IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 13th October 2014, 19:08
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

delia и sweet one , може ли да качите снимка на носа си? Може и на ЛС
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 13th October 2014, 23:30
Аватара на delia
delia delia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Аз да събера малко смелост и ще кача
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 15th October 2014, 14:07
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Е недей така - нали затова е форумът да си помагаме Съжалявам за случилото се, но аз си записах час за консултация и съответно смятам да се оперирам при него и е важно да видим различните страни на една ринопластика. Даже ще ти бъдем по-благодарни, ако качиш и снимка от преди и сега, за да може ако аз лично имам сходен нос, да съм наясно какви са рисковете.
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 16th October 2014, 18:35
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Момичета, имам дата за операция на 06.11 O.o ужасно много се притеснявам. Предложих му само гърбицата да махне, но той ми каза, че ще стане прекалено широк... и ще стеснява костите отстрани, върха също... звучи сложно и страшно. На някого правили ли са му нещо подобно?
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 16th October 2014, 18:39
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Такаа...здравейте момичета влизам да ви пиша, че писах на др. Асенов тези дни с молба да обсъдим моя случай... Та, обясних му притесненията си и му пратих снимки..Каза, че има още много да спада...Каза също, че има случай при, които просто нещата стават по-бавно. Е, надявам се наистина да е така... Качвам снимки , за да видите за какво става въпрос...

Колажа , който съм направила е на нослето ми ( 1ва снимка) - края на операцията и ( 2рата снимка) около 2 часа преди края на операцията. Ще забележите сами разликата. На втората снимка страшно много харесвам носа си. На първата снимка , нослето вече е с бая подут връх и не се различава много от първоначалното ми връхче.

Надявам се силно, носът ми да придобие формата от втората снимка..
Моля за мнението ви...

Последно редактирано от kxiona : 19th October 2014 на 05:53
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 16th October 2014, 19:03
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Нослето на втората снимка не е ли леко настрани? Поради тази причина повече харесвам първата снимка.
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 16th October 2014, 19:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мнение за кое ?
Няма как да получиш мнение, защото само ти си знаеш как ти е носа в момента,
Всеки се възстановява различно, понякога хирурга може да е направил носа добре, но след това отоците да го променят, да се получат сраствания, калцирания и т.н.
Не случайно един американски хирург беше написал е неговият сайт, колко е важен контрола над тези отоци още от самото начало и да бъдат колко може по малко и за по кратко от което много зависи крайният резултат !

Той също препоръчваше и масажите за по бързо спадане на отоците, а по бързото спадане на отоците е важен фактор и за по добрият краен резултат !
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 16th October 2014, 20:00
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Двете снимки са направени от различни ъгли, затова може би изглежда , че нещо е накриво...Фокусът на снимките ми всъщност е върху върховете...да ви покажа, че изглеждат съвсем различни..


Колкото до отоците след операцията...е бяха направо страшни..
Доста време носът ми бе много, ама много подут.Сега още сутрин като се събудя понякога е също много подут...Което според думите на Пуф ( ако съм разбрала правилно), няма да получа желания резултат

Благодаря ви за коментарите
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 16th October 2014, 21:02
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Някой на моя въпрос да отговори?
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 17th October 2014, 18:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Кое те притеснява ? Ако няма нужда да се пипа друго освен гърбицата, той сам ще ти каже, че само от това имаш нужда. Това са стандартни техники в ринопластиката, Дано всичко се получи добре при теб и да ни покажеш крайният резултат, а ако може и преди и след, ще е най-добре !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:31.