IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 4th February 2011, 22:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Така е. Хамдулите се връщат към основните морални принципни, на които трябва да стоят човешките крака, дорде човекът е жив. За това те ще претопят изчезващата в лигавня и слободия бяла раса, която има арагонтността да се самоопредели като напреднала и цивилизована...
Еххх, само да не бяха така фанатизирани ...
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th February 2011, 22:17
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Аз най редовно влизам да пия кафе в кафене 100% Хамдула, държат се любезно и коректно. С една стотинка не са ме прекарали.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #123  
Стар 4th February 2011, 22:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Всяка сряда закусвам в Хамдула кафе Случвало ми се е да си забравя портомонето или да нямам в кеш и винаги са ме оставяли да си платя на следващата седмица Абе те са търговци и не ги интересува какъв си стига да си оставиш парите при тях .
Отговори с цитат
  #124  
Стар 4th February 2011, 22:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ейй, Иванчовци и тем подобни!
Човекът е разумно същество и това го отличава от животните! За разлика от животните, в него присъства Светият Дух.
Не ми говорете за полигамност!
Ако има такова нещо, то е неестествено, влияние и сила на демони...
Не ми се говори за тоа. Всеки сам да кове съдбата си...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 5th February 2011, 00:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Абе, Лъки..... не знам как да ти го кажа, ама не размятай наляво и надясно твоите възгледи като задължителни. Прощавай, но ми звучиш като да говориш наизуст. И в много християни може да не присъства Светия Дух, то не е автоматично... Християнка съм и именно за това ме подразни мнението ти.

Хората имат различни пътища и ако е за контраста в някои бракове може да се греши повече отколкото в безбрачие.

Не бих взела отношение по тази тема, тъй като е много относително кое е по-добре за различните хора в различните моменти от живота им. Но не се стърпях да налагаш мнение, на хора, които може би изобщо не са християни или пък имат някакви други разбирания. Т.е., имат си собствени правила - нека си живеят живота както го разбират.

Ти може би много ревнуваш мъжа си (разбра се и от снимки в нета, твоя работа си е) и за това така реагира на изказването за полигамноста. Аз не я приемам, но това не значи, че за други хора не е приемлива. Не лепи етикети, моля те, недей прави сериозните неща да изглеждат смешни...
Отговори с цитат
  #126  
Стар 5th February 2011, 00:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мария, не приемай толкова буквално нещата! Уважавам твоята интелигентност! И най-вече че ми помогна за онова лекарство.
Наистина, този форум не е подходящ за религиозна пропаганда, но понякога не мога да се сдържа
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 5th February 2011, 01:06
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ок. И аз понякога не мога.
пА за интелигентността и най-умния си е малко просТ, това е доказано от практиката.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 5th February 2011, 05:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Хммм,Дезиро хич не си ми ясен,защото не си ми важен.Ще правя когато и с който си поискам каквото поискам.Ще мисля и действам както аз си зная,-ТВА НЕ Е ТВОЯ РАБОТА,ЯСНА ЛИ СЪМ?
Лъки,айде няма нужда да ми пожелаваш неща,които са ми меко казано противни за момента.Надявам се живота ми да не се развие в такава насока,която ми пожела.Това ме досеща за един ужасен филм с Дениро-Стоун.Ако някой го е гледал ще разбере за какво го вметнах.
Не ми е нужно да съм омъжена,за да обичам или бъда обичана!А за деца изобщо не се замислям и това пак си е моя работа!Животът си е мой и ще го живея както си искам,защото си е само МОЙ.Не живея за хората,а за СЕБЕ СИ.
Относно религията-против съм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 5th February 2011, 05:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Относно моногамията-против съм!
Колкото и човечеството да се мъчи всячески да си промива мозъка с тия глупости за разума и да се вкарва в някакви рамки,гърчейки се в неизпълени копнежи и желания в името на един псевдо морал,изкован от едно болно общество...айде стига.Животът е даден веднъж и мисля да го изживея подобаващо по мой си начин
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #130  
Стар 27th July 2011, 17:30
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Аз съм ЗА (най-вече) любовта и разбирателството между двамата партньори.
Според моята ценностна система, ако има дете/деца е редно да се сключи брак, с уточнението, че за мен лично той не дава нито по-голяма сигурност за вярност, любов или вечен съвместен живот.
Но, все-пак като ритуал го ценя и не съм си мечтал като дете да съм най-красивият младоженец, но бих искал да жената до мен да е най-красивата булка.
И тя ще бъде поне за мен, като се изправя с нея пред олтара, ако ми е писано да го изживея.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквомислитезабрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.