IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 1st April 2012, 22:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Момичета, колко време след операцията почнахте да тренирате? Имам ски тренажор у дома и от няколко дни го гледам влюбено, но не смея да се кача... А идва лято и не мога да разчитам само на едни хубави цици
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1442  
Стар 1st April 2012, 22:48
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Шоки, а не спря ли да тренираш поне 1-2 месеца преди операцията? мен ме предупредиха. Аз имах чашка B, непълна, но може би за това са по-бързо възстановяващи се и подвижни. Теб не си представям как те е боляло : (

И аз питам за тренировките.. Знамч че горната част поне 2 месеца не мога да я пипам, но тази седмица мисля да отида и поне да раздвижа дупето и краката. Може би колело, вместо пътека и така, малко по малко. Ще си слушам тялото, ако ме заболи, спирам..

За раздвиждане на гърдите, а и за поомекване помагат масажите, аз не ги жаля.

Последно редактирано от Ballerina : 1st April 2012 на 22:53
Отговори с цитат
  #1443  
Стар 2nd April 2012, 00:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм диване и отидох във фитнеса на 1 месец, въпреки че зверски ме болеше... Правих само долна част, общо взето раздвижвах.. На 6 седмица док даде зелена светлина за упражнения, като каза, че сама ще си усещам лимитите. Почнах с гръб, моята любима тяга... малко ми се опря в началото.. Чукчетата също. Корема най-много.. Но с времето всичко минава. Сега на 3 месец бих казала, че тренирам на 70% от възможностите си. Внимавам много само като правя упр, които изискват вдигане на ръцете над раменете. Рамото го правя мн внимателно с мн малки килограми. Дърпане, бутане, широк размах - мн бавно и внимателно...
Но за щастие при клека бързо си върнах предишните килограми, и от нямане какво друго да правя в залата, съм отпрала едни крака и дупееее....

И като знам, че след месец пак ще ме върнат в 1-ви клас...
Както и да е, до 30 години живот и здраве, може да постигна мечтаната визия... (ако не забременея междувременно)

Много сме прецакани ние, жените...

За преди оп категорично внимавайте какво тренирате! Аз направих огромната грешка да легна под ножа със зверска мускулна треска, и като излязох от упойка се озовах директно в Пъкала. Едва после прочетох, че препоръчват ограничаване на физ дейности 6 седмици преди оп...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 2nd April 2012 на 00:17
Отговори с цитат
  #1444  
Стар 2nd April 2012, 01:18
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Nells, ти си желязна просто!

Аз месец преди операцията спрях тренировките. Сега след операцията не съм правила нищичко повече от два месеца и вече ми се заформиха едни приятни любовни дръжчици, от които трябва да се отърва незабавно! Утре яхвам тренажора да се раздвижа в домашни условия и да видя как ще се чувствам. Ако всичко е ок, паля джапанките към фитнес залата и аз.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1445  
Стар 2nd April 2012, 06:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Теб не си представям как те е боляло : (
Нямах абсолютно никакви болки. Болеше ме единствено гърба, но пиех обезболяващи за него така че и той не ме е тормозил много.
Отговори с цитат
  #1446  
Стар 2nd April 2012, 08:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Nells, ти си желязна просто!
Бе не съм. Моя приятелка каза, че била в залата на 3 ден след оп... И отишла до там шофирайки... Това наричам "желязна" мадама! Аз на 3 ден не можех да стана от леглото. Буквално.

На 2 месец мисля, че е ок да пробваш тренажора. Само сложи хубав стегнат сутиен. Аз го почнах на 1 месец, но си придържах гърдите с ръце, имах чувството, че ще паднат..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1447  
Стар 2nd April 2012, 12:28
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Бе не съм. Моя приятелка каза, че била в залата на 3 ден след оп... И отишла до там шофирайки... Това наричам "желязна" мадама! Аз на 3 ден не можех да стана от леглото. Буквално.

На 2 месец мисля, че е ок да пробваш тренажора. Само сложи хубав стегнат сутиен. Аз го почнах на 1 месец, но си придържах гърдите с ръце, имах чувството, че ще паднат..
Като четях и слушах разказите на точно такива мацки, дето на 3-тия ден са били като нови и бях изпаднала в адската депресия. Чувствах се като дроб, защото не можех да ставам сама даже на 3-тия ден. Болки съм нямала нетърпими, но имах чувството, че като стана, ако си махна ръцете от циците и ще паднат Даже се къпех с една ръка, като със свободната си ги държах Иначе още на 10-тия ден започнах да шофирам, защото ми се наложи да пътувам до Враца. Пълен ляв и пълен десен ги навивах доста бавно, но се оправях.

Както и да е. Слязох от тренажора. Малтретирах го 40 мин. и реших да спра. Не ме боли нищо, но не исках от първия ден да се хвърлм да поставям рекорди. Искам да се похваля от един спортен сутиен, които си купих да пробвам, когато тренирам. На LONSDALE е и ми държа циците почти като циментирани през цялото време. Не е красив, "смазва" циците тотално, но пък държи безотказно.
http://store.lonsdale.com/lonsdale-s...lcode=42301303
Ако искате ще го снимам да видите, как стои облечен.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1448  
Стар 2nd April 2012, 13:07
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

За тренировките е ясно, че ще чакам, но с шофирането не знам как ще станат нещата с въздържанието. Аз съм сраснала с колата си, наистина. Ежедневно ми се налага да шофирам...Ще гледам да опазя фронта първите дни, но да видим. Пък и все си мисля, че с една нормална хидравлика няма кой знае какъв проблем.
Отговори с цитат
  #1449  
Стар 2nd April 2012, 13:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз започнах да карам на 6-я ден Бижу. Малко беше кофтейшън но се свиква... караш все едно си глътнала 5 бастуна и си ок... паркирането е най-гадно.
Отговори с цитат
  #1450  
Стар 2nd April 2012, 13:27
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз започнах да карам на 6-я ден Бижу. Малко беше кофтейшън но се свиква... караш все едно си глътнала 5 бастуна и си ок... паркирането е най-гадно.
Какво е усещането точно? Ясно, че напрягаш гръдните мускули, но по-точно? Опъване, придърпване, болка?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.