IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th April 2007, 10:25
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

нещо не разбрах..кремът на Vichy реуглира изпотяването занапред или само докато го ползваш..съвсем се оплетох,а проблема ми е голям вече не знам какво да ползвам..потя се като малко прасенце..няма миризма но..по 1 педя морки петна по дрехите..и гледам как всички си носят цветните блузки..ужасно е!моля помогнете ми!!!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th April 2007, 10:38
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

моля ви пишете ми!и искам да попитам също дали сте чули че може да се изпотяваш на нервна почва..?лекарства ли да си взема,OdorEx ли..не знам вече умолявам ви ако някой знае нещо да ми пише
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th April 2007, 12:22
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

simona, аз съм го чувала това за потенето на нервна почва, но не знам да има точно лекарства за това. именно поради тази причина всички сме се насочили към одорекс. сега дали действа и за какъв период действа на всеки човек е съвсем индивидуално. ти пробва ли на теб как ти действа одорекса?ако не си - пробвай. на мен лично нищо не ми помага. и си избирам дрехите според проблема. тъй като съм голям перфекжионист и не мога да си позволя петна по дрехите се избирам такива материи на които не си личи, когато си изпотиш, също се съобразявам с цветовете,... и така.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th April 2007, 12:34
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Puppito не съм пробвала днес ще видя дали го има в аптеката..надявам се да ми помогне.. мерси
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st April 2007, 08:14
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Аз пак да кажа за Одорекс,бях казвала в предишните теми.В сайта е написано така,че като го прочетеш и веднага да си го купиш.Обаче тъй като работя в козметична фирма и знам как се пише едно за продукта,а всъщност има и друго,което клиентите не знаят(жалко,но факт) се свързах с Биотрейд и разпитах за Одорекс.Оказва се,че като го пръскате 3 поредни вечери,да отбележа на измити и не току що обезкосмени мишници,изпотяване може да се появи и на 4-тата вечер.Не е гаранция,че 2 седмици няма да се потите.Пръска се толкова,колкото е необходимо,за да може да се наслоят съставките му и да предотвратят изпотяване.Аз лично като започнах с него и не се потях по 5-6 дена..Постепенно периода се увеличи..Сега вече забравям кога съм се пръскала,но като усетя леко изпотяване и се пръскам еднократно.Да чукна на дърво,нямам странични реакции.Не се потя повече на други места по тялото и нямам сърбежи.Естествено при всеки е различно,но на мен ми действа положително.Дай боже все да е така.Успех на всички в борбата с потенето!
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st April 2007, 14:22
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Да чукна на дърво,нямам странични реакции.Не се потя повече на други места по тялото и нямам сърбежи.Естествено при всеки е различно,но на мен ми действа положително.Дай боже все да е така.Успех на всички в борбата с потенето!
Докато четях темата, точно за това се канех да питам - дали, след като спирате да се потите под мишниците, не почвате да се потите повече другаде. Ще съм благодарна, ако и останалите споделят как е при тях и не само за "Одорекс", ами и за останалите продукти - "Vichy" и т.н., защото се замислям дали да не ги пробвам и аз тези мазилца, но в момента няма как да си купя "Одорекс" - съмнява ме да се продава извън БГ.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st April 2007, 15:15
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Ами аз си взех ордорекс-а,но подмишниците ми така се "чръвнаха" сигурно съм алергична..не знам вече 3 дни го ползвам въпреки зачервяванията ..дано има ефект поне няколко дни натам..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st April 2007, 15:33
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да ви кажа и мен ме пари одорекса, затова се напръсквам обилно и после съвсем леко си го попивам с кърпа и спира да ме дразни.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st April 2007, 23:50
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Това зачервяване и щипене е от алкохола. Преди време се пръсках с парфюм или splash под мишниците и след известно време започна да ми дразни, да се зачеврвява и да щипе, по същия начин и с Одорекс ми става, въпреки че като започнах да го ползвам 1-2 седмици не ми алергира, но после... сега не мога да го издържам, много ми щипе.

Майка си беше купила едно кремче, започнах да го ползвам и май открих НЕЩОТО за мен, въпреки, че го гледах с подозрение и не мисля, че продуктите им са особено качествени, но това пък ми действа - суха кожа, без бели петна по дрехите и не ми дразни.

Става въпрос за "Active Fresh Non-Whitening Anti-perspirant Deodorant" na Avon крем в тубичка. Без алкохол е и дори и след епилация не дразни.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd April 2007, 10:12
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

ей да, и аз имах и все още имам такъв крем на avon, и наистина е мн мек и мн деликатен, но при мен не действа против изпотяване, напротив изпотявах се повече от него. само одорекс ми действа и не ми щипе...поне за сега
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изпотявамсе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.