IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 2nd October 2007, 22:48
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

да, кашкавала е: 100 гр= 388 ккал, но има 29 гр. протеин
по-добре да хапнеш, за да не го мислиш, не е фатално, не изпитвай вина, а продължавай напред и успех с диетуването
Отговори с цитат
  #112  
Стар 3rd October 2007, 07:33
nas nas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Ordy,ти колко килограма и свалила за тези 16 дни.ако не е таина разбирасе
Отговори с цитат
  #113  
Стар 3rd October 2007, 09:18
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Оххо , компанията нещо се увеличава,а Браво , момичета! Аз да ви кажа че за седем ударни дни съм свали около 2 кг, не съм мн сигурна, щото кантара ми не е от най-надеждните. Но така се усещам поне От днес почвам протеини и зеленчуци, понеже вече зациклих само с тва месо и кис мляко. Като цяло обаче мисля, че който започне този режим няма да съжалява! Абе Ordy ти кво се притесняваш за кашкавалчето, все пак има и протеини в него, е малко е мазничко...нищо, ти си си го заслужила! Аз да ти кажа, притеснявам се че нещо зациклих, мислиш ли че е нормално?!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 3rd October 2007, 09:31
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ordy
=)=)
Безплатно правим реклама и навиваме хората
хахха ..
A, нямам амбиции да навивам никого, всеки си решава, просто като гледам как някои момичета се мъчат с диети, гладуват с дни и после резултат нула, затова .
Отговори с цитат
  #115  
Стар 3rd October 2007, 12:27
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Izabo,Nas и на всички останали-благодаря ви за поздравленията и много ще се радвам,ако сте стимулирани да започнете.Изабо,питаш ме за солта-аз особено не съм се въздържала от солено,по принцип не прекалявам,а на втория месец започнах да използвам калиева сол -продава се навсякъде в по-големите магазини.А колкото до количеството-не съм се ограничавала.Случвало се е да изям половин пиле на грил или 3-4 кюфтета от телешко месо.Забелязах,че на 5-6-я ден апетита намалява,но има периоди ,когатопак се усилва-тогава ядеш колкото искаш и когато искаш.Колкото до смесването на храните-отново няма проблеми-не е като при разделното хранене-тук ядеш месо със сирене,месо с мляко -както ти е вкусно.
И нещо друго искам да ви предупредя-първата седмица се отслабва около 4-5кг,след това около 2-3 седмици има известно задържане на килограмите.Точно тогава бях се отчаяла,но като мине този период резултатите стават видими.Важното е книгата на Дюкан да бъде до вас,постоянно да я препрочитате ,никога да не огладнявате,да ядете колкото искате и ако има нещо да питате.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 3rd October 2007, 12:34
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

ordy,не се безпокой за кашкавала.Но по-добре потърси кашкавал лайт на Маджаров-има го в Била и Кауфланд,а може би и в други магазини.Можеш да го ядеш и така-натурално,може и паниран-с яйце и смлени овесени ядки,но не в масло
Отговори с цитат
  #117  
Стар 3rd October 2007, 14:58
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

vali46, много ти благодаря за информацията ! Още веднъж, поздравления за упоритостта и постоянството !!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 3rd October 2007, 20:47
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nas
Ordy,ти колко килограма и свалила за тези 16 дни.ако не е таина разбирасе
Сега съм общо точно -4 кг.
Но това не е особено показателно.Ако са много килата през ударния период може да се свалят 4-5 кг, аз свалих само кило и половина.Всичко е индивидуално.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 3rd October 2007, 20:54
nas nas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 14
По подразбиране

орди,незнам колко си била,но щом си салила по-малко значи не колкото мен.аз съм 80 и се надявам да сваля поне 15.е не за 10 дни разбира се.днес лунувам а от утре ще я мисля
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd October 2007, 21:14
stely2001 stely2001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 2
По подразбиране резултат от диетата на Пиер Дюкан

Поздрави на тези, който са започнали този режим.Аз го спазвам вече 2 ри месец и сам свалила до сега 12 кг.Имала сам малки прегрешения и то в последните 5-6 дни и за съжаление качих малко, но от утре започвам отново.Приела сам го като начин на хранене и кока колата ми убива липсата на сладко.В същност това е най-лесната диета, която сам правила, а половина от живота ми е минал в диети , диетолози и. т.н успех на всички желая!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.