IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th January 2014, 14:30
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Под подготовка да разбираме клизма ли ,какво?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th March 2014, 12:15
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Аз не правя, защото не го практикувам този вид секс
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th March 2014, 22:56
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria_Vass Виж мнението
Аз не правя, защото не го практикувам този вид секс
Марче, и да знаеш, че това изобщо не е геройство)))
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th April 2014, 11:13
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Когато става въпрос за анален секс има неща, които не трябва да пренебрегвате. Ето няколко основни правила, които трябва да спазвате, когато решите да го практикувате.

Никога не го правете по време на бременност
Сексолози, медици и специалисти в областта посочват заблудата при много двойки, че вагиналния секс може да навреди на плода по време на бременност. Това е причината да го заместят с анален. Аналният секс по време на бременност може да бъде изключително опасен поради риска от разпространение на бактерии от ануса към вагината.

Вагиналните инфекции по време на бременност могат да бъдат трудни и специфични за лечение. Освен това състоянието на жената няма да й даде възможност за удобна поза, което може да направи сексуалния акт неприятен.
Също така не бива да се пренебрегва факта, че много жени по време на бременност развиват хемороиди, а това ще направи проникването изключително болезнено.

Не го правете изненадващо
Един съвет: жените не се забавляват, когато техният партньор се “подхлъзне” по погрешка в неправилната дупка. Няма значение какво ще е оправданието. Тя ще усети разликата и няма да е много щастлива.
Единствения начин да правите анален секс с нея е когато е готова за това. Първо трябва да сте говорили и тя да е съгласна да го направи.

Продължение: 10 правила за анален секс, които не трябва да пренебрегвате
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd June 2014, 14:01
granorana granorana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 3
По подразбиране

За мен лично подготовката е едно от важните неща
_____________
метални врати, решетки
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd June 2014, 18:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

^^ Кажи поне продадели една врата или решетка на някой от форума, че то тва си е бая време рекламиране, все някой трябва да си е купил. Питането ми е сериозно щото и аз се чудя да си направя няколко профила, да си рекламирам бизнес тук.

Водопроводчик съм отпушвам тръби всякакви - отпред, отзад и всичко що има дупка. Хигиената е и дискретността е гарантирана, имам и колега с който отпушваме по няколко тръби на веднъж. За редовни клиентки имам и намаления
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th July 2014, 14:19
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Разбира се, че правим: както аз така и партньора ми.
Първо, ако знам че ще правим анален секс, то задължително преди това минавам през банята и си правя клизма. Така аз ще съм спокойна, че няма да има неприятни изненади, а партньора ми ще може спокойно да свърши неговата част от подготовката.
Второ, той, от своя страна, по време на любовната игра използва много бебешко ольо + свои пръсти за да подготви ануса. С вътеливи движения поетапно вкарва първо 1 пръст, след това два, а след това и три. През цялото това време ми повтаря да се отпускам и да дишам. Много е важно жената да е отусната и да диша с корема. Дълбокото дишане започва от поготвоката и продължава до самото проникване. Така ануса се отпуска и се разширява, а това гаратира безболезнено и много приятно проникване. Ако жената е напрегната и партньора не я е подготвил, то е много вероятно аналният секс да е ад за жената.
При правилна подготовка и психическа нагласа удоволствието е гарантирано
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th July 2014, 16:20
lady25 lady25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Samba Виж мнението
Разбира се, че правим: както аз така и партньора ми.
Първо, ако знам че ще правим анален секс, то задължително преди това минавам през банята и си правя клизма.
А ако не знаеш, в повечето случаи е спонтанно......?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th July 2014, 18:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Представям си една сцена и се питам какво усещане би изпитала една жена от такова нещо.
Да приемем, че за нея не е проблем да е с повече мъже и действието е следното - единият мъж я оправя анално, друг вагинално, трети мъж и стимулира клитора с ръка и други двама смучат нейните зърната и я галят с ръце по тялото ! Просто ми е интересно при такава стимулация какво ще е усещането за жената, дали това няма да е адското удоволствие ?

Обаче това също може да се направи и без други мъже или жени. Примерно мъжа я оправя анално, а жената се оправя вагинално с вибратор и с другата ръка си стимулира клитора, а мъжа я гали с ръце по тялото, гърдите и също и с устните и езика !
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th July 2014, 11:13
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Представям си една сцена и се питам какво усещане би изпитала една жена от такова нещо.
Да приемем, че за нея не е проблем да е с повече мъже и действието е следното - единият мъж я оправя анално, друг вагинално, трети мъж и стимулира клитора с ръка и други двама смучат нейните зърната и я галят с ръце по тялото ! Просто ми е интересно при такава стимулация какво ще е усещането за жената, дали това няма да е адското удоволствие ?
Мисля ,че ще припадне
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Правителиподготовказааналенсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.