IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th February 2007, 19:26
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

Emisof исках то4но на теб да задам няколко въпроса!Ако е удобно разбира се?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th February 2007, 19:30
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Разбира се, питай каквото те интересува.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th February 2007, 19:42
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

Знам,че си имала асиметриа парвите два пъти,на мен Михайлов сащо не ми отчете разликата(която е около 1см)вярно че на прав поглед не се забелязва,даже хич щом аз незнаех,но след операциата се притесниавам да не проличи.Аз ниамам никакво увисване,само на жлеза сам.А кой ти е сегашният хирург.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st March 2007, 11:18
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Н.Георгиев. Сега съм с 390 и 350 сс - и нямам асиметрия вече. Но след като досега не си знаела, че са ти различни, значи въобще не си личи. Къде ще ти ги слага? Над или под мускула?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th March 2007, 15:51
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране за д-р Михайлов

Вчера беше моята операция при д-р Михайлов. Изключителен хирург! Направи ми гърдите по-големи и сега съм с надмускулно поставени импланти,Евросиликон, грапави,високопрофилни,400с . Да,наистина случайте в неговата практика не са много,когато говорим за толкова големи кубици. Но моите ми отиват,тъй като съм едра като цяло и не стоят като изкуствени бомби, даже напротив,застанаха си много естествено и на място. Само в горната част имплантите са захванати с мускулни влакна,с цел да се избегне напипването на ръбчета и евентуално риплинг на по-късен етап. Трябва да ви кажа,че сега имам две страхотни гърди,все още подути и болезнени,но все пак съм само на един ден.
Успех на всички момичета,които са избрали него. Няма да останете разочаровани.
Между другото някои от неговите пациентки са: Юлияна Кънчева, Нели от Туистър и още мн.др. известни личности.Но той не се рекламира с тях. Неговите пациенти отиват при него от други доволни пациенти. Пак казвам,че той не се рекламира.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th March 2007, 17:16
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th March 2007, 10:37
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Той работи отдавна по този метод. И наистина не познавам негови пациентки с видим риплинг. Включително и аз научих за риплинга от интернет Разбира се, визирам риплинга отгоре, при цепката на деколтето или под мишницата. Иначе гънчиците отдолу няма как да се избегнат според мен.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th March 2007, 10:40
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Я кажете това възможно ли е наистина? Подпъхва имплантанта така ли? Понеже не виждам как ще го захване, не може да дупчи имплантанта нали?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th March 2007, 13:26
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th March 2007, 14:02
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ами на мен лично си ми ги слагаше класически над мускула, но от доста мацки съм го чувала това, което Кати Кати казва. Знам към 40 мои познати да са се оперирали там. Мисля, че ако Кати го разпита подробно, ще й разкаже. А тя пък на нас
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.