IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 20th May 2011, 00:58
Аватара на Rebekka
Rebekka Rebekka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

M.I.K Благодаря ти за отговора май ще правя и аз консултация при Стоянов като се прибера .Mishel Благодаря и на теб за подкрепата много е нужна в такъв момент.А за снимка се опитах дати пратя на лични но нещо не се справих,хич ме небива все още с тези форумски неща но мисля директно дa ги кача някъде и да дам link когато съм си в къщи на моя комп,след около две седмици някъде даси кажете мнението тези които искат разбирасе

Марулка съмненията бяха само и единствено мои докато приятелка която беше с ботъминг не отсече "да това е" и аз се психирах тотално.Почна едно лудо четене от моя страна при което попаднах на снимки много приличащи на моя случай за които беше казано че е ботъминг. Но разбирасе само лекар може да каже категорично има или няма такова нещо при мен.Матеряла които си дала е чудесен и донякъде ме обнадежди че може данесъм толкова зле .Както казах вече щом се прибера ще кача снимки даси кажете мнението няма дамие излишно,а върна ли се в бг тръгвам по консултации и тогава ще видим вече.А иначе операцията ми беше април 2008 и скоро след нея гърдите бяха малко асиметрични но можеби около година след това положението стана лошо,тъй като нямам никаква възможност от към време даси идвам забавих толкова много нещата.Дано не съжалявам за което.

Последно редактирано от Rebekka : 20th May 2011 на 01:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:18.