IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th December 2007, 23:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Не знам каква е причината, но защо не облекчиш положението с хапчетата против газове?
Има едни малки жълтички хапчета, забравих им името, нещо с Е беше, знам че помагат.

Между другото аз получавам почти разстройство точно преди да ми дойде. Според мен и при теб е някаква хормонална основата.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th December 2007, 23:38
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Има едни малки жълтички хапчета, забравих им името, нещо с Е беше, знам че помагат.

Между другото аз получавам почти разстройство точно преди да ми дойде.
Хапчетата се казват еспумизан.
Иначе с разтройството и аз съм го преживявала и то съчетано с повръщане и то на всичкото отгоре по едно и също време.Направо се чудех коя дупка на къде да обърна
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th December 2007, 03:45
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Иначе с разтройството и аз съм го преживявала и то съчетано с повръщане и то на всичкото отгоре по едно и също време.Направо се чудех коя дупка на къде да обърна
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th December 2007, 11:22
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

quote]
бе вие луди ли сте?!!! матката е с размер на голям орех!!! колко точно трябва да се напълни с кръв, че да почне чак да избутва други органи?!?!?!?![/quote]

Абе не знам дали сме луди, ама поне не сме спали в часовете по биология и за твоя информация: "Матката е кух мускулест орган, дълъг 8-9 см. Отвътре е покрита с богато кръвоснабдена лигавица. Формата и е крушовидна със стеснен долен край – шийка, която навлиза във влагалището" и т.н.

Ти ще кажеш какъв е тоя орех с тия размери ................
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th December 2007, 14:15
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
бе вие луди ли сте?!!! матката е с размер на голям орех!!! колко точно трябва да се напълни с кръв, че да почне чак да избутва други органи?!?!?!?!
Абе не знам дали сме луди, ама поне не сме спали в часовете по биология и за твоя информация: "Матката е кух мускулест орган, дълъг 8-9 см. Отвътре е покрита с богато кръвоснабдена лигавица. Формата и е крушовидна със стеснен долен край – шийка, която навлиза във влагалището" и т.н.

Ти ще кажеш какъв е тоя орех с тия размери ................
имам чувството, че тая информация ти е от интернет, а не от часовете по биология.....
я сега с палеца и показалеца направи една елипса, вземи линийка и премери 8-9 см.... май не си виждала наистина голям орех....а и ти не си внимавала в часовете по математика или някой те лъже кое колко сантиметра е щото 8-9 см не са чак толкова много, колкото ти се струват...
и айде, да не е орех, нека да е колкото яйце... пак думите ви звучат глупаво! както каза, матката е кух орган. по време на месечния цикъл ендометриума(потърси в гугъл, ако не знаеш какво е това) се удебелява и се пълни с кръв, а самата матка не си променя размерите!!!!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th December 2007, 14:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

айде на праскова си стиснете ръцете
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th December 2007, 15:26
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

аххаха, бимби, ще ме умориш... Ако не щете праскова, може и на едра слива
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th December 2007, 16:30
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
аххаха, бимби, ще ме умориш... Ако не щете праскова, може и на едра слива
ух, ама си ми умницаааа....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th December 2007, 18:00
Elize Elize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Много се отклонихте от темата, аз когато умирам от болки при менструация въобще не ми пука колко е голяма матката... интересуваше ме ако някоя от вас има подобен проблем като моя как го решава. Защото при мен така или иначе всеки месец изживяването е отвратително и направо си ме е страх като наближи да ми идва. Какво ли не съм преживявала в първия ден минути след като ми е дошло - причернява ми, имам адски болки, избива ми студена пот, почвам да треперя, вие ми се свят, почти не пропускам и разтройството и повръщането и т.н. При мен всичко това е наследствено и каквото и да съм опитвала досега като лечение не е подействало. Така че всеки месец се зареждам с аолин на прах или течен аналгин и чакам да дойде "краят на света". И за съжаление винаги ми се налага да съобразявам ежедневитето си с тази болезнена менструация. В момента например ми закъснява със 7 дена (това е от стрес), а утре съм на 2 изпита и после нощна смяна на работа. Само си представете какво ще стане ако ми дойде сутринта - няма да мога да мръдна от вкъщи и целия ми ден се проваля... Въпреки че до последно се надявам, че няма да мине много болезнено... Май и аз се отклоних от темата, но имах нужда да го споделя всичко това... знам, че има още много жени, които имат същия проблем...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th December 2007, 15:41
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Mo-mo, инфото ми е от интернет, но съм чувала подобно нещо от моята гинеколожка, тя наистина казва, че матката "набъбва", нека тя да знае повече от нас, нали нямаш нищо против? Сигурно ми го е обяснила по-тривиално, аз все пак не съм нейна колежка.

И да не издребняваме, може би се дължи на общото подуване на организма, а това го знам от личен опит.


Цитирай:
айде на праскова си стиснете ръцете
Ако черпиш праскова или от твоите големи орехи, ще си стиснем ръцете.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Газовепредименструация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:14.