IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26th September 2011, 12:34
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране Как казахте на близките си за решението да си сложите силикон

Мили дами,снощи докато си се подготвях психически за предстоящата ми операция си зададох въпроса :Как да кажа на баща си ,който е доста консервативен ,че съм решила да си слагам силикон.Майка нямам,защото почина преди година, така че ми е само той.А няма как да го скрия поне в началото,защото той кара дъщеря ми на училище.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th September 2011, 13:10
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Ами мисля да не им казвам,поне в началотоМайка ми и баща ми/които са далеч от мен 300 км/ ще го приемат,но ще се притесняват за самата операция като цяло,упойки и т.н.Родителите ми ме знаят,че реша ли нещо,ще го направя!
Свеки,която ми е под носа ще ме лудне.Като цяло е много готина и проблеми не ми създава,ама веднъж заговорихме за силикон и стана една...Така че по-добре да разбере пред свършен факт!
Имам и сестра,ама с нея няма проблем.
Sis,кога ти е операцията?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th September 2011, 13:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Единствения човек около мен, който знае че ще си правя операция е майка ми. Даже ми каза, че ще ми подпомогне и с парите. Баща ми няма и идея какъв размер са гърдите ми така че въобще няма и да разбере. Имам и сестра но и нея нямам намерения да я уведомявам. Общо взето това е мое решение, правя го и от там нататък който каквото ще да говори.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2011, 13:33
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

На 17октомври.А ти какво реши
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2011, 13:47
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

На никого не казах, освен на приятелят ми. И вчерта преди операцията - на една приятелка. После съобщих на другите приятели на една обща вечеря.
На родителите си и до днес не съм казала - не са и забелязали.. Сестра ми леко ме загледа подозрително, но й казах че е от сутиена..))
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2011, 15:59
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Преди да се подложа на мамопластика,знаеха ЕДИНСТВЕНО най-близките до сърцето ми хора-майка ми и приятелят ми(той не беше съгласен).
След интервенцията нямах намерение да уведомявам никого.....но заваляха въпроси и от колеги и от приятели.При мен промяната е очевадна и драстична.Не останаха незабелязани гърдите ми,въпреки,че не са екстремно пищни и големи.Разликата преди и сега е фрапантна и независимо от това какъв стил дреха ще облека-не мога да избегна въпросите.
Не съветвам момичетата,които ще се оперират ,да дават гласност-дискретността е за предпочитане.

Последно редактирано от mishelle1607 : 26th September 2011 на 16:07
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th September 2011, 18:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи, Сисе... това как ние сме казали на близките си няма никакво значение за теб, защото всички сме различни. Ти се притесняваш да споделиш това с баща си, защото е консервативен. Ако повече се притесняваш от това да му кажеш - по-добре недей, колкото до скриването ... а на бас, че винаги можеш да си скриеш новите крушки (вече не е лято и едно голямо горнище на Ханцунг ще ти свърши идеална работа)

Друг е въпросът дали няма да се чувстваш кофти, че не си споделила с него, но това зависи от типа взаимоотношения, които имате.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th September 2011, 19:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ако си омъжена и живееш с съпруга си не виждам от какъв зор трябва да казваш на баща си , та дори и той да ти кара детето на училище
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th September 2011, 21:28
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

ЦелиОт свят знае, освен баща ми, синът ми и свекито
Много съжалих, че казах на майка ми предварително, защото ужасно се притесняваше. Цял месец въздишаше тежко, докато ми мине операцията. Даже още в полуупойка и звъннах, щото знаех че ме чака на тела със свито сърце.

Хихихи, веднъж реших да изтърся новината на брат ми, който е много готин и разбран. Похвалих му се, а той гледа една две - минути като паднал от Марс и спонтанно изтърси:
"сестра ми, ти си голям серсем" ...ох, всеки път се хиля като се сетя колко искрено ми го каза
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2011, 15:38
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

sisa 04, на твое място не бих казала на баща ми. Болна си и толкоз!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какказахтенаблизкитесизарешениетодасисложитесиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.