IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 12th May 2011, 20:08
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Много си права ,Теди....няма как на гръден кош с ширина 68см(колкото е моят),да се поберат по-големи от моите кубици в момента(325)...или ако това се беше случило,щеше да е гротескно и ТРАГИ комично(както се изразяваше моят хирург).Вече го ОСЪЗНАВАМ,че е така,въпреки моите желания)))))....и НАЙ-ДОБРЕ да няма потребителки,на които да им се налага да пишат в тая темА!!

Последно редактирано от mishelle1607 : 12th May 2011 на 20:18
Отговори с цитат
  #152  
Стар 12th May 2011, 20:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
И кво викаш за коловете, нещо са ти прът в ....очите май, а...?А?
ама що така прекрасно се разбираме незнам
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 12th May 2011, 20:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Охх ама какво сте се затюхкали само Не са важни кубиците ,а дали са хубави
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 12th May 2011, 21:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Много си права ,Теди....няма как на гръден кош с ширина 68см(колкото е моят),да се поберат по-големи от моите кубици в момента(325)...или ако това се беше случило,щеше да е гротескно и ТРАГИ комично(както се изразяваше моят хирург).Вече го ОСЪЗНАВАМ,че е така,въпреки моите желания)))))....и НАЙ-ДОБРЕ да няма потребителки,на които да им се налага да пишат в тая темА!!
Е, то и аз съм 68 подгръдна, ама побрах 370, пук си мисля, че може и още...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 12th May 2011, 21:08
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

е то еднаква подгръдна, ама различен гръден кош- единия може да е по-кръгъл, другия по-сплескан, и наистина най-важното- да са хубави!!!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 14th May 2011, 19:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Лъки,стига лакомии.Не си за тази тема
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #157  
Стар 18th May 2011, 22:45
Аватара на Rebekka
Rebekka Rebekka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета лоша работа имам съмнения за ботъминг .Само съмнения за сега но знае ли човек.Та искам да попитам ако някоя от вас го е преживяла освен гледката която е пълна грозотия има ли риск от усложнения ако несе реоперирам скоро.
И един въпрос към M.I.K ако имаш желание дами отговориш разбирасе неискам да нахалствам.Бях гледала твои снимки след първата операция (писах в др. тема че от доста време чета но не пишех до сега)и гърдите ми изглеждат едно към едно с твоите,ама то нормално нали и "майстора" е един и същ .Въпроса ми е какво ти каза Стоянов (ако несе лъжа при него ти е корекцията)когато отиде на консyлтация при него.Безкрайно ще съм ти благодарна ако пишеш защото рових много и с твоя случай си приличам най много .
Отговори с цитат
  #158  
Стар 18th May 2011, 23:00
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Rebeka,пожелавам ти постепенно да се оправят нещата и да нямаш притеснения.УспехНали знаеш-всичко е поправимо.Имаш ли снимки,ако желаеш,пусни на ЛС.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 19th May 2011, 17:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rebekka Виж мнението
Момичета лоша работа имам съмнения за ботъминг .Само съмнения за сега но знае ли човек.Та искам да попитам ако някоя от вас го е преживяла освен гледката която е пълна грозотия има ли риск от усложнения ако несе реоперирам скоро.
И един въпрос към M.I.K ако имаш желание дами отговориш разбирасе неискам да нахалствам.Бях гледала твои снимки след първата операция (писах в др. тема че от доста време чета но не пишех до сега)и гърдите ми изглеждат едно към едно с твоите,ама то нормално нали и "майстора" е един и същ .Въпроса ми е какво ти каза Стоянов (ако несе лъжа при него ти е корекцията)когато отиде на консyлтация при него.Безкрайно ще съм ти благодарна ако пишеш защото рових много и с твоя случай си приличам най много .
Усетих,че си била при хиената.
Много неща каза,имах 2 консултации при него.Високо позиционирани импланти,неправилно подбрани за резултата,който исках.Неравномерен и тесен джоб,едната гърда с близо 1 см по-навън и по-нагоре.Друго не се сещам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #160  
Стар 19th May 2011, 18:07
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Съмненията ти за ботъминг лично твои ли са? И колко време е минало от операцията ти?
Ето тук , Бюти го е обяснила и онагледила прекрасно:
http://fema-bg.com/forum/viewtopic.p...6f33ee8667d64c

силно.......ама много силно се съмнявам да ти е това!!

Последно редактирано от Марулка : 19th May 2011 на 18:12
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:36.