IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th June 2013, 13:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Аз си сложих 2 кубика . Първо 1 кубик и след една седмица още 1 и така 15 дни след второто поставяне на филъра не ми остана нищо в устните , а в същото време със 1200 лева съм си назад ... Вярно е , че ходя на солариум и по басейни но не виждам за какво ми е този филър като ще ми създава неудобство , като това да си пазя лицето и така натаъка . Явно си е до организъм , не знам ...
1200 лв,лелелеелелееле.НА ТОВА МУ СЕ КАЗВА ОГРОМНА ПРЕЦАКВАЦИЯ....ужас.
Съгласна съм,че щом създава неудобството да се пазиш като попарена не си заслужава.
За тези пари можеше да направиш липофилинг и пак щяха да си с една идея по-плътни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th June 2013, 13:27
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ами ти на много късо време си го повторила. Да наистина различните организми по различен начин резорбират, но все пак винаги има натрупване. Аз правих това мин. година даже искам тотално всичко да изчезне че да повторя. Е вече година пак има остатъчен матерял. Ти може би гледаш първоначално като ефект. Не казваш и къде точно се работи? тоест единия е на уплътняване на устните /той се прави във основата на самата устна/ Другия е контура /там се работи основно по контура/ На мен лично ефекта от работа по контура не ми харесва поради прекалената видимост след това и в повечето случай ефекта на патешка, рибешка и там подобните нарицателни като визия. Аз правих леко уплътняване което просто възвръща естествените форми на устата която с годините се свева - изтънява. Не съм търсила ефект на видима визуална намеса. Ами да топлото оказва влияние върху хиалурона. Бил той естествен или допълнително прибавен. Липофилинга е много добра алтернатива, но и той е временен Единствено инплант прави нещата постоянни и все пак с времето и годините когато гравитацията започне очевидно да си личи нещата за поддръжка и разни интервенции се увеличавт като брой и допълнителност. Просто биология и стареене. Ако сложиш инплант, той ще държи исканата форма, но с времето - годините ще има свличания на контура на лицето в отделни сектори, които ще нуждаят от попълване и повдигане, което пак отива в началото. Ако след измстването на разни сектори не се положат грижи, устния имплант ще се подчертае и ще стои неестествено на фона на цялата визия на лицето. Така че зависи от грижата /навременна - това е най-важното/ За цялостната визия която е добре да е естествена и да не ангажира видимо вниманието на околните като драстично изменение, защото...според мен тогава се губи идентичността и чара ......
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th June 2013, 13:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Липофилингът не е временен,а за цял живот Вкараните клетки,които се закачат остават завинаги.При мен даже има увеличаване,защото съм качила кила.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th June 2013, 13:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Вече!? Бравос на новите технологии! Аз понеже друго съм чела и явно не съм си обновила инфото!
Собствената мастна тъкан се ползва като филър но и с течени на времето/може и по-бавно или доста бавно пак се резорбира и за това се води пак като алтернатива на импланта. Но не го замества. Докато ХК е доста по бърза като резорбация поради различните факторни предпоставки. Едното е извлечено от мастните клетки, а другото е на база Вода която все пак имаме като съставка в организма. И да водата доста по-бързо резорбира /изпарява от мастите/ Спор няма! Ето как човек научава нови неща! Радвам се че го има този форум вече толкова години!

P.S. А при не качествено поставяне с липофил. кво правим после с гадния и еле не да си Боже крив ефект? Ще чакаме цифра време да се резорбира и да си ходим криви? Има едно предимство на ХК че при инжектирането и последствие на няколко дни сле това може нещата чрез масаж да се леко доуформат, докато при липофилинга това не се случва, поради разликата в матеряла....може и да греша де, но дзоколкото съм запозната нещата стоят така......
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 27th June 2013 на 13:43
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th June 2013, 13:40
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Първият път ми направиха контур и уплътняване , а втория път само уплътняване , в началото се харесвах много но после .... както и Нелка предположи ...
Добре де , аз си мислех , че липофилинга е за постоянно или пак нещо не съм разбрала правилно ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th June 2013, 13:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ИЛьо каза и дава гаранция за цял живот,но съвсем лека и невидима за другите разлика би се проявила,ако се свалят и качват килца.Но най-доброто е да са обогатени със стволови клетки,тогава не се налага да се правят толкова процедури.Аз цели 4 правих,пффф
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th June 2013, 13:45
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ами може и аз да имам старо инфо....добре ще е да се по ровим за повече инфо че да се знаекво да се прави!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th June 2013, 13:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
ИЛьо каза и дава гаранция за цял живот,но съвсем лека и невидима за другите разлика би се проявила,ако се свалят и качват килца.Но най-доброто е да са обогатени със стволови клетки,тогава не се налага да се правят толкова процедури.Аз цели 4 правих,пффф
Стволови клетки! Хм мдам...с тях да, но идва бая бая скъпо ...по скъпо от имплант. Е в крайна сметка всеки си прави сметка и преценява за какво и как си дава парите.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th June 2013, 13:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Стволови клетки! Хм мдам...с тях да, но идва бая бая скъпо ...по скъпо от имплант. Е в крайна сметка всеки си прави сметка и преценява за какво и как си дава парите.
Не,защото един липофилинг струва към 600/650 евро,а стволовите клетки са с 340 евро повече.Според мен излиза по-изгодно.Аз само за устните съм дала над 2000 евро с тоя скапан липофилинг...Така ме е яд,ъъ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th June 2013, 13:57
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Не,защото един липофилинг струва към 600/650 евро,а стволовите клетки са с 340 евро повече.Според мен излиза по-изгодно.Аз само за устните съм дала над 2000 евро с тоя скапан липофилинг...Така ме е яд,ъъ
От няколко дни и аз мисля за стволовите клетки , много се запалих обаче не виждам в сайта на Стоянов обявена цена и информация , нали уж имаше интервю , че го прави...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:45.