IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 18th February 2011, 01:26
Casual Casual не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Направих си една процедура вече тук и има някакъв резултат, но лошото е, че косъмчетата опадат на райони, тоест появява се нещо като "плешиви петна" и съответно останалите трябва да ги поддържам къси, за да не си личи, а те колкото са груби, така боцкат още повече. Таа някой знае ли за някакъв козметичен продукт или какъвто и да е друг метод за омекотяване на косъма??? Защото нито мога да се бръсна всеки ден, нито искам да бода като таралеж. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 18th February 2011, 06:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За първи път чувам за омекотяване на косми
Първите няколко дни не трябва ги бръснеш,след трети дне можеш да се бръснеш вече.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 24th February 2011, 12:21
svetla79-sofia svetla79-sofia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Относно центровете на No+Vello те са в цяла европа и дума не може да става за лошо качество на апарата или риск - както е писано в началнтие коментари.

Ниската цена не знам защо трябва да притеснява някой след като това са процедури който се правят с един апарат който се закупува срещу дадена сума и след това въпрос на пазарна политика е за колко време и с колко процедури ще се избият парите. Аз мога да реша да инвестирам 50 000лв. във апарат и да пусна фотоепилация за 5 левче на зона и това не означава че процедурата няма да е качествена...

Аз живея до Плиска и още преди 1 година започнах да ходя на фотоепилация във NoVello Изток (намира се зад Интерпред) и е първото от тази верига. Всички зони който съм си правила крака, ръце, подмишници, интим и горна устна съм имала перфектни резултати, но със една процедура не става трябва да се ходи редовно в началото след това през определено време за да се поддържа добрия ефект.

Относно теста не виждам проблем да има тест и да се попълва анкета по добре да е ясно всичко всеки може да отдели 10 минути да поговори със козметичките и да се обсъди евентуални притеснения на клиента.

А това че спецялистите не са квалифицирани, спецялно в Изток всеки може да влезне и да погледне на стената в дясно са окачени грамотите на персонала, няма случайни хора там

Ето сайта където могат да се прочетат доста неща: http://www.fotoepilaciq-bg.com
Отговори с цитат
  #54  
Стар 24th February 2011, 15:11
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

туй фото мн ли боли на триъгълника? сравнено с кола маската примерно...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 24th February 2011, 18:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
туй фото мн ли боли на триъгълника? сравнено с кола маската примерно...
Искам да ти кажа,че кола маска не издържам.ревала съм от болки и с еотказах.А фотоепилацията е просто като бодване :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th March 2011, 23:19
Бетка Бетка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

marisabela , би ли споделила , колко време отнема цяло тяло фото епилация , че и аз съм се запътила към салона им в Младост , но все още не съм направила теста и нямам час.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11th March 2011, 00:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бетка
marisabela , би ли споделила , колко време отнема цяло тяло фото епилация , че и аз съм се запътила към салона им в Младост , но все още не съм направила теста и нямам час.
Какво искаш да кажеш цяла?Цяло тяло ли?
Зависи от космите,при мен е доста бързо-близо 40мин.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11th March 2011, 14:20
Бетка Бетка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря ти marisabela , да , това имам в предвид , цяло тяло. Доста бързо е явно. Дано и при мен да е така.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11th March 2011, 16:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бетка
Благодаря ти marisabela , да , това имам в предвид , цяло тяло. Доста бързо е явно. Дано и при мен да е така.
Едва ли,ако не си под 160 и имаш редки косми,което позволява по-бързо процедиране.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th March 2011, 21:07
Бетка Бетка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

Пфффф, косми имам....в изобилие, а съм 170 - значи по 2 часа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФотоепилацияVello
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.