IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 8th June 2008, 22:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Aбе кво й харесвате на тая Анджелина Джоли? Бедрата са й кл*ощави все едно е още в пубертета, а и цици няма. В джуките прилича на Мик Джагър и Стивън Тейлър /сетих се щото с едни приятели спорихме на кой му е по-голяма устата/, а погледът й е прекалено силен за жена.

Белучи е по-красивата и по-добрата, щот е по-женствена а и всичко по нея си е натюрал. Анджи според мене са я барнали оттук оттам, нали е щерка на Войт /за него нема спор, че е велик и майстор/.
Не бях чувала подобен коментар за Анджелина Джоли и то от мъж
Отговори с цитат
  #62  
Стар 8th June 2008, 22:56
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Aбе кво й харесвате на тая Анджелина Джоли? Бедрата са й кл*ощави все едно е още в пубертета, а и цици няма. В джуките прилича на Мик Джагър и Стивън Тейлър /сетих се щото с едни приятели спорихме на кой му е по-голяма устата/, а погледът й е прекалено силен за жена.

Белучи е по-красивата и по-добрата, щот е по-женствена а и всичко по нея си е натюрал. Анджи според мене са я барнали оттук оттам, нали е щерка на Войт /за него нема спор, че е велик и майстор/.
Не бях чувала подобен коментар за Анджелина Джоли и то от мъж
и аз
Отговори с цитат
  #63  
Стар 9th June 2008, 08:39
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Страхотни жени са,аз по принцип харесвам слаби и нежни жени,но тази Моника Белучи ме омая още в Малена. Такава женственост,сексапил,замеч тан поглед,дори не мога да се сетя за някоя жена която да ми харесва повече от нея в момента. Тази жена е изкусителка,кара хората да мечтаят. Джоли е безспорна красавица и ми прилича на жена със силен характер,имаше един филм с нея където играе манекенка лесбийка която умира накрая, рядко съм виждала такава особена красота . И така,въпреки че предпочитам слаби жени,Моника за мен е една от най магнетичните и красиви жени. И двете са перверзни .Анджи си има хубави гърди! В Първороден грях е супер. И все пак избирам кака Моника УНИКАЛНА ЖЕНА!

http://www.celebritywonder.com/pictu...n_4711800.html

http://my.opera.com/celebfan/albums/...icture=5995798
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th June 2008, 14:07
Аватара на mitte
mitte mitte не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 162
По подразбиране Re: MОНИКА БЕЛУЧИ,ИЛИ АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ?

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
... коя е по красивата,секси и тем подобни...
По-красива,по-секси ... тук определено може да се поспори. И двете са уникални.
Но ако те интересува коя е надскочила красотата си и е развила видимо душевността си... мога да споделя- това определено е АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ! Всъщност когато беше само секси и красива дори много ме дразнеше, защото прекаляваше с лудешкия си поглед и това колко е непредсказуема,но стана нещо което видимо се усеща,Анджелина УЗРЯ,сега има съвсем друго меко излъчване,визия която красивите жени надали помнят че съществува.
Иначе чисто като външност Моника Белучи също има уникално излъчване,но за душевността и немога да кажа много.
__________________
Ако не ти кой- ако не сега кога?
Улови мига!)
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th June 2008, 14:19
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
...но тази Моника Белучи ме омая още в Малена.
Значи си останала доволна от филмчето? Защото скоро мислех да го тегля, но така и не се реших.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 9th June 2008, 14:31
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
...но тази Моника Белучи ме омая още в Малена.
Значи си останала доволна от филмчето? Защото скоро мислех да го тегля, но така и не се реших.
Да,не е лош филма,тя и едно момче правят филма,заслужава си да го гледаш,страхотна е там
Отговори с цитат
  #67  
Стар 9th June 2008, 14:35
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
Да,не е лош филма,тя и едно момче правят филма,заслужава си да го гледаш,страхотна е там
Мерси, че сподели мнение! Скоро ще си го дръпна!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 9th June 2008, 14:39
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Моника Белучи е моята абсолютна фаворитка.
Анджелина Джоли преди въобще не ми харесваше, но наскоро гледах нейни "бременни" снимки и установих, че е придобила някак си "по-благородно" излъчване, и сякаш има някаква топлина в погледа й и лицето й сияе... Та сега започна да ми харесва, но Моника си остава Номер 1.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #69  
Стар 9th June 2008, 16:29
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Aбе кво й харесвате на тая Анджелина Джоли? Бедрата са й кл*ощави все едно е още в пубертета, а и цици няма. В джуките прилича на Мик Джагър и Стивън Тейлър /сетих се щото с едни приятели спорихме на кой му е по-голяма устата/, а погледът й е прекалено силен за жена.

Белучи е по-красивата и по-добрата, щот е по-женствена а и всичко по нея си е натюрал. Анджи според мене са я барнали оттук оттам, нали е щерка на Войт /за него нема спор, че е велик и майстор/.
Ха,ха,ха,е*аси коментара
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th June 2008, 14:06
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Aбе кво й харесвате на тая Анджелина Джоли? Бедрата са й кл*ощави все едно е още в пубертета, а и цици няма. В джуките прилича на Мик Джагър и Стивън Тейлър /сетих се щото с едни приятели спорихме на кой му е по-голяма устата/, а погледът й е прекалено силен за жена.

Белучи е по-красивата и по-добрата, щот е по-женствена а и всичко по нея си е натюрал. Анджи според мене са я барнали оттук оттам, нали е щерка на Войт /за него нема спор, че е велик и майстор/.

Ти изкара Джоли направо грозотия.Имаш си право на мнение разбира се. Но тя си остава една от най красивите жени!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MОНИКАБЕЛУЧИИЛИАНДЖЕЛИНАДЖОЛИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.