IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 12th December 2013, 21:22
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Момичетааа, вълнувам се и заради вас, колкото по-малко време остава до операцията все по-нетърпеливи ставате, искам да ви уверя, че страховете ви са нормално явление, пожелавам ви късмет и сладки нослета, искам и да ви напомня да не бъдете идеалисти, защото такова понятие в природата няма..само едно е сигурно, ще бъдете по-красиви и уверени от преди...и..весели празници!
Отговори с цитат
  #692  
Стар 12th December 2013, 22:35
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

kokumiavka, мисля, че с теб ще се видим, аз ще ходя на 19.12. за да ми смени лонгетата / тук пишете за по-малко време, а на мен е чак на 8-я ден, като не броя деня на операцията / Съветвам те да си вземеш поне две горнища на пижама, по време на операцията горнището се цапа с кръв. Моята операция започна в 13 ч и в 18 часа са ме докарали в стаята. Аз бях с придружител и това ми бе от голяма полза, дълго съм се мятала излизайки от упойката и трябва някой да те държи да не паднеш от леглото, също повръщах, понеже по време на операцията се стича голямо количество кръв в стомаха и доста повръщах. Също е добре някой да ти държи леда. Аз излезнах трудно от упойката,около час, час и половина след операцията. След като излезнах от упойка си тръгнах и си спах в къщи, на другата сутрин отидох за махане на тампоните. Доктора ми каза, че моята операция е продължила с около 1.30 мин над обикновиното. Може би това е допринесло за по-тежкото ми състояние след това.
Отговори с цитат
  #693  
Стар 13th December 2013, 10:58
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Не ме е страх от самата операция, а след това излизането от упойка ми изглежда доста страшничко. А след това много ли боли или се понася? Мария ще се радвам ако се видим лично
Отговори с цитат
  #694  
Стар 13th December 2013, 11:19
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokumiavka Виж мнението
Не ме е страх от самата операция, а след това излизането от упойка ми изглежда доста страшничко. А след това много ли боли или се понася? Мария ще се радвам ако се видим лично
Като се замисля от всичко през което минах, излизането от упойка бе най-неприятното и съпровождащото я повръщане. Болка няма никаква, има дискомфорт от запушения нос. Днес ми е втори ден / не броя деня на операцията / и ноздрите и двете са ми тотално запушени. Иначе днес оттока е значително намалял, имам като очила около очите лилаво. Все още нямам възприятия за вкусове, храни, мириз. Доктора ме предупреди, че при мен възстановителния период ще е по-дълъг, понеже било доста отнето от носа.
Отговори с цитат
  #695  
Стар 14th December 2013, 08:46
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Kukumiavka,при мен нямаше болка,не съм повръщала явно е до организъм
Отговори с цитат
  #696  
Стар 14th December 2013, 11:00
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Cicico да това е носа ми след операцията. Дай ми мейл, на лични
Отговори с цитат
  #697  
Стар 14th December 2013, 12:05
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Привет на всички Предстои ми опреция във вторник при Асенов и ми е доста притеснено,защото стана доста набързо а трябваше да се оперирам пролетта при Джамбазов но се двоумях и в крайна сметка се отказах.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 15th December 2013, 12:36
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jizi Виж мнението
Привет на всички Предстои ми операция във вторник при Асенов и ми е доста притеснено,защото стана доста набързо а трябваше да се оперирам пролетта при Джамбазов но се двоумях и в крайна сметка се отказах.

Не се притеснявай, Асенов е добър и внимателен доктор. Моят съвет е да заявиш много точно и в детайли какво искаш да се постигне с операцията, да чуеш и от него дали е възможно. Не оставай нищо на случайността, говори, кажи какво не ти харесва, кажи какво не харесваш в твоя нос, не разчитай на самоинициативата на доктора, носа си е твои.
Отговори с цитат
  #699  
Стар 20th December 2013, 14:02
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

И моята операциа мина. Всичко беше наред.... доктора и екипа му са страхотни. Сега съм доста подута, като минат отоците и сининити ще кача снимки.
Отговори с цитат
  #700  
Стар 20th December 2013, 16:11
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Забравих да питам д-ра мога ли да го мокря? Как ще си мия косата?Ще се мъча някак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.