IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 12th April 2005, 22:39
Анахрония Анахрония не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 30
По подразбиране

Тука искам да кажа че и аз си мислех че нямам време но наистина се оказва,че просто това е оправдание...и от човек бавно се превръщах в дебеланка която си се оправдава че няма време за спорт...И че всъщност ще отслабне кат не яде...АМА НЕ СТАВА...!!! Но винаги има време, навън е пълно с улици по които може да се тича и паркове и стадиони и хората тичат кой как може... А освен това е хубаво да се прибереш останал без дъх тичал нагоре по стълбите от парка и да си забравил психическата умора и напрежение от работата - аз бачкам по 10-12 часа на ден но виж сега - това не е пречка, пречка е страха от натоварването, обаче затоплят ли ти се няколко пъти мускулите така, че да усетиш че ги има и избие ли ти всичката изпита вода през порите тогава разбираш че няма оправдание за онзи който лишава тялото си от активно движение...
Сега имам да му се извинявам на своето тяло
Извинете му се и вие и вместо да викате - уморен съм от бачкане - марш навън и кой как може да се муув ще видите
__________________
Чувам само вятъра на Дракона, следвам стъпките на Тигъра в нощта...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдаотслабнатмързеливитехорахоратабезвреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:32.