IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st February 2009, 22:34
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

ами дайте съвет... ...искам скъп качествен крем ...затова и го казвам ,за мен нивея и здраве не са кремове който ще намажа на лицето си ...а преди 60 г кремовете са били едно а сега са друго .не кометираме майките си а какво може да ми погне сега ...(качеството се променя през годините)
а както искаш го разбери ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st February 2009, 22:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

човека който ще ти каже какъв крем за лице да ползваш е добър дерматолог ....

Това не е магазин за чорапи за да можеш да попиташ кое е най качествено..Всеки е със различна кожа и различно омазняване..
Това че аз ползвам скъп крем и съм доволна не означава че и ти ще си доволна...

Както искаш го разбирай
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd February 2009, 11:36
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз съм много доволна от Дарфен, препоръчвам ти марката.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd February 2009, 11:57
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Аз съм ползвала гарниер нутришънист, и на Нивея не си спомням точно кой.Но Гарниер ми помогно моята кожа също е суха.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd February 2009, 14:40
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

По този повод - преди 2 седмици бях в мола да си купя козметика и докато ме обслужваше момичето, дойде една накичена "мацка". Без да й пука, че ме обслужват почти извика "трябва ми най-скъпия антицелулитен продукт", докато се опитваха деликатно да й обяснят, че най-скъпото не винаги е най-доброто и че могат да й предложат и по-евтин вариант от "sisley" примерно, тя настояваше "НЕ, аз ползвам най-скъпото, другото не ме касае, винаги ползвам най-скъпите продукти". Ако го беше казала по така..деликатно можеше и да не се смеят после зад гърба й, но тя квичеше като крава и гледаше от високо. Почувствах се мижитурка с моя шанел, евтин й се видя доста
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd February 2009, 15:03
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Сиси, като толкова държиш на скъпа козметика - препоръчвам ти овлажняващия крем за смесена кожа на Nuxe (Cr
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd February 2009, 15:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мацки, абе не става въпрос за цена, нито за качествата на крем Здраве или Бочко. Доколкото разбирам Сиси досега не е ползвала кремове, кожата си иска своето и е време да започне да я обгрижва (прсто судът е напомнил, че трябва грижа). Няма да се пляска по лицето с тия цинкови кремове.
Мисля, че кремове за млада и смесен тип кожа ще са добри. Ти си прецени до каква цена да се разпростреш. Darphin например са хубави, но доста скъпички. Аз съм имала възможност да ги ползвам преференциално и за ефекта, който съм видяла, не бих дала ТЕЗИ пари точно за Darphin, давам ги за други.
Понеже качествената бяла козметика е доста скъпа, най-добре пробвай да вземеш мостра от някой крем и да видиш дали ти понася. Иначе рискуваш да си останеш с цяло бурканче скъп и неподходящ крем
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd February 2009, 19:23
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Аз не мога да разбера, защо точно нощен крем?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd February 2009, 21:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами Сисито попита за ефективен крем в този случай- при белеща се от студа кожа. Томи препоръча Нивеа сигурно не водена от цената, а от ефективността. Аз по същата причина препоръчах крем Здраве. След уточнението, че държи непременно и да е скъп, препоръчвам анализ на кожата и индивидуална консултация и избор на продукти от дерматолог, не съвети по форумите и онлайн надцакване кой колко по- скъпа козметика може да си позволи.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd February 2009, 22:48
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ами Сисито попита за ефективен крем в този случай- при белеща се от студа кожа. Томи препоръча Нивеа сигурно не водена от цената, а от ефективността. Аз по същата причина препоръчах крем Здраве. След уточнението, че държи непременно и да е скъп, препоръчвам анализ на кожата и индивидуална консултация и избор на продукти от дерматолог, не съвети по форумите и онлайн надцакване кой колко по- скъпа козметика може да си позволи.
..благодаря
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нощтенкремзамладакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.