IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th September 2011, 19:44
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Абе хора, направо изтрещявам като ви чета. От страни звучите така, все едно се надявате да ви завиждат и злорадствате, че евентуално някой би ви завиждал. Извинявай Мишле, но така ми прозвучаха твоите постове
Просто реален поглед над нещата,Лил
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th September 2011, 19:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Въобще не искам да карам никой да ми завижда, какво означава това, че една жена когато се облича добре и носи скъпи и елегантни дрехи например го прави за да й завиждат ли? Напротив завистта страшно ме дразни, но тя е навсякъде, от нея се пораждат и интриги и носи само неприятности. Не мисля, че някоя от нас тук би искала това и мисля, че тази тема е отворена и обсъждана от хора, които се дразнят от завистта и им е неприятно това отношение. Коя е луда да ходи да си реже тялото и да рискува усложнения от това, само за да спечели завист......
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th September 2011, 20:04
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Въобще не искам да карам никой да ми завижда, какво означава това, че една жена когато се облича добре и носи скъпи и елегантни дрехи например го прави за да й завиждат ли? Напротив завистта страшно ме дразни, но тя е навсякъде, от нея се пораждат и интриги и носи само неприятности. Не мисля, че някоя от нас тук би искала това и мисля, че тази тема е отворена и обсъждана от хора, които се дразнят от завистта и им е неприятно това отношение. Коя е луда да ходи да си реже тялото и да рискува усложнения от това, само за да спечели завист......
Просто обсъждаме факти.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th September 2011, 20:18
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Корекциите по тялото не се ли правят за да повдигат самочувствието на човек и той самия да се чувства добре в кожата си? Какво значение има какво ще кажат хората, когато ти се чувстваш добре? Когато ти си окей със себе си и тялото ти, това си личи и ако поставянето на силикон, ще те направи по в хармония със себе си, какъв е проблема? Завистта и обсъждането може да бъде видяно само в хора, които са комплексирани.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th September 2011, 20:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Просто обсъждаме факти.
Да точно така, а не защото се надяваме на завист. Има доста чувствителни жени, които се разстройват, когато са обект на завист. Специално аз мога книга да напиша за завистта, която нищо добро не ми е донесла и никога умишлено не бих я предизвикала.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th September 2011, 21:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
няма как да се надяваш на положителни коментари,защото е неизбежно да НЕ породиш завист след операцията.
Ей това изречение ме потресе Миш. Ще ти кажа защо. Моето виждане е, че не би трябвало да подхождаме с негативизъм и мнителност относно това какво би се случило. Не вярвам само аз да съм обградена от хора, които носят положителното в себе си. Даже сега четейки поста ти отново ми звучи като "нека бъдем горди, че ще пораждаме завист". Може би аз го тълкувам погрешно. Казваш, че това е реалността. Моята реалност явно е друга. Когато излъчваш позитивизъм провокираш у хората насреща същото. Подхождаш ли с нагласата, че ще пораждаш завист би се получило едно изкривено огледало.. виждаш нещо, което всъщност го няма

п.п. не изключвам наличието на завистливи хора и не се опитвам да обрисувам някаква идилия.... нещата винаги са по-прости, ние сами ги усложняваме.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th September 2011, 21:49
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Не би трябвало да те потресава нищо -различни хора сме,с различни реалности,с различно възприятие,с различно обкръжение-моето виждане е това,което съм написала,твоето-друго.....нормално-мислим различно,мнения-различни.Всеки- със СВОЯТА гледна точка.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th September 2011, 23:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ей това изречение ме потресе Миш. Ще ти кажа защо. Моето виждане е, че не би трябвало да подхождаме с негативизъм и мнителност относно това какво би се случило. Не вярвам само аз да съм обградена от хора, които носят положителното в себе си. Даже сега четейки поста ти отново ми звучи като "нека бъдем горди, че ще пораждаме завист". Може би аз го тълкувам погрешно. Казваш, че това е реалността. Моята реалност явно е друга. Когато излъчваш позитивизъм провокираш у хората насреща същото. Подхождаш ли с нагласата, че ще пораждаш завист би се получило едно изкривено огледало.. виждаш нещо, което всъщност го няма

п.п. не изключвам наличието на завистливи хора и не се опитвам да обрисувам някаква идилия.... нещата винаги са по-прости, ние сами ги усложняваме.
Aз пък съм склонна да мисля, че човек съди по себе си и обикновено обвинява другите в собствените си прегрешения и недостатъци
Не виждам с какво би породил завист в мен един силиконов бюст бих се радвала ако някоя приятелка се ''разкраси'' и се чуства щастлива !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st September 2011, 03:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз пък завиждам на силиконките! Много даже! И потривам ръце кога и аз ще имам...

Завистта е нещо нормално - виждаш нещо, което харесваш и ти го искаш същото за себе си. Вече как реагираме на зависта ни различава. Аз си признавам, че съм искала циците/чантата/обувките/носа на ближния... но никога не съм реагирала с яд и злоба - казвам си - щом някой го има, значи и аз мога да го имам! И се надъхвам! Приемете ги тези неща за нормални - една "приятлека" ако почне да те храни зад гърба, за дето си си направила цици, утре ще почне да те храни, че имаш готино гадже, а тя нама. Не е до силикона - до хората оклола нас е.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st September 2011, 06:53
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Естетичните корекции винаги са провокирали и ЩЕ провокират женската злоба-причината:
Добрият външен вид на една жена създава дискомфорт на друга,която НЕ Е убедена в красотата си.
Ежедневно се сблъсквам с такива ситуации(на завистливи хора),не се впечатлявам,отчитам го като факт.И не само аз,но не се разстройвам

Последно редактирано от mishelle1607 : 21st September 2011 на 06:57
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.