IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 26th October 2008, 23:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
случаите са мног различни,и аз съм разведен ,но подържаме идеални отношения и дъщеря ни се радва ежедневно и на двама ни,за което съм наистина щастлив ,иначе всеки си има негович живот
И аз съм на същото дередже и не смятам че детето ми страда ,напротив даже прекрасно се чувства и не е лишено от нищо
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th October 2008, 23:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Еми да Нали казвам, че ако са се разделили преди детето да им гледа киселите физиономии, за него ще е по-добре така.

А ти не ми окачествявай писанията като глупости, щом не можеш да вникнеш в същността, не ме чети дори, гледай си животеца.
много добре ти вникнах в същността, ама ти отиде на лична основа, колко щастливо дете съм била. и аре не ми казвай кво да чета, ясно?
трите ти вероятни истории са глупости, и ще ти кажа защо. ако детето е малко, то въобще не разбира нищо от самия развод като съдебен процес, щото делата са докато е на ясла/градина/училище, и никой не го вика в съда. тъй че мама и тате дали имат подпис или живеят на семейни начала, раздялата ще е еднакво тежка. ако пък е голямо, могат да му се обяснят нещата, и да разбере, че всъщност така е по-добре, вместо да става свидетел на скандалите, които и без това са му дотегнали. в случая пак не го касае има ли подпис или не.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th October 2008, 23:10
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

дано това споходи всички ,наистина е чудесно да се запази добрия тон и да има разбирателство ,така и децата приемат едно добро възпитание и се учат на уважение,а кое е по хубаво от това детето ти да те чувства освен като родител и като приятел
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26th October 2008, 23:15
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

И тук веднага изниква въпросът кога човек трябва да прави деца. Защото според мен пък детето си се нуждае и от двамата си родители. Не само, за да е обградено от внимание и грижи, а и за да му се създаде ценностна система, за да се изгради като стабилен и уравновесен характер. И не мога да разбера онези семейства, в които майката забранява нещо, а бащата го позволява примерно, тоест всеки си тегли спрямо някакви си собствени преценки. Еми различните погледи върху света и т.н. не е ли по-добре да се изясняват на някакъв по-ранен етап?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26th October 2008, 23:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Според мен е вече отдавна отживелица. кой ли се жени/омъжва на днешно време
Не го отхвърлям, но наистина на кому е нужно точно да има брак на хартийка......същото се получава и без тия излишни "подписи"....освен може когато се късае за брак с предбрачен договор и нещата са....обвързани финансово.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th October 2008, 23:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
дано това споходи всички ,наистина е чудесно да се запази добрия тон и да има разбирателство ,така и децата приемат едно добро възпитание и се учат на уважение,а кое е по хубаво от това детето ти да те чувства освен като родител и като приятел
лошото е, че повечето двойки все едно са на война, дори си отмъщават чрез детето, майката не го дава на бащата да го види, той пък му говори против нея...жалка история ако е по-голямо пък често само заема страна

обаче как съм се смяла, на едно дело дъщерята /вече пълнолетна/ дойде да свидетелства срещу бащата, как водел любовниците си на вилата. след нея свидетел, също доведен от майката беше първата любовница на бащата /очевидно вече зарязана /, говореше с яд срещу него и следващата любовница, леле няма такъв цирк а бащата полицай, човек с положение, седи и се черви
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th October 2008, 07:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Еми да Нали казвам, че ако са се разделили преди детето да им гледа киселите физиономии, за него ще е по-добре така.

А ти не ми окачествявай писанията като глупости, щом не можеш да вникнеш в същността, не ме чети дори, гледай си животеца.
много добре ти вникнах в същността, ама ти отиде на лична основа, колко щастливо дете съм била. и аре не ми казвай кво да чета, ясно?
трите ти вероятни истории са глупости, и ще ти кажа защо. ако детето е малко, то въобще не разбира нищо от самия развод като съдебен процес, щото делата са докато е на ясла/градина/училище, и никой не го вика в съда. тъй че мама и тате дали имат подпис или живеят на семейни начала, раздялата ще е еднакво тежка. ако пък е голямо, могат да му се обяснят нещата, и да разбере, че всъщност така е по-добре, вместо да става свидетел на скандалите, които и без това са му дотегнали. в случая пак не го касае има ли подпис или не.

Ето тва вече са пълни глупости. Детето щяло да разбере Я се осъзнай бе, ела и обясни на 10-15 годишно дете, че родителите му се развеждат и че няма да има семейство. И не, не е ясно, не ме дразни с тъпите си изказвания.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th October 2008, 08:27
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Дори да живееш с гаджето преди брака ,няма да го опознаеш изцяло ако е по сложна и прикрита личност. След като се появят децата обаче става по сложно положението. Ако се намесят и свекърви вече става филм на ужасите.
След брака в много случаи се започва ограничението с думи от сорта-Как ще се съгласяваш да работиш без да си ме питала,ТИ СИ МОЯ ЖЕНА,аааа къде се намираш... Същото се отнася и за излизането на по кафе с приятелка примерно
Нито съм за нито против,много си е относително това. Всеки брак си е различен,най добре ако двамата се приспособят и нагодят един към друг и не го приемат само като даденост и кой кого ще надхитри и подчини!
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th October 2008, 09:01
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да съм казала, че като разбере ще се съгласи и всичко е наред, или пък ще приеме по-лесно раздялата? ама айде пробвай да обясниш на 3-годишно къде е татко му, щото думите брак, развод и т.н. не са му в речника. докато с по-големите е малко по-лесно. но при всички случаи поне в началото детето ще страда. поне съгласи ли се, че подписа няма значение? или просто се чудиш за кво да се заяждаш?

не знам що си решил, че всичко ти е ясно ама нищо, той живота такива като тебе най-много ги е*е
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th October 2008, 09:02
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

тези неща със свекървата и забраните за срещи с приятелки може да ги има без да си се подписал....въпроса е - когато подпишеш и пред държавата си обвързан, какво получаваш срещу това. и ако няма подпис , а само съжителство - какво губиш. нещата наиситна са индивидуални за всяка двойка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквомислитезабрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.