IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd February 2013, 21:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Този форум беше пълен с народ и беше много забавно едно време. Колко много хора ми липсват тук - Мишел, Гуен, Мисссс, Теда и още и още.....
Отговори с цитат
  #72  
Стар 25th February 2013, 12:34
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Моето впечатление е,че след като мине време от операцията много момичета вече не влизат във форума.Което е голяма грешка.Всяка от нас е имала нужда от напътствия и по-късно може да помагаме,както са помогнали на нас.Така,че моята молба е да не бягаме от форума щом вече лично нямаме нужда от съвети.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 25th February 2013, 12:57
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Hera, права си! Такива като мен на които им предстои операция имат нужда от съвети в момента! Имам 10000 въпроси и притеснения !
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th February 2013, 13:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Много от тях си отидоха поради други причини, които не искам да коментирам тук. За щастие имам връзки в други сайтове с някои от тях и за това знам.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 25th February 2013, 20:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ааааа, някои от нас продължават да кибичат тук! От любов към гърдите, не от друго!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 26th February 2013, 09:18
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Не знам за вас,но аз всяка сутрин отварям форума и така вече 5 години
Отговори с цитат
  #77  
Стар 26th February 2013, 10:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелката страшна муцунка вади.. Кой ти е фотографът, Нелка? И предния аватар беше много професионален. Ще се наредим на опашка за този младеж май...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th February 2013, 13:15
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Оставете фотографа! Нелката кърти! Пу-пу!!!

Как ме възприемат околните? Както и преди операцията. Говоря за кръга от приятели и познати около мен. Повечето също имат "тунинг", а някои даже още не подозират, че имам силикон и ги хващам понякога да коментират "тъпите силиконки" Изобщо не си го слагам на сърце да си призная. Такива коментари по-скоро ме развеселяват, отколкото да ме обиждат. По-смешни са ми запуснати жени, дето се тупат в гърдите, че са естествени, отколкото тези изкуствените, като мен.
С мъж ми водихме дългогодишна война за този силикон, която в крайна сметка аз спечелих. Но не го е правил от ревност, а от страх да не ми се случи нещо. Той е джентълмен и мъж, който си тежи на мястото, а не комплексар, който се плаши, че може да загуби жената до себе си заради новите цици.
Преди да се оперирам съм завиждала на силиконките, признавам си. Но за благородна завист говорим. Просто много го исках и аз, не от някаква злоба дето да ме яде.
В интерес на истината и преди операцията не съм страдала от липса на внимание, от страна на силния пол та не е голяма разликата. Е, сега е една идея по-силно, но всеки нормален мъж изпада в пространствена дезориентация при вида на хубави сиси.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th February 2013, 13:25
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Хубавото си е хубаво,който и да го снима
Отговори с цитат
  #80  
Стар 26th February 2013, 13:33
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Нелка e хубава ,но правя асоциация с ледена кралица.Извинявай Нелка,дъщеря ми също е руса.Аз съм влюбена в Шоки.И ако е възможно искам да се видим.Дано нейния мялък град е близо до моя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.