IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th November 2010, 14:43
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

При липосукцията мазнинните се изсмукват с канюли, нещо като дебели игли. Отнема се от определени места, без да се реже кожа. Белезите са точки с размер на лещено зърно, поне моите бяха такива. След липосукцията обикновено се ползват кремове за разнасяне на синините и оттоците - лиотон, хепароид и др.
Изрязването на кожа се прави при драстично отслабване, за други случаи аз поне не знам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th November 2010, 14:46
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Между другото чувала съм, че при изрязване на кожа от бедрата остават грозни и големи белези. Не съм виждала обаче, така че не мога да кажа със сигурност. Ако някой е по-наясно, да се включи.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th December 2010, 17:12
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Няма как да не останат белези, като са рязали. При някои зарастват по-добре и не се личат толкова. Дали са грозни и големи, много зависи от хирурга.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th February 2011, 10:46
Аватара на dessito
dessito dessito не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni Kostova
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,ОДАВНА НЕ БЯХ ВЛИЗАЛА ТУК,КАТО ЕДНА ОТ ВСИЧКИТЕ,КОИТО СА СИ ПРАВИЛИ ЛИПОСУКЦИЯ ПРЕДИ ОКОЛО ГОДИНА ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ КАКВО СЕ СЛУЧВА И С МЕН.ЗА ТЕЗИ,КОИТО НЕ СА СЛЕДЯЛИ ПУБЛИКАЦИИТЕ МИ ТОГАВА АЗ СЪМ СИ ПРАВИЛА НА КОЛЕНАТА,ЗАДНА ЧАСТ НА КРАКАТА И ЛЕК БРИЧ,СЛЕД СПАСВАЗЕНЕ НА СТРОГ ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ,МНОГО ФИТНЕС-4-5 ПЪТИ СЕДМИЧНО ПО 2ЧАСА ТРЕНИРОВКА И АНТИЦЕЛУЛИТНИ ПРОЦЕДУРИ МОГА ДА СПОДЕЛЯ СЛЕДНИЯ РЕЗУЛТАТ-МНОГО ЦЕЛУЛИТ СТЕГНАТИ КРАКА,БРИЧ НИКАКЪВ,ЗАДНАТА ЧАСТ НА КРАКАТА ПЕРФЕКТНИ,КОЛЕНА СЪЩО,НО АКО СИ ПОЗВОЛЯ ДА НАРУША РЕЖИМА ВЕДНАГА МИ СЕ ЛЕПВА И ТО В ОБЛАСТА НА КОРЕМА И ПАЛАСКИ ТАМ ТРУПАМ,А ОТ ЦЕЛУЛИТА НЕМОЖАХ ДА СЕ ОТЪРВА,НАМАЛЯ,НО СЕ ВИЖДА,В КРАЙНА СМЕТКА МОГА ДА КАЖА,ЧЕ НЕ СЪЖАЛЯВАМ И ОТНОВО БИХ ГО НАПРАВИЛА АКО ВЪРНА ЛЕНТАТА НАЗАД!ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!
Жени, и аз като теб си направих някои леки манипулации, но за целулита си правя допълнително LPG масажи редовно + спорт. Много съм доволна от клиниката, я която ходя - доста добри професионалисти са и ме съветват как да се потрудя, за да остане резултатът на лице.
http://www.clinic-bg.com/services/23
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th September 2011, 08:56
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

здравейте,

Преди минутки пуснах нова тема за липосукция, но сега открих, че всъщност вече има съществуваща.
Въпросът ми е: как се определят зоните? Защото в клиниката към която съм се ориентирала цената е на ЗОНА.
На вас долу горе колко ви излезе операцията (предполагам, че цените варират, но все пак нещо средно).
Всякаква информация би ми била от полза.

Благодаря ви!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Резултатиследлипосуклияследгод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:41.