплантите, спрях се на кръгли единствено поради факта, че ме е страх от изместване. Иначе предпочитам анатомични на 100 процента. Дали като са подмускулно, кръглите биха стояли без ясно отчетлива горна граница, при липса на жлеза, както при мен?
Имам доста голямо разстояние, дали с кръгъл имплант може да се коригира?
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th November 2009, 01:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Бъди внимателна с доктор , който се навива на такъв кубик -при положение , че нямаш гърди - и с доктор , който е ефтин . Сега се тревожиш само за форма и кубик , а в същност е важно да избереш доктора .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2009, 03:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Благодаря за изказаните мнения. Знам, че кубикът е голям и точно това ми е идеята- или както мечтая от години, или нищо. Не искам средно положение Когато говорих с доктора по телефона (без да ме е виждал), му казах размерите си и желанието ми и каза, 4е е възможно, но иска да се видим. Тази седмица ще отида. Но искам да съм подготвена, да му обясня какво точно искам и как.
А по въпроса с формата на имплантите, спрях се на кръгли единствено поради факта, че ме е страх от изместване. Иначе предпочитам анатомични на 100 процента. Дали като са подмускулно, кръглите биха стояли без ясно отчетлива горна граница, при липса на жлеза, както при мен?
Имам доста голямо разстояние, дали с кръгъл имплант може да се коригира?
Първо отиди на консултация при 1-2 доктора...на твое място не бих се ръководила от това къде е най -евтино а къде е най качествено...защото има и вариянт евтиното да ти излезе скъпо със няколко реоперации..или не дай си боже усложнения..докторите ще ти кажат това което маже да ти се направи и какво е най добре за теб..Другото важно нещо е че искаш дете,след 10 години при всички случай трябва пак да ги подмениш със по голям имплант..Успех ти желая..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th November 2009, 09:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi

Първо отиди на консултация при 1-2 доктора...на твое място не бих се ръководила от това къде е най -евтино а къде е най качествено...защото има и вариянт евтиното да ти излезе скъпо със няколко реоперации..или не дай си боже усложнения..докторите ще ти кажат това което маже да ти се направи и какво е най добре за теб..Другото важно нещо е че искаш дете,след 10 години при всички случай трябва пак да ги подмениш със по голям имплант..Успех ти желая..
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th November 2009, 19:04
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря за коментарите. Доктора е д-р Дисански гр. Габрово, който на скоро постави импланти на моя приятелка. Резултатът е отличен. Знам, че не трябва да се ръководя от цената, но все пак за мен това има значение, за съжаление А всъщност не може да се определи къде е най-качествено, тъй като доколкото чета из форума, при всеки доктор могат да станат грешки Ще направя консултация другата седмица и ще имам достатъчно време да помисля.
П.П А гърдите на gwendoline, изхождайки от аватара и, са моята мечта.
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th November 2009, 11:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
П.П А гърдите на gwendoline, изхождайки от аватара и, са моята мечта.
Благодаря ти До скоро бяха и моя мечта Но искам да знаеш, че не ги "получих" от първия път... бях с 375 сс, пък и съм раждала два пъти (не че нямам намерение да родя още веднъж, но това му го спестих на док ) ... При твоето положение, без да съм виждала обаче за какво иде реч - оптималният вариант е 450 сс (щом имаш намерение да раждаш); пък и почти няма кой да ти сложи 500 даже отраз
Но какво те притеснява - 450 сс особено пък кръгли са си цици, та цици.... Повече би трябвало да те притеснява доктора ти, но това си е твой избор, който няма да коментирам...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евросиликонголямкубикимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.