IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 11th July 2014, 12:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Предпазване от вредните УВ лъчи е едно, а друго е пазене от директното слънце с цел да не се нагрява много кожата !
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 11th July 2014, 13:05
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря за съветите...аз ще си се пазя пък тази година ще преживея без тен на лицето все пак...
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 11th July 2014, 13:29
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

пак ще хванеш тен, споко...няма да е като на тялото, но няма и да ти е като отсякано лицето
Да, пази се от директното слънцегреене, не само сега заради носа, а и по принцип.
Хубава ваканция на моренцето ти желая!
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 11th July 2014, 17:03
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря ..

А иначе от проведения разговор помежду ви с ПуфПаф останах с впечатление, че имам още отоци...в смисъл..как така...правя скоро 2 месеца и костта и нагоре м/у очите си ми е супер...да не би да става въпрос за върха...?? Или става въпрос за отоци още по целия нос и скули, но просто са по-незабележими??

Някъде бях чела, че 80% от отоците се разнасят до първия месец след операцията, 90% до 3тия..и последните 10% дооссттааа по-бавно..Грешна ли е информацията??
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 11th July 2014, 17:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

долу горе е така както го описваш, би трябвало на 2 месеца основните отоци да са паднали вече.
Аз казвам, че от горещините е възможно да се надува леко, нищо повече.
Няма какво да му стане на носа, спокойно
няма да го повредиш
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 12th July 2014, 08:48
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря отново!
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 12th July 2014, 21:27
Аватара на ds21
ds21 ds21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
Smile

Здравейте момичета!
Не знам къде трябва да го напиша и реших тук.... На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН ама наистина мнооооого голям- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира.Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената алтернатива ми е Турция...ако искате и снимки ще пусна
Мнооого ще съм ви благодарна!
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 13th July 2014, 08:41
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

ds21....ъъъъ..ами много ясно, че ако имаш парите според мен не трябва, а е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отидеш в Турция.. Не казвам нищо лошо за др Асенов, но ако имах 5-6000лв щях да отида в Турция веднага , че и екскурзия барабар с носа щях да направя...

Сега по-сериозно...ако имаш парите отивай в Турция и то гледай да е до месец-2 , за да може за догодина за бала да си супер. Хубав нос няма да стане за 1 месец след операцията така че се ориентирай бързо. Чети турската тема основно се обсъждат 2-3 имена. Няма да ти е трудно да избереш и да се свържеш с някой от тях. Успех
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 13th July 2014, 20:11
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
ds21....ъъъъ..ами много ясно, че ако имаш парите според мен не трябва, а е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отидеш в Турция.. Не казвам нищо лошо за др Асенов, но ако имах 5-6000лв щях да отида в Турция веднага , че и екскурзия барабар с носа щях да направя...

Сега по-сериозно...ако имаш парите отивай в Турция и то гледай да е до месец-2 , за да може за догодина за бала да си супер. Хубав нос няма да стане за 1 месец след операцията така че се ориентирай бързо. Чети турската тема основно се обсъждат 2-3 имена. Няма да ти е трудно да избереш и да се свържеш с някой от тях. Успех
Подкрепям напълно
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 14th July 2014, 10:24
Аватара на ds21
ds21 ds21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
ds21....ъъъъ..ами много ясно, че ако имаш парите според мен не трябва, а е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отидеш в Турция.. Не казвам нищо лошо за др Асенов, но ако имах 5-6000лв щях да отида в Турция веднага , че и екскурзия барабар с носа щях да направя...

Сега по-сериозно...ако имаш парите отивай в Турция и то гледай да е до месец-2 , за да може за догодина за бала да си супер. Хубав нос няма да стане за 1 месец след операцията така че се ориентирай бързо. Чети турската тема основно се обсъждат 2-3 имена. Няма да ти е трудно да избереш и да се свържеш с някой от тях. Успех

За съжаление парите са проблемни. Родителите ми не могат да си позволят повече от 5000 лв. А за Турция, с престоя ще излезе към 7-8000. А тук трябва да играя на сляпо и да се надявам да не ме окепазят.
Мислите ли, че има някой, който да се справи добре с един сравнително тежък случай ,защото при мен има доооста да се маха и оформя ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:15.