IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st September 2018, 19:41
dzara dzara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2018
Мнения: 1
Arrow Новобранка

Здравейте!

На 23 години съм, но въпреки това от доста време се замислям за ринопластика.
Единствените ми притеснения за сега са финансови и срамът от това да призная пред близките си, че бих искала да се подложа на операция.

Имам човек до себе си и не знам как да му кажа, че не се чувствам добре със себе си и бих искала да се оперирам. Притеснявам се да не се отврати от факта, че не се харесвам такава каквато съм си и да не изгуби уважението си към мен. Бих се радвала, ако дадете мнение по този въпрос.

А сега към съществените въпроси и се извинявам предварително, ако ви прозвучат глуповати.
1. Достатъчен ли е един път за преглед при лекар от Турция преди да ви назначат дата за операция или се ходи няколо пъти?
2. Разбрах, че е хубаво около 6 дена след операцията да се остане в Турция. След завръщане в България и минаване на известен период от време, колко често ви се налага да ходите на прегледи до Турция и вобще налага ли ви се?
3. Бихте ли ми казали приблизително цената за самата операция и дали първият преглед се заплаща и ако да с колко.

Наистина се извинявам за въпросите си, но финансите са голям проблем за мен и наистина бих искала да знам с колко приблизително би трябвало да разполагам за да поема всичките разходи по път, хотели и прочие.

Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd September 2018, 22:10
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Justified хорското мнение си е за тях , на мен не ми пречат !

Иначе аз като цяло имам пари и за навън ноо просто си мисля че не искам кой знае каква голяма корекция и все си мисля че и тези тук биха се справили , малко искам да ми се скъси върха защото ми е малко топчест такъв и като се усмихвам ми пада , и от единия профил имам лека гърбица която искам да ми се изфини но не се вижда на снимките . Бях се наканил за Иван Йорданов гледах че оперира по ултразвуковия метод , все си мисля че ако не искам много все ще се справи . И азз се колебая все още , той взима 3 000 лева .
Просто немога да си позволя да пътувам в момента заради други ангажименти , но все се надявам с един връх да се оправят .
http://alfa.kachi-snimka.info/images...537736225w.jpg
http://kachi-snimka.info/images-2013/jdv1537736336r.jpg

Последно редактирано от djack : 24th September 2018 на 09:08
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th September 2018, 19:24
retardedtimmy retardedtimmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 1
По подразбиране

По отношение на djack, мислих и аз да пиша, че съм в подобно положение (само че не, че не мога да се разбера с родителите, а със самия себе си), но после видях снимките и съм съгласен с yoube -- в твоя случай нещата наистина са само в главата ти.

С носа ти няма никакъв естетически проблем и според мен има вариант, дори и да я направиш операцията, пак да не се харесаш или пък да си намериш друг "проблем". Защото отвън поне изглежда, че проблемът е в това как ти самия се възприемаш, а не в обективни кусури. Говориш за гърбица, която не се вижда на снимки -- това как е проблем, ако не се вижда? Да беше и моята от този вид

Ако искаш отиди на консултация при Йорданов -- аз имам подозрения, че той ще те върне; мисля, че за такива дребни корекции не се навиваше, но пък кой знае. Поне ще имаш още 1 мнение.

---

По отношение на темата:

Цитирай:
1. Достатъчен ли е един път за преглед при лекар от Турция преди да ви назначат дата за операция или се ходи няколо пъти?
Би трябвало да могат от една, много от лекарите правят посещения в България, на която правят консултации, така че да не трябва ти да се разхождаш. В темата за турските хирурзи, на последните страници има споделена информация.

Цитирай:
2. Разбрах, че е хубаво около 6 дена след операцията да се остане в Турция. След завръщане в България и минаване на известен период от време, колко често ви се налага да ходите на прегледи до Турция и вобще налага ли ви се?
Тук някой с опит ще може да даде по-адекватен отговор, но мисля, че е според зависи. Ако е при някои от лекарите, които идват до БГ за консултации, може пак да се използва тяхната визита.

Цитирай:
3. Бихте ли ми казали приблизително цената за самата операция и дали първият преглед се заплаща и ако да с колко.
Вече е доста според зависи. В темата за турските хирурзи имаше и цени от около 2000-2500 евро. Тук е писано за Дилбер, че иска 7к лв; Илхан сигурно и повече иска.

Пробвай да отидеш на някоя консултация -- скоро Алев Джамджъоглу организираше такава в София (виж в инстаграм dr.alev.bg) и ще имаш повече информация от първа ръка. А пък после ще си решаваш вече.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th September 2018, 20:48
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Гърбицата се вижда само от едната ми страна , която се вижда в профил ,там където ми е коста от едната ми страна е гладко заоблено а от другата страна има като ръбче на пипане и ми стърчи като гърбица ,и някак си 2та ми профила са различни . Тук на тези снимки действително гърбицата не се вижда ,но иначе я има, тя не ми е толкова голям проблем .Тук исках да покажа топчестият ми връх който стърчи и е виснал надолу .А когато се усмихвам ми пада още повече .
Бях се консултирал с Асен Асенов , човека каза че може да се изфини гърбицата , да се прибере върха и да се повдигне , и да се отреже този мускул при който когато се усмихна и ми се разширява много носа и ми пада върха .

http://kachi-snimka.info/thumbs-2013/klz1537814823t.jpg тук може да се види как ми пада върха
http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1537815073q.jpg

Иначе Дилбер иска точно 7 000 , като сложиш път ,хотел , храна и някви дъпълнителни работи като лекарства са сигурно още 1 000 лв

Последно редактирано от djack : 24th September 2018 на 21:00
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новобранка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.