IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Женски Фитнес


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 30th August 2009, 19:38
LoVeLy LoVeLy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 25
По подразбиране

Ами аз пак се върнах тук, но за щастие не заради нереална мускулна маса
Този път проблемът е, че вече няма никакъв видим ефект от кардиото Напоследък започнах да правя и интервално кардио (2мин. нормално каране , 2мин. спринт на кростренажор за 40 мин) и така през седмица-две сменям интервално с обикновено кардио.Но в последно време бедрата ми са "заковали" на едно положение и не намалят. Започвам да се обезсърчавам и колкото и да съм постоянна тази липса на ефект ми пречи много.. Сега се замислям и за л-карнитин, като се надявам поне той да помогне.
И сега конкретният въпрос: да продължавам ли с тези тренировки и да си "чакам" резултата или да премина на кратък режим с л-карнитин?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 2nd September 2009, 13:19
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

прави клякания...ходи на плуване (хващаш дъска с ръцете и плуваш само с крака.. :P )
Отговори с цитат
  #103  
Стар 16th September 2009, 19:16
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Аз нещо не мога да намеря решение на моя проблем Имам много големи мускули на краката и не мога да намаля обиколката им Получава се затворен кръг...тренирам аеробика и тичам а от както съм ограничила белтъка усещам пълна немощ в мускулите.На нисък прием на въглехидрати,белтъци и мазнини съм а бедрата не намаляват
Отговори с цитат
  #104  
Стар 8th February 2010, 17:09
Kiwi Kiwi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
Аз нещо не мога да намеря решение на моя проблем Имам много големи мускули на краката и не мога да намаля обиколката им Получава се затворен кръг...тренирам аеробика и тичам а от както съм ограничила белтъка усещам пълна немощ в мускулите.На нисък прием на въглехидрати,белтъци и мазнини съм а бедрата не намаляват
И аз като теб имам мускули на краката, който не разбрах как трябва да сваля и на какви храни да наблегна (изчетох повечето мнения и пак не разбрах). Каквито и упражнения да правех и колкото и да тичах бедрата ми си останаха все същите. Стегнати са си, но определено трябва да сваля от вътрешната страна. Явно проблема ми е в храната, затова питам какво да приемам? Надявам се някой да помогне както на теб, така и на мен :P
Отговори с цитат
  #105  
Стар 2nd July 2010, 18:49
qnnchetoo qnnchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте банда!
На 20 години съм,в момнета съм на диетата на Дюкан,така да се каже-отслабвам прогресивно(1кг на 7-10 дена) в горната част на тялото нямам кой знае какви проблеми,само трябва да си стегна корема.Нооооо,краката ми не намалят,преди да започна диетата,такова кардио му удрях,а накрая какво?-големи бедра!!! и сега когато започнах диетата,намалих малко обиколката,но иска много работа още.Какво точно да правя на фитнеса,по колко пъти и т.н,само да не качвам мускули-искам само да намаля обиколката и да ги стегна!! Винаги съм обичала спорта и 30мин тичане не ми пречат-само,че имам чувството,че с бягането и направих мускули,които нямат сваляне сега

П.С. Простете за дългия пост
Отговори с цитат
  #106  
Стар 2nd July 2010, 20:55
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Да ти кажа това с големите бедра си е ген. Но за да не трупаш мускули и особено за да не са обемни мускулите трябва да се правят разтягащи упражнения, а за поддържане - каланетика. От нея мускулите стават издължени и плоски. Аз се борих години наред с тоя проблем. Лошото е, че и аз по същия начин започнах с фитнес и бягане, но с времето установих, че това не ми помага особено. Избягвай упражненията с тежести, от тях се прави обем на мускула. Кардио упражненията не можеш да изключиш съвсем, но не се натоварвай много с тях и не прекалявай.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 2nd July 2010, 21:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Само за да не става объркване ; ) Разтягащите упражнения в никакъв случай не пречат на мускулите да бъдат обемни, те действат положително по всякакъв начин на даден мускул, т.е. помагат му и да расте повече (при положение, че има и упражнения с тежести) .
Това го пиша, за да не прочете някой, който цели обемни мускули и да спре да се разтяга
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #108  
Стар 2nd July 2010, 21:31
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

И последно.. какъв е начинът за намаляване, ако има такъв?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 3rd July 2010, 07:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами аз лично се отказах напълно от упражнения с тежести. Доста време се занимавах с тае-бо, с него се топят мазнините, едновременно с това много разтягане - от каланетика или йога има достатъчно упражнения. Разбира се и храненето трябва да е съобразено с целта, в противен случай вършим работата наполовина. Ако в случая се борим и с целулит, както беше в моя случай, освен антицелулитната диета /много фибри, вода, редовно хранене поне 4 пъти на ден и в определени часове/ добре действа и някакъв масаж на бедрата - ръчен или апаратен.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 21st July 2010, 13:24
Аватара на NATTI
NATTI NATTI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Ами аз лично се отказах напълно от упражнения с тежести. Доста време се занимавах с тае-бо, с него се топят мазнините, едновременно с това много разтягане - от каланетика или йога има достатъчно упражнения. Разбира се и храненето трябва да е съобразено с целта, в противен случай вършим работата наполовина. Ако в случая се борим и с целулит, както беше в моя случай, освен антицелулитната диета /много фибри, вода, редовно хранене поне 4 пъти на ден и в определени часове/ добре действа и някакъв масаж на бедрата - ръчен или апаратен.
Аз имам много голям проблем с целулита,не съм кльощава,но не мисля че имам проблеми с килата,а целулит си имам!Пробвах всякакви мазила и водни упражнения,но ефект никакъв!За това искам да те питам дали от тези твои упражнения е имало ефект?
__________________
http://img64.imageshack.us/img64/9759/21020440.png
Четец на електронни книги с тъчскрийн и Wi Fi
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.