IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th May 2017, 19:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз не съм уточнил, че говорих за ширината на върха. Ако имаше снимка в чист анфас от преди щеше да е добре. Мен не ме притеснява да казвам това което виждам, дори и да не е положително. Но аз не споделям по горните мнение за твоя нос, аз виждам, че формата не е зле в анфас. Този нос все още има отоци и ще спада и ако няма някоя изненада отдолу ще бъде добре. На мен и сега ми харесваш, хубава си дори и с този нос !

Снимките нещо не ги качваш както трябва, защото излизат обърнати и трябва да ги свалям и да ги завъртам ! Аз дори виждам разлика от предните снимки, ако не ме заблуждават снимките, но тук виждам по спаднал и тесен връх.

http://prikachi.com/images/206/9113206p.jpg

Разбира се светлината и качеството на снимката са много определящи фактори, но така като гледам двете снимки виждам разлика !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th May 2017, 15:16
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Вече се отчайвам , вижда ми се широк и това е на 11 съм на контролен преглед ,вече нямам желание за нищо
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th May 2017, 15:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Да не би да се повлия и от някои коментари, май го има и това нали ?

Наистина ли нямаш снимка от преди в чист анфас ?

Няма логика носа ти да стане по широк от преди, най-честите лоши резултати са обратно на това, да е отнето повече от колкото трябва. Моето обяснение е, че там където ти се струва широко, не е пипано и след отока е нормално да стане по широк и в най-лошият случай носа ти ще е широк колкото преди, след спадане на отока.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th May 2017, 11:49
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравей, Катрин, не пиша често във форума, но някои абсурдни коментари по твоя случай ме провокираха. Оперирана съм в Турция септември 2016г. и познавам няколко момичета, които са също с ринопластика. Твърдението, че виждаш окончателен резултат на 14 ден след операцията е меко казано абсурдно. Окончателен резултат се вижда след поне 6 месеца до 1 година след операцията. През цялото това време носа спада постепенно като най-накрая спада връхчето. Ще отбележа, че моята ринопластика беше отворена, не мога да коментирам за затворената. Има страшно много информация на английски и много американски форуми, в които можеш да зададеш въпроси и получаваш отговори директно от пластични хирурзи. От всичко, което съм изчела и от себе си и моите приятелки с операции на носа, категорично съм убедена, че е невъзможно да имаш окончателен резултат на 14 ден! Така че, мило момиче, моля те, не се притеснявай. На снимките личи, че носът ти е страшно подут. Ще спадне след време и тогава ще имаш ясен поглед на нещата.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th May 2017, 16:06
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyMG Виж мнението
Здравей, Катрин, не пиша често във форума, но някои абсурдни коментари по твоя случай ме провокираха. Оперирана съм в Турция септември 2016г. и познавам няколко момичета, които са също с ринопластика. Твърдението, че виждаш окончателен резултат на 14 ден след операцията е меко казано абсурдно. Окончателен резултат се вижда след поне 6 месеца до 1 година след операцията. През цялото това време носа спада постепенно като най-накрая спада връхчето. Ще отбележа, че моята ринопластика беше отворена, не мога да коментирам за затворената. Има страшно много информация на английски и много американски форуми, в които можеш да зададеш въпроси и получаваш отговори директно от пластични хирурзи. От всичко, което съм изчела и от себе си и моите приятелки с операции на носа, категорично съм убедена, че е невъзможно да имаш окончателен резултат на 14 ден! Така че, мило момиче, моля те, не се притеснявай. На снимките личи, че носът ти е страшно подут. Ще спадне след време и тогава ще имаш ясен поглед на нещата.
Благодаря за подкрепата,много е трудно да чакаш ,подут подут,но си седи на едно равнище вече ще стане месец и не виждам начин Коста да се стесни и събере сама за върха знам ,че още е подут.Утре съм на консултация и ще задам всичките си въпроси,после ще ви пиша.Стискайте палци
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th May 2017, 18:03
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей, Катрин! Аз съм на същото мнение като JennyMG. Оперирана съм в Турция миналата година .Първият път когато се видях без лепенката изпаднах в шок и въобще не се харесах. Независимо че бях с ледена маска след операцията, имах дълго време синини,бях подута и с доста широк нос. Вече мина повече от половин година и резултата е невероятен. За мен всичко е индивидуално и се надявам след време и ти да си удоволетворена от резултата като мен
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th May 2017, 18:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А колко лесно щеше да е ако имаше снимка от операционната маса, веднага след края на операцията, още преди носа да се надуе. Такива снимки правят доста хирурзи и от тях виждаш какво да очакваш след като спаднат отоците.

Трябва да разбереш какво точно са ти правили на носа, странно как са протекли консултациите, не ми харесат доктори които не говорят, не отделят времето което трябва. Ако един хирург претупва консултациите, не разяснява подробно нещата, то е много вероятно и работата му да е такава претупана.

За отоците аз съм го казал, колко време може да е нужно за пълното им изчезване, а върха винаги най-бавно спада. Естествено ако носа е бил с голяма гърбица, да е премахнато много, то е ясно, че тогава ще се види разликата още със сваляне на лонгетата.

Освен това за отоците има значение и метода на опериране, затворен, отворен, с ултразвук или без или по-методите на Авшар, при които травмирането е доста по-малко и с това и отоците.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th May 2017, 02:28
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Irrenn благодаря за отговора. Съжалявам, че така се е случило с теб.. доста ме разубеди дали да се оперирам при него..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th September 2017, 12:40
konversio konversio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей Катрин. Интересува ме как върви възстановяването при теб, спаднаха ли ти оттоците и доволна ли си вече от резултата ? Пробвах да ти пиша на лично, но не можах.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Широкносследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.