IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 4th January 2015, 14:10
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
По подразбиране

А как е резултата,харесваш ли се,удовлетворява ли те резултата ?
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 4th January 2015, 15:18
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Момичета, доктора работи с касата, но има доплащане. Носи се направление и се разбирате за цената.
Тук 99% процента са оперирани по ЗК с доплащане. Малко са тези без ЗК и нямам идея в този случай каква ще е разликата.
Другият месец навършвам една година от ринопластиката.
Успех на всички.
2400лв. чрез здравната каса и 3600лв.без касата,така ми писа доктора!
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 5th January 2015, 01:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Здрасти Кики, не мога да те позная, каква промяна само, аз не мога да разбера ти май се подмладяваш вместо обраното и аз искам така или по скоро да не остарявам.
Аз се навъртам наоколо, правя по някой и друг фотошоп, сега доста съм задобрял, ти беше една от първите и още се учех тогава.

От фотошопите разбрах и колко са трудни тези операции, аз понякога доста си играя да направя перфектният нос, мога да върна действието назад, да пробвам различни варианти, а представи си това същото да се направи със длето и други хирургични инструменти и там не може да се приложи принципа - проба грешка като при фотошопа, всичко трябва да е супер прецизно, едно трепване може да значи окепзаен нос и много скъпа ревизия след това.

За калциранията е най-добре да се ревизират по затвореният метод, по принцип така се прави стига хирурга да може !
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 5th January 2015, 17:47
merilou06 merilou06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен! Щастлива Нова година на всички нови, не толкова нови и бъдещи красиви нослета! Аз също съм оперирана от д-р Асенов преди около 4 месеца. Много промени претърпява моят нос и подозирам, че има още да се променя. Около 3ия месец и при мен се появиха някои малки несиметрии почти незбележими, но док. ми обясни, че съм в период на неравномерните подутини и кривини. Фаза на прекомерно натрупване на костно вещество и съединителна тъкан на местата където е срязана костта, която преминава до пълно изглаждане и прибиране. Нормален физиолог.процес. Препоръча ми и масажите. Много е отзивчив, внимателен и винаги в добро настроение. Не съжалявам за избора си. Много добър, сплотен екип. Благодаря им! Функционално носът е просто перфектен. Дишам, още от махането на тампоните ( което дори не усетих ) И оттогава всичко е ок, без никаква болка или дискомфорт. Никакави секрети, запушвания (черни точки, миризми и др.екстри за които бях чела из темите). Ледът, наистина е много важно да се слага, което аз не правех, понеже имах усещане, че ми изгаря кожата и затова получих малко синини, но само това. Единственото неудобство и лош спомен от цялото преживяване- твърдия креват в болницата И да не забравя: Наистина нослетата от последните страници са удивително добри, направо се зазяпвах в тях.. Всеки един е някак уникален по вида си и пасва на пропорциите. И като се има предвид, колко 'пресни' са..
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 6th January 2015, 11:19
nezi.shtilianova nezi.shtilianova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте и от мен.Аз също мога да кажа , че избора ми беше правилен и сьм много доволна от доктора и неговият екип.Днес става 1 месец и 12 дни от моята операция и се чувствам перфектно. Качвам снимки.На две от тях сьм преди и след.Поздрави
Attached Images
Тип файл: jpg 20141230_183906.jpg (100,0 КБ, 230 views)
Тип файл: jpg 20150104_132744.jpg (99,1 КБ, 203 views)
Тип файл: jpg photo 40 13-28-51.jpg (41,6 КБ, 228 views)
Тип файл: jpg 1420535777397.jpg (93,7 КБ, 187 views)
Тип файл: jpg photo 40 1-42-19.jpg (41,1 КБ, 216 views)
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 7th January 2015, 01:58
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Браво, чудесен резултат на Нези!
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 7th January 2015, 12:27
nezi.shtilianova nezi.shtilianova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря на всички.Пожелавам от все сърце и на вас страхотни резултати.
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 7th January 2015, 22:41
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilou06 Виж мнението
Здравейте и от мен! Щастлива Нова година на всички нови, не толкова нови и бъдещи красиви нослета! Аз също съм оперирана от д-р Асенов преди около 4 месеца. Много промени претърпява моят нос и подозирам, че има още да се променя. Около 3ия месец и при мен се появиха някои малки несиметрии почти незбележими, но док. ми обясни, че съм в период на неравномерните подутини и кривини. Фаза на прекомерно натрупване на костно вещество и съединителна тъкан на местата където е срязана костта, която преминава до пълно изглаждане и прибиране. Нормален физиолог.процес. Препоръча ми и масажите. Много е отзивчив, внимателен и винаги в добро настроение. Не съжалявам за избора си. Много добър, сплотен екип. Благодаря им! Функционално носът е просто перфектен. Дишам, още от махането на тампоните ( което дори не усетих ) И оттогава всичко е ок, без никаква болка или дискомфорт. Никакави секрети, запушвания (черни точки, миризми и др.екстри за които бях чела из темите). Ледът, наистина е много важно да се слага, което аз не правех, понеже имах усещане, че ми изгаря кожата и затова получих малко синини, но само това. Единственото неудобство и лош спомен от цялото преживяване- твърдия креват в болницата И да не забравя: Наистина нослетата от последните страници са удивително добри, направо се зазяпвах в тях.. Всеки един е някак уникален по вида си и пасва на пропорциите. И като се има предвид, колко 'пресни' са..
Би ли качила снимки,да видим резултата!Благодаря!
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 9th January 2015, 14:11
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nezi.shtilianova Виж мнението
Благодаря на всички.Пожелавам от все сърце и на вас страхотни резултати.
Наистина страхотен резултат,със здраве да си го носиш,а би ли ми казала колко пъти след операцияте е необходимо да се ходи при доктора?
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 10th January 2015, 15:27
La femme La femme не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
Наистина страхотен резултат,със здраве да си го носиш,а би ли ми казала колко пъти след операцияте е необходимо да се ходи при доктора?
8 дни след операцията се отива при доктора да ти свалят лонгетата и конците , това е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.