IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 7th September 2014, 15:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Честито, много си скорошна, а изглежда много добре нослето!
Между очите си още доста отекла обаче.

Имаш ли снимка в анфас и в пълен профил?
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 7th September 2014, 20:03
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Честито!
Аз не мога да направя никаква връзка между момичето от предните снимки и тази последната.
Изглеждаш чудесно, а носът ти не е бил от най-лесните!
Браво на доктора, очевидно задобрява.
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 7th September 2014, 22:27
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Сега видях снимка от преди и съм още по-шокирана O.o в добрия смисъл естествено. Носът ти е идеален и наистина няма нищо общо
На кой телефон/имейл се свързвате с доктора?

Дами, обмислям тайна ринопластика поради ред причини. Проблемът е че живея с родителите си, а не искам да ме виждат с гипс. Съответно колко време трябва да стоя на хотел след ринопластиката, за да приличам на човек, като се прибера? Не ме съдете, родителите ми не разбират, а не искам да занимавам приятелите си.

Последно редактирано от Emma123 : 7th September 2014 на 22:33
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 8th September 2014, 13:20
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Desenci честито много добре се е получило нослето и смятам, че ще става все по-добре
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 11th September 2014, 14:31
Eleonora6646 Eleonora6646 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Искам да попитам за Асен Асенов къде оперира, в окръжна болница ли?
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 11th September 2014, 14:52
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Да,доктор Асенов оперира в Мбал Пловдив.
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 11th September 2014, 20:54
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Дами, писах имейл на доктора и му изпратих снимки. Каза ми, че не било проблем да се постигне желания резултат O.o ама моят нос наистина е голям и крив, дали просто не пише каквото искам да прочета... офф притесних се.
Не е магьосник в крайна сметка, аз съм реалист, даже нарочно пратих снимка от форума с желания нос... прекалено уверен ми се стори.. страх ме е Имало ли е случай, в който да каже, че не е възможно да направи каквото искаш и трябва да се търси компромисен вариант?

Последно редактирано от Emma123 : 11th September 2014 на 21:01
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 18th September 2014, 22:45
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте!

Аз съм може би едно от малкото момчета, които пишат тук. В понеделник се състоя моята операция. Беше около 8 часа, защото носът ми беше чупен 2 пъти преди това и беше станало като бетон, което доведе до усложнения и гълтане на яко кръв и след това беше направо кошмар, но засега нещата са добре. Това, което ми правиха е да ми премахнат гърбичката, , изправяне на носната преграда, отпушване на носните канали, понеже с всяка година нещата ставаха по-зле с дишането през носа, махане на черна точица на носа, повдигане леко на връхчето на носа и лека корекция на брадичката за естетика. Искам да благодаря на всички, които са писали до момента във форума, които ми дадоха кураж за цялата тази работа, защото започваше да се превръща и в комплекс, а това е ужасно.

Имам въпроси, ако някой знае нещо по въпросите... за дните за махането на конците и шината... както и за махането на плаките. Има ли някаква болка? И да кажем... доколко дни след операцията мога да съм отново сред хора. Само да поясня, че все още не мога да дишам през носа изобщо, отоците ми като за 3 ден се махнаха, съвсем леки имам край брадичката и т.н.

Д-р Асенов е много мил и спокоен човек, както и персонала. За тези, които са решили да се оперират... и им го препоръчвам, ако имате проблеми с преградата или каналите, защото в бъдеще това ще ви се отрази зле на организма ви. Болка няма... единствено най-кофтите моменти са излизането от упойката и повръщането, но се преживява.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 21st September 2014, 09:59
lamita lamita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Здравейте!

Това, което ми правиха е да ми премахнат гърбичката, , изправяне на носната преграда, отпушване на носните канали, понеже с всяка година нещата ставаха по-зле с дишането през носа, махане на черна точица на носа, повдигане леко на връхчето на носа и лека корекция на брадичката за естетика.
Поздрави!
Поздравления за операцията.
Не знаех, че д-р А. Асенов прави операции и на брадичка. Защото именно това е и моят проблем. Планувам операция на носа при него началото на януари, но тъй като знаех, че той е само УНГ специалист, не пипа брадички, и се чудех как да направя така че да имам корекция и на брадичката.
Как беше твоята операция? Имплант ли ти сложиха или наместваха?
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 22nd September 2014, 08:19
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lamita Виж мнението
Поздравления за операцията.
Не знаех, че д-р А. Асенов прави операции и на брадичка. Защото именно това е и моят проблем. Планувам операция на носа при него началото на януари, но тъй като знаех, че той е само УНГ специалист, не пипа брадички, и се чудех как да направя така че да имам корекция и на брадичката.
Как беше твоята операция? Имплант ли ти сложиха или наместваха?
Така, както той ми го обясни... корекцията е съвсем лека, защото моята е плоска и той искаше да я пооправи малко, за да се спази пропорцията очи-нос-уста-брадичка (ако нещо бъркам, сори)... иначе той имплатира костичката от гърбичката ми там. Доколкото разбрах не е фен на изкуствените импланти.

А относно операцията ми... само носът ми беше правен към 6 часа и още 2 брадичката. Нещо такова. Малко усложнения, може би аз влязох в книгата му за рекордите за най-дълга операция на нос. ;]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.