IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 3rd November 2011, 18:08
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета и аз бях на консултация при Стоянов ,но не съм толкова доволна от отношението...Имам чувството че ме претупа...

Като се съблякох каза " Е,какво се оплакваш добре са ти гърдите"
пЪК аз не бях се оплаквала ?
Казах му ,че искам 290куб, а той първо каза че съм висока,че ще се загубят,но после като му казах,че ще искам да си кърмя ,се съгласи...

Но като ми ги показа,ми се сториха толкова малки,че го попитах за следващия размер,но той вече беше категоричен ,че съм за тези...

Не ми показа различни профили и различни марки и т.н.,направо ми каза че ще ми струват 4300 евро без изследвания и други неща...

А като го питах дали в случай на кк ,примерно дали поема отговорност да ме оперира пак,той осечече няма д ти се получи.И аз пак -ама ако ...и тай пак НЯМА!!!И така 4-5 пъти...Малко беше смешно чак...
Отговори с цитат
  #542  
Стар 3rd November 2011, 20:12
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

А,ти поне разбра ли коя марка са кой е профила им,не каза ли какво искаш да постигнеш...
Отговори с цитат
  #543  
Стар 3rd November 2011, 21:36
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Semele,ако правилно съм разбрала,Доктора ти "гарантира",че няма да ти се получи КК
Отговори с цитат
  #544  
Стар 3rd November 2011, 22:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
...А като го питах дали в случай на кк ,примерно дали поема отговорност да ме оперира пак,той осечече няма д ти се получи.И аз пак -ама ако ...и тай пак НЯМА!!!И така 4-5 пъти...Малко беше смешно чак...
Ами как да ти каже че ако нещо се слу4и трябва да си плащаш повторно като поп
Между другото не е съвсем по темата , но на скоро се рових из бг законодателство да видя дали има закони които да защитават пациента от лкарска небрежност или немарливост ... ами няма такива
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #545  
Стар 4th November 2011, 00:33
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Абе, Цуце, да те питам, каква точно ти е ролята тук, че не вдявам ?

Доколкото знам, не си привърженичка на силиконЯ и нямаш намерение да се тунинговаш ?!

Не ми пречиш много, ама понеже става въпрос тия дни за спама и излишните постове, та затова повдигам тоЗ въпрос !

П.П. Питам те човешки, мол ти сЪ, не ми обяснявай колко съм тъпа (че този репертоар ти го знам вече на изус), а отговори коректно
Отговори с цитат
  #546  
Стар 4th November 2011, 00:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Абе, Цуце, да те питам, каква точно ти е ролята тук, че не вдявам ?

Доколкото знам, не си привърженичка на силиконЯ и нямаш намерение да се тунинговаш ?!

Не ми пречиш много, ама понеже става въпрос тия дни за спама и излишните постове, та затова повдигам тоЗ въпрос !

П.П. Питам те човешки, мол ти сЪ, не ми обяснявай колко съм тъпа (че този репертоар ти го знам вече на изус), а отговори коректно
На мен пък не ми е ясно ти гледаш на боб или имаш кристална топка ,че правиш такива заключения ?? И да ,нямам намерение да се тунинговам защото нямам нужда ,но не си спомням да съм казала ,че съм против
И кое е спам в случая, това че обърнах внимание на това ,че няма закони защитаващи правата ви ли ? Или мислиш ,че е илзишно това да се знае информативно !

__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 4th November 2011 на 01:18
Отговори с цитат
  #547  
Стар 4th November 2011, 02:21
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Semele,ако правилно съм разбрала,Доктора ти "гарантира",че няма да ти се получи КК
Да, точно така.
И на мене ми каза нещо от сорта, че няма такъв случай в неговата практика!
Отговори с цитат
  #548  
Стар 4th November 2011, 09:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз си избрах кръгли имланти, но и на мен той ми каза, че при анатомичните жените се притесняват да не се получи завъртане, но той гарантира че по начина по който ги прави такъв шанс няма на 100%, гарантирал ми. Но ми каза, че за моята форма гърди и резултата, който искам да постигна съм се ориентирала правилно към кръгли, нисък профил. Не се опита да ме убеди за анатомични, които са по-скъпи. Незнам, аз съм доволна от консултацията. Може би вече бях добре осведомена от този форум за всичко, и знаех точно какъв резултат искам, казах му и той ме съблече за да прецени дали това което искам ще стане на моите гърди. Единствено оставих на него да прецени какви кубици ще са добре.
Едно нещо не го попитах и се сетих след това. Задължително ли е имплантите да се подменят след 10 години? Ако някой е попитал, моля да ми отговори та да засъбирам парите още от сега...хаха. Не, сериозно питам - трябва ли да сменя имплантите след 10 години?
Отговори с цитат
  #549  
Стар 4th November 2011, 09:39
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте, мацки
Сутринта реших да си погледна лепенките отдолу и какво да видя на едната гърда е текъл някакъв секрет, а другата си е суха. Секрета е жълтакъв. На вас случвали ли ви се е такова нещо? Вече минаха 10 дена от операция и на предната превръзка в понеделник всичко беше сухо. Онзи ден много ме сърбеше там, но не съм го чесала. Малко си притесних сега да не би нещо да става.

А за сутиените аз си пазарувам от http://www.sportsdirect.com/. Сутиените са по 8-9 паунда, а сега дори пуснаха и с тънка презрамка и аз съответно си поръчах два ама още не съм ги слагала. Като се възстановя от операцията ще ги пробвам В къщи си ходя само с такива, защото ми е много удобно и с тях си и спя.
__________________
400 cc-анатомични-Макган
Отговори с цитат
  #550  
Стар 4th November 2011, 09:47
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Аз си избрах кръгли имланти, но и на мен той ми каза, че при анатомичните жените се притесняват да не се получи завъртане, но той гарантира че по начина по който ги прави такъв шанс няма на 100%, гарантирал ми. Но ми каза, че за моята форма гърди и резултата, който искам да постигна съм се ориентирала правилно към кръгли, нисък профил. Не се опита да ме убеди за анатомични, които са по-скъпи. Незнам, аз съм доволна от консултацията. Може би вече бях добре осведомена от този форум за всичко, и знаех точно какъв резултат искам, казах му и той ме съблече за да прецени дали това което искам ще стане на моите гърди. Единствено оставих на него да прецени какви кубици ще са добре.
Едно нещо не го попитах и се сетих след това. Задължително ли е имплантите да се подменят след 10 години? Ако някой е попитал, моля да ми отговори та да засъбирам парите още от сега...хаха. Не, сериозно питам - трябва ли да сменя имплантите след 10 години?
Да. Ако не ти се появи друг проблем междувременно (КК), което ще наложи нова операция, след 10-15 години макс трябва да се подменят имплантите. Нормално, това е чуждо тяло, и то се износва.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.