IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th May 2008, 22:22
Johny Johny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Gabrovo
Мнения: 13
По подразбиране

Наистина ли сьм пьрвата недоволна то тогава ми е неудобно да ви се оплача от отношението в клиниката сьм доволна.От резултата не сьм очарована а и самата докторка не е от най приказливите,и не обяснява много.Дьрпах и думите с чингел от устата.Аз исках да ми се счупи нослето,тя отказа защото гьрбицата ми не била голяма,пилиха го и сага не е равен.Познати ме питат постоянно защо от ляво нослето ми е по подуто.То не е подуто а е изпилено по малко.Сега мисля за втора ринопластика при доц.Джамбазов.Незная вие четете добре форума,той доста помага,аз просто споделям моят проблем.И след самата операция имах малки усложнения,ако аз сьм пьрвата недоволна надявам се да няма други.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th May 2008, 10:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Johny, иди на консултация с Джамбазов. Той ще ти каже дали трябва да чакаш още.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th May 2008, 13:19
Johny Johny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Gabrovo
Мнения: 13
По подразбиране

Да това смятам да направя,но врахчето на нослето ми е много твьрдо още а са минали 6 месеца,незная дали това е нормално.Ако отида сега на консултация,едва ли ще може да ми помогне доцента.Ще трябва да почакам още няколко месеца.Аз исках да ми се скьси нослето,след операцията ми казаха,че само са ми повдигнали врьхчето.Ами то пак си падна и е сьщото както преди операцията.Не стига това ами и е твьрдо като камьк.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th May 2008, 13:33
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

лоша работа, толкова мъки си изтърпяла , а ефект никакъв Кога ти падна връхчето, скоро след операцията ли
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th May 2008, 22:24
Johny Johny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Gabrovo
Мнения: 13
По подразбиране

То след операцията нослето е надуто и не се забелязват проблемите по него.Като спадне можеш да видиш и разбереш как си е сваршил хирурга работата.При мен колкото повече спадаше носа,врьхчето се смькваше надоло.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th May 2008, 22:31
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Може изобщо да не ти го е повдигнала. Обикновено от отока връхчето се вдига и със спадането на отока пада надолу. И все пак това е по-малкото зло. Я си представи да ти го беше повдигнала прекалено . . .
Щом казваш, че и носът не е чупен, а значи и страничните кости не са местени, чудя се за какво ти е взела толкова пари Непременно си поискай поне част от тях обратно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th May 2008, 08:19
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

аз четох саита на Камий от любопитство. И там за всяка операция няма цена , а пише че цената се определя от това какво се прави при определена операция. Щом на теб за пилене ти е взела 3000, то за чупене по 5000 ли взима. Просто ме е яд , как са те оскубали, а може би не само теб.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th May 2008, 12:17
Johny Johny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Gabrovo
Мнения: 13
По подразбиране

Аз се чудя дали да не отида да искам повторна в Камйй,няма да и дам нито стотинка и ще вдигна луд скандал,но вапросат е ако и след тази втора ринопластика се наложи трета.......Е тогава вече незная,
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th May 2008, 13:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ти няма да й дадеш нито стотинка, а пък тя може пак да не ти направи хубав нос. Струва ли си? По-добре си вземи парите и прецени на кого да се довериш. Чела съм във форума, че тази докторка работи заедно с д-р Янков, когато се налага чупене на носа, което ми говори, че не е уверена в способностите си.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th May 2008, 18:36
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

ти пък, как ще се караш с нея и ще искаш после добър резултат Все едно да се скараш със сервитьора- най много да се изплюе в питието ти Рисковано е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:05.