IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th February 2013, 13:51
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

У ШокЕто има един момичешки чар такъв. Много я харесвам и аз! Различни са с Нелката, но красиви и двете. Как да не им завиди човек, а?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th February 2013, 13:58
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

На моите години завиждам на всички млади момичета без злоба разбира се.Без коментар за възраст
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th February 2013, 14:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Кой ти е фотографът, Нелка? И предния аватар беше много професионален. Ще се наредим на опашка за този младеж май...
Благодаря, но хвалбите наистина трябва да са за човека зад камерата. А той е Васил Стефанов - един от най-добрите режисьори на музикални клипове у нас. Скоро вадя сингъл и това е кадър от клипа.

Хера, за ледената кралица съм съгласна на 100%! Точно днес си мислих за това как всички мъже, които аз съм харесвала, предпочитат брюнетки. И в очите са ми го казвали, че едва ли не са правили някакво изключение в мое лице, и тъпо ми е ставало. Защото аз съм си блондонка - косата ми е светла, очите също, кожата тоже и тъмна коса ми стои много неестествено. Опитвала съм се да се потъмнявам, и не мога да се гледам. Просто не ми отива! А най ме боли, че свестен мъж няма да си намеря, защото като че ли блондинките ги харесват само някакви първисигнални нерези. Свестните мъже предпочитат брюнетки..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th February 2013, 14:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не е вярно това за ледената кралица! Всеки има свой вкус, разбира се, за всеки красотата е различна. Но в светлите очи има магнетизъм. Светлата руса коса е толкова гладка като коприна...Нелка, взех тЪ!
И да се похвалиш със сингъла после! Какъв стил пееш?
А за свестните мъже не е вярно твърдението! Сигурна съм, че Нелс ще открие съвсем скоро правилния мъж!

P.S. Мерилин Монро..Кой не я харесва? Вечна класика си е..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 26th February 2013, 14:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Оооо Хера, поласкана съм. Моя град е в Софийска област и съм близо до столицата - Трън. Ще се радвам да се видя с много от вас по принцип. Ето ми го и фейсбука, който ме няма за приятел, ако иска да ме покани - https://www.facebook.com/cecka.markova. Иначе, относно години, ми незнам малко ли са ми, много ли са ми, на 35 години съм.
Нелка, относно блондинките и брюнетките и мъжете. Ти правилно ми написа преди време за красивите жени. Във фейсбука си го запазих като любима мисъл. Мъжете харесвали това или онова- абе не е точно тъй. В крайна сметка всичко е химия. Аз и като бях без цици не ми липсваха обожатели, въпреки че мъжете харесват големи цици, а плоски изобще. Тези цици си ги направих за мен, защото страшно ме бяха комплексирали и сега наистина се чувствам страхотно със силиконките. Доста по-уверена съм. Не мисли за това, любовта идва наистина, когато най-малко я очакваш.Още си толкова млада, а и ти престои лично развитие и мъж точно в момента, може би , би те разсейвал. Ще намериш идеалния за теб мъж, сигурна съм. Аз съм на толкова години и все още го търся, при мен е по-трудно де-разведена с дете не е лека присъда. Но съм сигурна че ще огрее слънце и на моята улица.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th February 2013, 15:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Не е вярно това за ледената кралица! Всеки има свой вкус, разбира се, за всеки красотата е различна. Но в светлите очи има магнетизъм. Светлата руса коса е толкова гладка като коприна...Нелка, взех тЪ!
И да се похвалиш със сингъла после! Какъв стил пееш?
А за свестните мъже не е вярно твърдението! Сигурна съм, че Нелс ще открие съвсем скоро правилния мъж!

P.S. Мерилин Монро..Кой не я харесва? Вечна класика си е..
Лъкииии! Само ти би ме разбрала! Другата "Ледена Кралица"!
Мерилин е останала вечна класика! Памела също! Мадона! Барби! Символа за сексапил, фатализъм и провокация е блондинката!
Обаче не е символа за семейно щастие.
Жадувани, боготворяни, но не и обичани; не и разбрани.


Дано го намеря тоя мъж, дето ще ме вземе ВЪПРЕКИ русата ми коса! Важното е да се научим да се обичаме каквито сме и да не вървим срещу природата си. И със сигурност ще се намери и някой друг, който да ни хареса. Поне така аз се успокоявам..

Песента е денс/поп и е продуцирана от Дийп Зоун! Вярвам, че много ще се хареса! Скоро ще се похваля! ))
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th February 2013, 15:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Мъжете харесвали това или онова- абе не е точно тъй. В крайна сметка всичко е химия. Аз и като бях без цици не ми липсваха обожатели, въпреки че мъжете харесват големи цици, а плоски изобще.
Да! И пак заставам зад думите си! Но честно ви казвам, около мен няма пукнат мъж, който да предпочита блондинки! Не знам от къде идва това клише, че мъжете предпочитали блондинки - пълна лъжа е
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th February 2013, 15:11
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ма как да няма пукнат мъж?! Аз ли живея в друг свят??..
Русото се харчи като топъл хляб. И българите, понеже са тъмни и мургави в мнозинството си, умират за нещо светло. Така е и при италианци, испанци..Но съм сигурна, че и норвежец ще те хареса!
Нелка, незнам в какви среди си, но нещо не е у ред, за да имаш тези оплаквания с мъжете...С нетърпение чакам сингъла! По коя телевизия да следим?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th February 2013, 15:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ма как да няма пукнат мъж?! Аз ли живея в друг свят??..
Русото се харчи като топъл хляб.
Хахаахах
Така, като ги поставяш нещата, може и да не е в косата ми проблема!
Търся си аз оправдания що не мога си намеря свестен мъж!

Надявам се по всички музикални да се завърти (Без поп-фолкаджийските де). Ще го постна и тук, да не вземе да го изпъснете!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th February 2013, 15:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Прекалено красивите жени с магнетични очи стряскат мъжете..И те се чувстват несигурни до тях. По-добре им е с някоя по-посредствен типаж...Само така мога да си го обясня за теб.

Успех за сингъла! И да изпревариш румънката Antonia!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.