IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th July 2005, 10:35
deni deni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 16
По подразбиране

някой знае ли за премахване на стрии чрез пластична хирургия или някакви други специални процедури. моля ви разкажете, ако знаете нещо повече за метода и за периода на въстаноеяване, цени и т.н. благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th August 2005, 19:34
Veronika Veronika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: ВАРНА
Мнения: 6
По подразбиране RE

Стриите ги има само като има повече килограми.С отслабването,кремове и масажи изчезват.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th August 2005, 21:33
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране Re: RE

Цитирай:
Първоначално написано от Veronika
Стриите ги има само като има повече килограми.С отслабването,кремове и масажи изчезват.
Това ОПРЕДЕЛЕНО не е вярно стрии се появяват не само при качване на килограми,но и при драстично сваляне,освен това най-лошото е,че не могат да се махнат Може да се постигне доста добър ефект,но...да изчезнат съвсем...освен с операция нз друг начин,по-лесно е да се предпазим от стрии отколкото да ги махнем.
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th January 2006, 13:30
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Мисля,че стриите се появяват и на хормонална основа.Винаги съм била слаба,но още като дете започнаха да ми се появяват по дупето и краката.Качих много килограми по време на двете ми бремености,но нямам нито една от този период!Коремът ми е гладък,макар,че изглеждах огромна.Направи ми впечатление,че като забременях още в началото стриите като че ли поизчезнаха,кожата ми стана по-гладка /имам впредвид на въпросните проблемни места/ и по-стегната.Пробвах какви ли не мазила,но нищо.Последно опитах с ампули на Lierac,които уж премахвали вече появили се стрии.Измазах 60 ампули,ама пак нищо.Вярно кожата се стегна,целулита поизчезна,ама...Забелязала съм и още нещо - като отслабна вярно,че някои стрии,особено от вътрешната страна на краката изчезват,ама после пак се появяват.Една приятелка беше много дебела и отслабна драстично,но трябва да ви кажа,че освен на ръцете горе,не се появиха никъде на друго място стрии! Доколкото знам през този период не се е мазала с нищо за предотвратяване на появата им.Много неприятен проблем са стриите,особено на плажа А забелязали ли сте,че рядко мъж има стрии?!Дали пак нещо хормоните..?!Ще се радвам ако някой е успял в борбата срещу стриите и го сподели с нас! С поздрав!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st May 2006, 11:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

стриите могат да се премахнат докато са още "пресни", лилави. избледнеят ли след няколко месеца, забравете!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st May 2006, 11:36
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
стриите могат да се премахнат докато са още "пресни", лилави. избледнеят ли след няколко месеца, забравете!!!
И с какво? Защото аз ползвах ампули на Лиерак, но ефектът беше минимален
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2006, 11:49
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
стриите могат да се премахнат докато са още "пресни", лилави. избледнеят ли след няколко месеца, забравете!!!
И с какво? Защото аз ползвах ампули на Лиерак, но ефектът беше минимален
с Контратубекс - продава се в аптеките, лекарство за белези от операции и стрии. но трябва да се ползва поне 2 месеца
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st May 2006, 15:59
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И пак никакъв ефект Аз съм като географска карта и две опаковки Контратубекс не ми решиха проблема. Сега чакам да почернея, малко се оправя положението.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st May 2006, 16:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
И пак никакъв ефект Аз съм като географска карта и две опаковки Контратубекс не ми решиха проблема. Сега чакам да почернея, малко се оправя положението.
ама кога си почнала да го ползваш, веднага след като се нацепи ли...щото както казах после няма спасение
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st May 2006, 16:13
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Е по-късно естествено, преди 22 год. нямаше Контратубекс
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.