IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd June 2013, 21:59
Shtiliqnov Shtiliqnov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 1
По подразбиране Ако може съвети за сваляне на мазнини.

Здравейте,
Положените при мен е следното:
Значи от около 4 години работя на компютър и водех доста заседнал живот и качих доста килограми,но сега от около 1 година играя футбол всяка седмица,а в момента 2 пъти в седмицата.
3 месеца и половина вече се опитвам да оправя нещата и съм наясно,че това няма как да стане за толкова време ,а ще ми е необходима сигурно около година. Искам да се посъветвам с вас и да ми кажете дали това което правя в момента е правилно,защото сега в топлите дни се свалят най-много килограми и мазнини,а не искам да пропусна тази възможност сега. Най-проблемната зона си е корема който го прибрах,но от към мазнини нямам голяма загуба там за момента което не ми харесва .
Това е моята програма:
Тренировки:
Понеделник - почивка
Вторник - футбол
Сряда - фитнес + коремни(2 упражнения по 3 серии между 20-25 повторения) + кардио(35-50 минути на пътеката )
Четвъртък - футбол
Петък - почивка
Събота -фитнес + коремни(2 упражнения по 3 серии между 20-25 повторения) + кардио(35-50 минути на пътеката )
Неделя - фитнес + коремни(2 упражнения по 3 серии между 20-25 повторения) + кардио(35-50 минути на пътеката )
Хранене:
От понеделник до петък :
сега от началото на този месец всяка сутрин след като стана пия първо протеинов шейк около 8:30 след това около 10 закусвам с зърнена закуска или ако имам време да си направя 4 яйца ( 4 белтъка и един жълтък).Обяда не мога да го контролирам,защото имаме кетъринг във фирмата и е безплатен и ям каквото ни донесат около 1 часа. Когато имам възможност следобед около 16-17 часа ям някаква салатка + риба понякога(сьомга или риба тон) вечерята е задължителна салата(краставици,репички,. ...). В дните когато тренирам понякога нямам много време и пропускам вечерята и пия протеинов шейк преди тренировка и след тренировка отново.
Събота и неделя.
Отново започвам с протеинов шейк и 1-2 часа след това 4 може и 5 яйца като в тях оставям само 1 жълтък. На обяд гледам ако може някоя пържола пилешка бяло месо или някоя риба после процедурата е същата като през седмицата.
Така не съм някакъв максималист и се случва някой ден да направя някой изключения както стана днес например за закуска си направих палачинки със сладко и мед .
Но гледам 2 основни неща да спазвам да пия колкото се може повече вода и 2 часа преди лягане да не ям.
Когато почнах тази програма ако може да го нарека така бях 89 кг. а сега съм 78 кг. и съм висок 177 това е за около 3 месеца и половина като от началото на този месец вземам протеин с идеята да захранвам мускулите по-добре с протеини.
Моля за съвети относно това което правя да ми кажете до колко е правилно и ако трябва нещо да променя да го направя или да продължавам в същия дух,защото според мен сега в топлото най-лесно би трябвало да изгоря мазнините . А в момента не искам да губя още много килограми максимум 3-4. кг не повече,но да изгоря повече мазнини.
Благодаря предварително.

Последно редактирано от Shtiliqnov : 22nd June 2013 на 22:12
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th August 2015, 15:19
Аватара на radka66
radka66 radka66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 87
По подразбиране

Според мен ако продължаваш с този режим, ще постигнеш целта си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2016, 12:25
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Някой може ли да даде малко информация относно драмата "за" и "против" ефедрина?
Много хора говорят, че действа ефективно и безпроблемно, ако си е в указани дози и с някакви тренировки. Знам, че не се продава като отделен продукт, но нали го има все пак като съставка във фетбърнъри. Тези, които ги съдържат ли ще са най-ефективните за сваляне на мазнини?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th April 2016, 13:47
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ефедрина само под лекарски контрол. Ако се предозира и не е по схема стават бели с инфаркти.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2016, 08:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Ефедрина само под лекарски контрол. Ако се предозира и не е по схема стават бели с инфаркти.
Абсолютно!
Внимавайте с добавките, хора!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th July 2016, 16:55
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

С този режим със сигурност ще успееш. Просто бъди постоянен Колкото до ефедрина - не и без лекарско предписание. Не си играйте със здравето си хора, ще дойде време да го търсите!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акоможесъветизасваляненамазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.