IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th October 2007, 07:57
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране Оперативно отстраняване на целулит

Имате ли целулит?
Аз ли4но нямам нужда,но това е единствено защото краката ми са татуирани и той не се вижда благодарение на татуировките...
Преди това имах и отидох на консултация при хирург(Скерлев,само 4е не говорих ли4но с него, защото го нямаше ) и ми казаха 4е целулита се премахва с липосукция!!! Което не е вярно,навсякъде може да се про4ете 4е липосукцията не е средство за премахване на целулита. Ли4но аз пробвах всякакви неща(LPG Endermologie,масажи,дори някакъв странен масажор на phillips който е адски труден за ползване) и нищо нямаше ефект.единствено татуировките скриха 90 процента от целулита ми(останалите 10 са на дупето ми)
Има ли изобщо някаква операция която го премахва,защото не съм 4увала за такава?!?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th October 2007, 11:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За оперативно отстраняване досега не съм чула, остава само трудния вариант- спорт, яко масажи и много вода
П.п. Това какво означава- че имаш много татуировки или малко целулит? И как изглежда, не мога да си го представя- пусни една снимчица
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2007, 20:10
Aliq Aliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 306
По подразбиране Re: Оперативно отстраняване на целулит

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Имате ли целулит?
Аз ли4но нямам нужда,но това е единствено защото краката ми са татуирани и той не се вижда благодарение на татуировките...
Преди това имах и отидох на консултация при хирург(Скерлев,само 4е не говорих ли4но с него, защото го нямаше ) и ми казаха 4е целулита се премахва с липосукция!!! Което не е вярно,навсякъде може да се про4ете 4е липосукцията не е средство за премахване на целулита. Ли4но аз пробвах всякакви неща(LPG Endermologie,масажи,дори някакъв странен масажор на phillips който е адски труден за ползване) и нищо нямаше ефект.единствено татуировките скриха 90 процента от целулита ми(останалите 10 са на дупето ми)
Има ли изобщо някаква операция която го премахва,защото не съм 4увала за такава?!?
неразбирам,Какво имаш в предвид..?
нали си правила Операция-Липосукция ,поне по постовете така се вижда и даже писа че има голям ефект
Мен също ме интересува този въпрос
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th October 2007, 00:50
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

apokalistka- сложих снимка в snimka.bg за да видиш това, което те интересува (първият албум) снимките са преди операцията...
потребител Moniquexxx
парола 6666
Алия, незнам какво имаш предвид... никъде не споменавам 4е съм си правила липосукцията с цел отстраняване на целулита Писах 4е има ефект, и 4е съм доволна защото краката ми са по-слаби , но за целулит не съм споменала Просто доколкото знам липосукцията не го премахва.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th October 2007, 01:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Моник, евала ти на смелостта, аз не мога да се нашаря така, макар че определено точно такава татуировка наистина би скрила всичко Ще чакам да измислят друг метод за мързеливите
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th October 2007, 02:44
Aliq Aliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Алия, незнам какво имаш предвид... никъде не споменавам 4е съм си правила липосукцията с цел отстраняване на целулита
А с каква цел си правила липосукция?Липото това не е ли премахване на мастни натрупвания и оформяне на определени части от тялото -тоест целулит.;на бричове,колене,ръце и тн.

ПС видях снимките,но нямаш ли Моник по обикновенни след операцията, иначе много са ефектни наистина
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th October 2007, 07:53
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Алия, не претендирам да съм спец в тази област но със сигурност знам 4е мастните натрупвания и целулита нямат по4ти нищо общо. Може да си анорекси4ка и да имаш целулит Май 80 процента от жените го имат,в някаква степен.
Има и доста манекенки с целулит,дори клиощави(извинявам се за правописната грешка но не намирам съответните букви на клавиатурата )Ина4е и аз незнам защо си правих липосукцията,просто реших 4е ще изглеждам по-добре...
п.п не съм си правила снимки след операцията но няма голяма разлика защото нямах и нужда(смисъл горе долу същите са ми краката,само малко по слаби в горната 4аст,при мен нямаше нужда от много "смукане")
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st October 2007, 20:01
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Не съм чела нищо за липосукцията, но зная, че целулита е масни депа, натрупани в следствие на заседнал начин на живот и неправилно хранене. Ако липосукцията не "може" да премахне това, какво тогава може? Искате да кажете, че ако си направя липосукция и съм имала преди това целулит, след операцията ще се вижда 2 пъти повече защото ще сме махнали другата там мазнина и целулита ще се е концентрирал върху по-малка площ. Май така излиза. Съмнявам се
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st October 2007, 20:19
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Ми съмнявай се
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st October 2007, 20:53
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Ми съмнявай се
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноотстраняваненацелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:49.