IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 24th September 2011, 00:44
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Що пък и аз да не се намеся! Модерна е темата!

И не смятам, че дамите, които се решават на силиконови импланти са комплексирани.

Обяснявам -
Просто е и практично, освен естетически красиво, даващо самочувствие и т.н.

Практичността е в това, че имплантите си имат сериен номер и след някоя и друга година като започнат под строй да ни карат да си слагаме чипове под кожата, за да си плащаме 'бързо, удобно и сигурно' в магазина, а Биг Брадъра да ни наблюдава на 300 инчов ТВ и да набива пуканки с кока-кола, то за жените с импланти ще бъде предоставена възможност за избор, измежду:

1. Да и бъде сложен нежен чип някъде по тялото (с камъни сваровски по избор).
2.Да запази целостта на кожата си и просто да си даде серийния номер на имплантите.

И воала!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 24th September 2011, 02:51
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

бате, тва да не е скоростна кутия, къв е тоя сериен номер
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #53  
Стар 24th September 2011, 20:21
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Възприемат ме съвсем като преди. Всички около мен знаят, но точно един месец след операцията забравиха за нея и вече не им прави впечатление.

С тая завист като започнете, голям смях пада. Все едно мечтата на всяка жена е да има изкуствени цици Аз съм сигурна че много от тях просто не одобряват такива операции, но това не означава че ви завиждат.
Ето аз имам силиконови цици и честно да си призная, пак се заглеждам по мадамите с естествени, щото много ясно, че е по-гот истинската цица.


Приятелките ми не ми завиждат, щото са готини мацки (аз такива съм си ги избрала), а и повечето от тях имат достатъчно пари, но интересно защо не се тунинговат ?!

Най-близката ми дружка ще се оперира тия дни при Тепавичарова. Никога не ми е завиждала, винаги се е радвала искрено с мен. Аз също се надявам всичко с нея да ОК и и стискам палци

Не завиждам на хората, които нямат истински приятели, чесно !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th September 2011, 09:59
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Имам позната със силикон от години.Тя определено е хубава,подържана,жена със самочувствие,но в никакъв случай не парадира излишно със силикона си!Докато познавам и друг случай,момиче което при повод и без повод си натрапваше "придобивките".
Така че,общественото мнение по скоро го формира поведението на конкретната жена.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th September 2011, 10:23
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Никога не съм усетила злоба или завист. Смятам, че хората около нас ни възприемат така, както и ние самите се възприемаме. Аз отдавна не мисля за това, че имам силикон, хората около мен - също. И аз съм от много малък град, но това в никакъв случай не значи, че всички знаят за моята операция. Просто преди носех сутиени с подплънки, а сега - без подплънки. Едва ли някой толкова се е задълбочил да ме изследва, видиш ли гърдите ми сега по-големи ли изглеждат, или не. Приятелите ми, които знаят, със сигурност се радват за мен и ме подкрепяха в периода, когато се възстановявах. Сега, една година след това, думата силикон изобщо не присъства в нашите разговори, просто няма причина да говорим за него. Мъжът ми също не тръби наляво-надясно, че жена му е с подобрения, просто ми се радва и това е.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14th October 2011, 22:12
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
Smile

Радвам се ,че нямате такива проблеми, не живея в малък град и най-вероятно за мое огромно съжаление ми се струва ,че мъжът ми ме окепази преди близки и приятели, та даже иска да ме изкара дъска, което ми идва в повече,защото аз си го сложих след две кърмения имах гърди преди това и сега изглеждам супер ..Пуснах си снимки във фейсбук, явно е научил и сега ми го връща тъпкано и ме кепази наляво и надясно...преди ме обожаваше всякак сега ми търси кусури, защото ми отмъщава,...пазете се от такива смахнати ревнивци ужасно е.. Въобразил си е ,че вече като съм тунингована и край ще налетя на някой друг, а сме женени от 13 години - парадоксално нали? Винаги е бил ревнив ,но стигаше дотам да се опитва да ми мачка самочувствието по други начини, сега реши да ме изкарва за пред хората ,че съм била дъска и затова съм си сложила силикон..как да му го върна според вас.? Аз вече се сещам нещоАко питате как ме кепази, ами където отидем демонстрира с жестове ..навежда мисълта на там, почвам да си мисля ,че съм се свързала с ненормалник..
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14th October 2011, 22:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Wow , ти сигурна ли си че знаеш за кого си омъжена ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14th October 2011, 23:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Wow , ти сигурна ли си че знаеш за кого си омъжена ?
вече явно знае....



незнам и аз как да коментирам подобна простотия, нито какво бих направила.....абе, ужас !! Съчувствам ти !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15th October 2011, 00:11
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

mocarella,

И търпиш това подобие на мъж и съпруг?!?!?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15th October 2011, 08:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Този мъж явно има голям проблем с комплексите си и самочувствието си. Разбирам те моцарела, защото и аз преди време си имах работа с такъв елемент. Слава богу отървах се. Понеже явно се чувства подценен пред теб той се опитва с подигравки и лошо отношение да те смачка и пречупи и по този начин храни егото си и се чувства повече мъж. Междудругото познавам и други такива мъже, които се държат така с жените си. Незнам какво да ти кажа, но според мен не трябва да търпиш. Явно си красива и заглеждана жена щом той се чувства комплексиран от теб. Не му позволявай да те пречупи и смачка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:36.