IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 19th January 2012, 12:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Зависи от гръдния кош, зависи и от нивото на което са си били твоите гърди... от много неща зависи. Аз не съм носила лента нито един ден. Спортния сутиен ми казаха, че мога да махна през деня още седмица след операцията и само да спя с него. Всичко е индивидуално. Продължавам да твърдя, че лентата е за прибиране на отоците. В зависимост от това къде е направен джобът за импланта... лентата не може да избутва импланта на долу (поне аз така мисля), по скоро това което ние всички тук описваме като слизане на импланта по-ниско, от колкото е бил позициониран първоначално е оптична измама. След като спаднат отоците вече не ти се струват толкова високо поставени... т.е. те са си били поставени на място, но на нас оперираните ни се е струвало, че са високо. Естествено има и случаи, при които имплантите са позиционирани неправилно и много високо и 100 ленти да носиш няма как да слязат по-ниско. Гръдният мускул пък притиска горния полюс на импланта и го приплесква... нал тъй?
Отговори с цитат
  #942  
Стар 19th January 2012, 12:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от virginia Виж мнението
... докато лентата възпрепятства качването на импланта нагоре.
Гравитацията е обратна начи и се качват нагоре?
Отговори с цитат
  #943  
Стар 19th January 2012, 13:03
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Аз съм с висок профил,и имах лента само 24 часа.
Но пък ми изглеждат нормални за тялото ми,незнам.
Аз пак да попитам,може ли стегнатия сутиен да сплеска имплантите? Лъки каза,4е и зърната не бива да са сплескани.Ще се навреди ли импланта,или позицията по някакъв начин?

Нелс ,аз бомбандираМ моята приятелка с въпроси....Но тя ги е правила преди 5 години и е надмускулно..Но е винаги на линия,да ме успокои и да ми обясни.
Отговори с цитат
  #944  
Стар 19th January 2012, 13:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не мен ми се струват много високо моите и тайничко се надявах да "слязат" надолу.. Но аз си признавам, че проблема е в моя телевизор, просто защото съм свикнала на нивото на деколтето и гърдите да имам само ребра и кожа, а гърдите ми да са на нивото на стомаха.. Малко ми е странно сега. Нямах си и идея, че едни нормални гърди почват от толкова високо..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #945  
Стар 19th January 2012, 13:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Аз пак да попитам,може ли стегнатия сутиен да сплеска имплантите? Лъки каза,4е и зърната не бива да са сплескани.Ще се навреди ли импланта,или позицията по някакъв начин?
Няма страшно нищо няма да ти се сплеска. Моите зърна въпреки че са доста малки и те ми се приплескват дори и сега, когато вече сутиена е по-хлабав. нормално е. на мен зърната ми се сплескваха и преди операцията когато си нодех сутиените с подплънки, нячма как да стърчат през толкова плат.
Отговори с цитат
  #946  
Стар 19th January 2012, 13:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не мен ми се струват много високо моите и тайничко се надявах да "слязат" надолу..
Трябва да подчертая, че не искам да заблуждавам никой - имплантите ми не са поставени високо. Че получавам вече ЛС със запитвания. Много добре са ми позиционирани, нямат нищо общо с тези ужасяващи снимки, които почват от врата. Просто аз не съм свикнала с пълно деколте..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #947  
Стар 19th January 2012, 13:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Трябва да подчертая, че не искам да заблуждавам никой - имплантите ми не са поставени високо. Че получавам вече ЛС със запитвания. Много добре са ми позиционирани, нямат нищо общо с тези ужасяващи снимки, които почват от врата. Просто аз не съм свикнала с пълно деколте..
Ма що не вземеш да ми изпратиш едни снимки - cvetana_jordanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #948  
Стар 19th January 2012, 14:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ма що не вземеш да ми изпратиш едни снимки - cvetana_jordanova@abv.bg
Ще пратя задължително! Нама да пропусна лице, в което да не навра новите си нянки! Само че в събота, като ми махнат конците.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #949  
Стар 20th January 2012, 23:14
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Не знам дали е от неосъществените надежди, които възлагах на новите си гърди, но съм в "лека" депресия! Има ли други такива като мен с постоперативна депресия?
Отговори с цитат
  #950  
Стар 21st January 2012, 10:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d. housewife Виж мнението
Не знам дали е от неосъществените надежди, които възлагах на новите си гърди, но съм в "лека" депресия! Има ли други такива като мен с постоперативна депресия?
ОО мила добре дошла в отбора. Аз не бях в лека а в доста силна депресия па и страхова невроза. Ревах като луда и съжалявах жестоко. Но не съм имала неосъществени надежди де, сега си ги харесвам много и не си ги давам на никой , моля се само всичко да е наред от тук нататък. И нали съм паника побърквам съфорумките всеки ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.