IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th January 2008, 14:01
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Честно да ти кажа, ходих, предложи ми, разбира се, но много се двоумях дали да му се доверя отново и накрая се отказах.
И сега се чудя при кого вече да отида на консултация, защото съм ги обиколила почти всичките и ми казват различни неща.
Така че засега съм на изчакване
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th January 2008, 09:54
hipnose hipnose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте,отдавна следя форума и темите в него,но не бях сигурна дали трябва да споделя разочарованието си, и здравословните проблеми,които получих след операция направена ми от НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ.Преди близо 3месеца,си направих ринопластика при този доктор,и от здрав човек се преварнах в човек,който не може да диша през носа си.Получих сраствания,а за формата да не говориме-в момента,отново сам за корекция.Носат ми е крив и безформен.Може би не само моя-той май такива ги прави.Да не говориме,за нахалството от високите цени които е обявил-по нищо не отговарящи на качеството......МОЛЯ ВИ,ПРЕДИ ДА ОТИДЕТЕ ПРИ НЕГО,РАЗГЛЕДАЙТЕ НОСЛЕТАТА КОИТО Е НАПРАВИЛ-ЩЕ МИ БАДЕ ИНТЕРЕСНО ДА ВИДЯ НЯКОЙ,КОЙТО Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН-НЕКА КАЧИ СНИМКИ.Аз сащо ще приложа мои,но по-касно,защтото сам нова тук, и все още не зная как.Не правете моята грешка
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th January 2008, 15:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Искренно съжелявам за неприятностите ти Hipnose, и ти благодаря, че го сподели с нас.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th February 2008, 06:13
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

и какво излиза сега ...че са повечето недоволни от Н.Георгиев са от орерациия на нослето отколкото на гърдите??Или греша,поправете ме ако е така!!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th March 2008, 17:33
sexy mam sexy mam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5
По подразбиране Стискайте те

Стискайте ми палци че утре ще ходя да си правя цици дано всичко да е ок,че тоя форум може да те подлуди нали
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th March 2008, 17:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Стискайте те

Цитирай:
Първоначално написано от sexy mam
Стискайте ми палци че утре ще ходя да си правя цици дано всичко да е ок,че тоя форум може да те подлуди нали
Успех утре, ще чакаме да се похвалиш... Не разбрах само, недоволна ли си от Николай Георгиев..?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th March 2008, 17:22
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Моя приятелка си оперира носа при него, и резултатът въобще не беше това, което й беше обещал, затова я оперира втори път... Обаче, честно казано, отново не се е справил добре... Трябваше да й скъси върха, да премахне гърбицата, и да направи носа по-малък... Тя вече наистина няма гърбица, но с върха не се е справил никак добре, и носът й изглежда доста голям, и сега мисли да се оперира за трети път...
Държа обаче да подчертая, че има хора, на които е направил много добри и успешни ринопластики... Една от доволните, ако не се лъжа е Лора Владова, която по едно време пишеше във форума...
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th March 2008, 19:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Май не го бива много в ринопластиките
Отговори с цитат
  #49  
Стар 18th March 2008, 11:38
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здравейте,аз съм записана при Николай Георгиев чак за юли месец но секретарката каза че сигурно ще ме повикат към май.Някой има ли представа дали реално съществува такъв вариант или просто така си говорят .Мерси предварително .Всички сте много готини.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th April 2008, 14:21
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране РИНОПЛАСТИКА

ЗДРАВЕЙТЕ
Този форум ме изплаши честно за Н.Георгиев. Мислед да се запиша понеже за ринопластика, какво да правя, няма ли успешни ринопластики хирурга?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.